• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

12 MAYIS 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor sorumluluklar ve işlerimizin önemli olduğu zamanlardayız. Günün diğer açılarına bakacak olursak;
00:57 Merkür İkizler burcuna giriyor bugün iletişim ve bilgi edinmenin önemli olacağı zamanlar bu konuyla ilgili yazımızı ve burçlara etkisini www.astrolojikdanismanlik.com dan okuyabilirsiniz.
11:49 ‘da Merkür ve Satürn arasında olumlu enerjiler devreye giriyor ve birkaç gün etkili olacak. Kendimizi  ifade etmek , fikir ve görüşlerimizi kabul ettirebilmek açısından kolay bir akış söz konusu olabilir. İstediğimiz konulara kolaylıkla odaklanabiliriz. Gelecekle ilgili planlar ve organizasyonlar yapmak, önemli kişilerle görüşmeler yapmak  anlaşmalar imzalamak, uzun dönemli kararlar almak açısından uygun günler ama Venüs geri hareketinden önce 13 Mayıs’tan önce bu konuları halletmekte   fayda vardır.
11:38- 15:21 Ay Jüpiter ile kavuşumda olacak finansal yatırımlar açısından güzel bir zaman dilimidir. Sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmek için iyi bir süreçtir .Yaşamınızdaki önemli bir kadının kişisel veya ruhsal gelişiminiz üzerinde olumlu bir etkisi de olabilir.
13:29- 18:38 arasında Ay boşlukta olacağı için tüm önemli iş ve görüşmelerinizi bu saatlerden önceye almak önemli , başlanılan işler askıda kalabilir.
18:38 Ay Kova burcuna giriyor, vizyon sahibi olmak , ilhamla birlikte ilerlemek için duygusal patlamalar söz konusu olabilir. Herkesle bağlantı kurmak isteyebilir, yeni fikirler peşinde koşabilir, sıradan algılayıcı filtrelerin ötesine geçmek isteyebiliriz. Sosyal ağ oluşturmak, astroloji ve teknoloji ile ilgilenmek bu 2,5 gün önemli olabilir.
9:52-22:06 Ay ve Merkür uyumlu açıları ,Merkür ve Satürn arasındaki uyumlu açıyı desteklediği için bu saatler arası özellikle Ay boşluktan çıktıktan sonra ,akşam saatlerinde  sizden yaşça büyük veya deneyimi sizden fazla  kişilerden akıl almak, onların bilgilerinden yararlanmak söz konusu olabilir.
20:22 Mars ve Kuzey ay düğümü  olumlu enerjileri gitmek  istediğiniz  hedeflerinizde birlikte karar vermek ve inisiyatif almanın önemini anlatıyor olacak.