• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

16 MAYIS 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Balık burcu seyahati devam ediyor, başkalarına karşı hassas, verici ve empati duyacağımız bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:00-11:42 Merkür ve Kiron uyumlu açısı fikirlerimizi söylemekte cesaret verici bir etki taşıyor, bilgiyi aktarmak ve aklımızdakileri dile dökme konusunda Koç’taki Kiron bizi cesaretlendireceğe benziyor.
18:57 Güneş ve Jüpiter üçgeni  birkaç gün bizimle birlikte olacak , tüm Güneş geçişlerinin en iyisi, herkesle sıcak ve dostane ilişkiler kurma zamanı ,en iyi şekilde yararlanmak için yüksek ruhlarınızı, coşkunuzu ve özgüveninizi kullanmanın zamanı. Fırsatlar kişisel, manevi ve maddi büyüme şeklinde olabilir. Toplam net değerinizi ve memnuniyet düzeyinizi artıracak finansal kazançlar mümkündür. Kişisel ve ruhsal büyüme, eğitim, finans, din, felsefe , hukuksal konular, yabancılarla ilgili işler ,yurtdışı konuları ve seyahatleri, hayata bakış açınızı genişletmeye yönelik herhangi bir şey olabilir. Bu birkaç günü iyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz arkadaşlar.
19:32-23:35 Ay ve Neptün kavuşumu Balık burcunda gerçekleşiyor önsezilerimizin güçlü olacağı, hayal gücü ve yaratıcılığımızın artacağı, iyimser ve fedakar enerjilerin devrede olacağı zamanlar. Yardıma gereksinimi olanlara elinizi uzatmak için bu süreci kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak yapacağınız yaratıcı çalışmalar bu saatler arası çok verimli olabilir, değerlendirin, canlar.
21:35-23:35 Ay ve Venüs arasında gergin enerjiler mevcut; ilişkilerde duygusal mücadeleler söz konusu olabilir dikkat! Sevgi ve aşk konusunda yanılgılar, hayal kırıklıkları olabilir, ilişkilerimizde beklediğimiz ilgiyi ve sevgiyi bulamamaktan doğan bir hayal kırıklığı olabilir.