• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

11 MAYIS 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, hareketli bir haftaya başlıyoruz bu hafta geri giden gezegenler , burç değiştiren gezegenler var gökyüzü pek telaşlı. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Bugün Satürn Kova burcunda geri hareketine başlıyor ve 1 Temmuz’a kadar bu burçta geri gidecek, kişisel haritalarınızda hangi alanda ise o konularla ilgili tekrar yerinize getirmeniz gereken sorumluluklarınızı hatırlatacak sizlere bu konu ile ilgili yazımızı ve burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com okuyabilirsiniz ayrıca  youtube kanalında https://www.youtube.com/watch?v=McvFYyqxsw8&t=184s    izleyebilirsiniz.
10:33 Merkür ve Mars arasında olumsuz bir açı söz konusu olacak,  öfkeli ve agresif konuşmalar olabilir, karar verme sürecinizi hızlı olabilir  bu da yanlış şeyler söylemenize ve yanlış kararlar almanıza sebep olabilir. Tüm bunlar daha sonra anlaşmazlıklara, tartışmalara sebep olabilir ve kişisel ilişkilerinizde bu etki altında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden  insanlarla iletişime  girerken , dikkatlice dinlemek ve konuşmadan önce iki kez düşünmek gerekebilir. Yalnız unutmayın birkaç gün  önemli kararlar almak veya müzakerelere girmek için iyi bir zaman değil. Önemli iş veya yasal konularınız varsa ertelemeniz iyi olabilir. Fiziksel egzersiz ve spor, yapmak iyi olabilir, iyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.