• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

9  MAYIS 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Yay temalı bir gündeyiz, pozitif duygular, maceraperest bir ruh hakim, internette yeni yerler , yeni şeyler keşfetmek için sizi harekete geçiren enerjiler var canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak ;
16:17 Merkür Plüton uyumlu enerjileri ile konuşmalarımızda daha güçlü ve dikkat çekici bir ifade tarzı olabilir çükü beynimiz bu etki altında çok güçlüdür ve zihinsel düzeyde nüfuz etme gücü verir. Bu enerjiyi , satış işlerinde, münazaralarda, pazarlıklarda , iş dünyasında veya ev ve otomobil gibi büyük alımlarda uygun anlaşmaları müzakere etmek için kullanabilirsiniz. Başkaları üzerinde derin bir etkiye sahip olabileceğiniz gibi, sizi bir fikir, plan aracılığıyla derinden etkileyen biriyle  de tanışabilirsiniz belki de  karmik bir dostluğun veya başarılı bir ortaklığın başlangıcı olabilir.  Ayrıca Merkür astroloji ile de ilgilidir “Astroloji’yi” daha derinden anlamak için iyi bir zaman.
18:31- 21:55 Ay ve Neptün arasındaki ,iletişim biraz sıkıntılı olacak arkadaşlar bu saatlerde sanki yönümüzü kaybetmiş gibi durumlar söz konusu olabilir, kafamız karışık olacağından herhangi bir konuda fikrinizi beyan etmeyin, yanılgılar ve aldanmalar söz konusu!
20:30-23 :56 İlişkiler, aşk ve finans gezegeni Venüs İkizler burcunda karşısında Yay burcundaki Ay ile karşıt açıda olacaklar , bu süreçte sevgi ve şefkat ihtiyacınız artar, sevilmek , ilgi görmek isteyebilir bunu da göremeyince  sevilmediğinizi düşünerek duygusal açıdan depresif bir hal yaşayabilirsiniz ve duygusal ihtiyaçlarınız  karşılanmadığını düşünerek bu durumu yiyecek yoluyla kamufle etmek  isteyebilir, özellikle de kendinizi tatlı yemeğe  verebilirsiniz. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler..