• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


17 MAYIS 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftanın en şanslı gününden herkese günaydınlar, Ay Balık seyahati devam ediyor, günün mesajlarına bakacak olursak;
04:13-08:15 Ay ve Plüton uyumlu enerjileri derin duygu ve hissedişleri canlandırıcı bir etkidir. Aklınıza takılan  bir olayın olabildiğince derinine inme isteği verir. Güzel ve gizemli olan şeylere ilgi artabilir ve  dibine inmek için araştırmalara dalabilirsiniz.
08:00-12:24 Ay ve Güneş arasında uyumlu enerjiler ile güne güzel başlıyoruz. Adeta yoğun ilişkiler arasında rahat bir nefes alma molasıdır. En azından duygularınızı kontrol ederek sizi boğmasına fırsat vermeyen  böylece daha dingin bir halde olaylara konsantre olabilmenizi sağlayan bir akış söz konusu. Arkadaş veya grup ilişkileri için iyi zamanlar, bu saatlerde sosyal medya hesaplarınızdan arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.
10:59-16:35 arasında Ay boşlukta ilerliyor olacak, bu süreçte kendinize bir mola verebilir, keyif yapabilir , meditasyon , yoga yapabilir ya da yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
16:35 Ay Koç burcuna giriyor olacak, hareketli, enerjik, cesaretli ve inisiyatif almaya hazır birkaç gün geçireceğiz.
18:27-22:30 Ay Satürn uyumlu enerjilerinin  etkisi altında birkaç saat sadece kendinizle baş başa kalmak istersiniz. Derin düşüncelere dalabilir, ağır ve sakin bir hal takınırsınız. Görev ve sorumlulukların öneminin kavranabileceği ve duygusal ihtiyaçların dengelenebileceği bir zamandır. Duyguların sizi idare etmesinden birkaç saatliğine bile olsun kurtularak daha doğru düşünmeyi deneyebilirsiniz. Diğer zamanlara göre daha dikkatli ve iradeli olmak kolaydır.
19:39 Güneş Jüpiter üçgeni kesinleşiyor etkisi dün başladı yarın da devam edecek, haftanın en iyi gününde olduğumuzun habercisi, bu yüksek enerji, iyimserlik ve genişleme dönemidir. Odak noktanız hayatınızın her alanında büyüme ve gelişme olacaktır. Bu enerji ile kendiniz  canlı ve iyi hissedersiniz.. Kendinize daha fazla inancınız artar ve bu inancı hedeflerinize taşımanıza yardımcı olabilir.  İç rehberlik ve yön duygunuz güçlenir ve bu etki altında daha iyi kararlar verebilirsiniz.
 Bu geçiş, yüksek öğrenim, felsefi çalışmalar, uluslararası seyahat veya  ufkunuzu genişletme arzusunu harekete geçirir. Bu, ticaret, dış ilişkiler, öğretim, yayıncılık, yaratıcı projelerdeki yeni gelişmeler için hayırlı bir zamandır, şans ve sağlam yargı ile risk almak için doğru zamanlar. Bu geçiş, özellikle profesyonel alanda başarı getirir. İnsanlarla, özellikle de otorite figürleri ile  ilişkilerinizi geliştirebilir, terfi, daha fazla sorumluluk veya ücretlerin artma olasılığı olabilir. Kendi işiniz varsa, daha popüler hale getirebilirsiniz.Sevgiler.