• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

7 MAYIS PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, güne Ay Akrep enerjisi ile  başlıyoruz ve sevgili   kraliçemiz Ay bugün öğle saatlerindeki Dolunay’a hazırlık yapıyor . Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:30-13:41 Merkür ve Neptün arasındaki uyumlu açılar rahatlama, yaratıcılık, iletişim ve ruhsal arayışlar için iyidir, sözler  sakinleştirici , yatıştırıcı ve  şifa verici olabilir. Tüm duyularınız akut hale gelir ve sezgileriniz aracılığıyla çok fazla bilgi almanız mümkün olabilir. Hatta rüyalar, meditasyon, ruh rehberiniz ya da şans karşılaşmaları yoluyla manevi bilgi alabilirsiniz. Resim yapmak veya yaratıcı bir şey yapmak için iyi bir zamandır. Ayrıca astroloji veya diğer benzer konular hakkında daha fazla bilgi edinmek için de iyi bir zaman olacaktır.
13: 45 Akrep burcunda Dolunay etkisi iki hafta sürecek ve bize değişim ve dönüşüm enerjisi veriyor olacak bununla ilgili ayrıca hazırladığımız yazıyı ve burçlara etkisini  www.astrodanismanlik.com ‘dan okuyabilirsiniz.
17:02-20:16 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerjiler hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı artırabilir. Müzik, beste ve film gibi yaratıcı ve sanatsal çalışmalar söz konusu olabilir. Daha önceden hayal kırıklığına neden olan bir projede atılım yapmak için ilham alabileceğiniz bir süreç olabilir. Bir aynanın önünde çalışmak, gerekli ilhamı verebilir. Neptün ayrıca film ve kameraları yönetir, böylece hayallerinizi ve vizyonlarınızı kaydetmek için web kamerasını kullanmak idealdir.
17:36-21:23 Ay ve Merkür arasındaki karşıt açı ile duygular ve düşünceler arasında gel-git durumları olabilir. Bu enerji düşünceleriniz ve duygularınız arasında karışıklığa, kutuplaşmaya veya kaygıya neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar ve tartışmalar mümkündür bu saatler arasında konuşmalarınıza dikkat etmek akılcı olabilir, gününüzün iyi geçmesi dileği ile sevgiler.