• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

14 MAYIS 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Kova enerjisinin hakim olduğu bir gündeyiz. Bugün bolluk, bereket, şans ve fırsatları anlatan,  gökyüzünün cömert  gezegeni Jüpiter geri hareket eden gezegenler kervanına katılıyor. Bizi bereketinden ve şansından bir süreliğine mahrum bırakacak. Günün diğer mesajlarına  bakacak olursak;
10:22-14:16 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu açı ile dinlenmek ve sevdiklerinizle eğlenmek için iyi bir zaman, daha samimi, romantik ve keyifli hissedeceğiniz anlar. Her türlü ilişkilerinizde nezaket, sevgi ve şefkat temaları ön plana çıkabilir. Yaratıcı, sanatsal özellikleriniz de bu süreçte  artabilir ; ev dekorasyonunu değiştirmek, bahçe düzenlemek, örgü, dantel örmek veya dikiş dikmek , hobilerinizle ilgilenmek, yaratıcı çalışmalar yapmak  için  iyi bir süreçtir.. Ayrıca  bu etki ile  alışveriş ve  para harcama dürtümüz artabilir. Genel olarak moda, kozmetik, mücevher, sağlık ve güzellik ürünleri için alışveriş yapmak,  makyaj, masaj veya yeni bir saç modeli uygulamak için de ideal zamanlardır.
14:55-19:10  Ay, Güneş arasındaki olumsuz enerji  ile karşı cinsle veya hayatınızdaki, işyerinizdeki bir erkek figürü ile tansiyon yükselebilir, tartışmalar söz konusu olabilir, farkında olup tedbirli davranmanız gerekebilir.
17:02 ‘de Ay boşluğa giriyor herhangi bir konuda başlangıçlar yapmak ve girişimlerde bulunmak sonuçsuz kalabilir ama yarım kalan herhangi bir işinizi tamamlamak daha kolay olacaktır ,iyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.