• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

21 MAYIS 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, günümüz Ay Boğa enerjisi ile başlıyor, maddi güvence içinde olmak isteyeceğimiz, hareket etmekten fazla hoşlanmayacağımız, yeme-içmeye düşkün olacağımız için de kilo alma potansiyelimizin yüksek olduğu bir gündeyiz. Bugünlerde evdeki yetiştirdiğiniz bitkiler varsa onlara bakım yapmak, yeni çiçek dikmek, bahçesi olanlar içinse bahçe işleri ile uğraşmak için ideal bir gündeyiz. Ayrıca Boğa sanatsal zevklerimizi  de anlattığı için bu işlerle uğraşan arkadaşlar varsa sanatsal yaratıcılıklarının daha iyi olduğunu gözlemleyebilirler. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
14:31 Güneş ve Satürn arasında uyumlu bir akış var, uzun vadeli hedeflerinize ulaşmaya odaklanabilirsiniz, karşılıklı saygı ve anlayış nedeniyle hedeflerinize ulaşmak daha kolay olabilir. Hayatınızdaki otorite figürleri ile  olan ilişkiler  ya da sizden yaşça büyük değer verdiğiniz kişilerden  destek gelebilir. Belki bazılarınız işyerinde terfi edebilir. Ayrıca bu enerji  bazılarınız  için bildiklerinizi  sizden genç kişilere   aktarmak için de  iyi bir fırsat verebilir.
20:20-22:18 Ay ve Neptün arasındaki uyumlu enerjiler gece saatlerinde ruhsal anlamda maneviyatınızı yükseltmek için fırsat verebilir. Sezginiz ve psişik yetenekleriniz normalden daha güçlü ve daha doğru olabilir . Sanatsal çalışmalar için de destek verici  ve yaratıcı arayışlar için iyidir. Güçlü hayal gücünüz titreşim enerjisine somut bir biçim vermenize, dokunulmasına, görülmesine, hissedilmesine veya duyulmasına fırsat verebilir. Hassas ve duygusal bir etkisi de olacağı için sevdiklerimizle duygusal anlamda güzel vakitler geçirebiliriz. Günün güzel enerjilerini iyi değerlendirmeniz dileği ile sevgiler.