• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA “GÖKYÜZÜNÜN KRALI GÜNEŞ HERMES’İ ZİYARET EDİYOR”
21 MAYIS- 21 HAZİRAN

Gökyüzünün kralı Güneş Hermes’ in evine İkizler ’e ikamet etmeye gittiğinde  bizleri neyin motive edeceğini ve nedenini açıklar gibidir. Sağlıklı bir merak ve bunun sonucunda iletişim kurma ihtiyacı ile motive olabiliriz,  son derece sosyal ve iletişim halinde olmak isteyebiliriz. Özünde, esnek olma özgürlüğü İkizler yolculuğunun önemli bir parçasıdır. İkizler burcundaki  Güneş, düşünme veya duygu modları arasında kolayca geçiş yapabilir, mevcut koşullara bağlı olarak, fikirlerimiz ve odak noktalarımızı değiştirerek çevremizdeki herhangi bir uyarıya hemen tepki verebiliriz. Bu bir aylık süreçte her türlü iletişim odak noktamız olacak ,  zaten  yaşadığımız pandemi sürecinde İkizler enerjisini çok sık kullanıyoruz, teknolojik olarak her türlü iletişim araçlarını kullanıyoruz.
İkizler  bir konudan veya bir grup insandan diğerine kolaylıkla hareket eden gerçek bir sosyal kelebek gibi görünebilir, sürekli dolaşmak veya hareket etmek için esnekliğe ve  özgürlüğe ihtiyaç duyabiliriz, bu  süreçte evde izole yaşamak istemeyebilir daha çok açık havada olmak, yaşadığımızı özgürce hissetmek isteyebiliriz .
İkizler dualite ilkesini somutlaştırır ve bu nedenle  karşıt bakış açıları, farklı görüşler ve her durumda çeşitli seçenekler, sürekli olarak değişen ruh hallerimiz olabilir. Değişimin kaçınılmaz olduğunu başka fırsatlara da  yer olduğunu düşünmek yaşamlarımızdaki mevcut koşullara ve ilişkilere daha fazla odaklanmamızı sağlayabilir.  İkizler 'deki  Güneş  seçeneklere sahip olmayı  ve seçim yapabilme özgürlüğünü hissetmeyi sever  ve bu yüzden  çok sayıda seçenek oluşturma eğiliminde olabiliriz bu da zihnimizin dağınıklaşmasına, bunalmaya yol açabilir. Fikir değişiklikleri ya da  zıt görüşlere sahip olma eğiliminde olunacağı için de   kararsızlıklar bu dönemde daha fazla olabilir.  İkizler’ deki Güneş  seçenekleri fazla  tutmayı ve  herhangi bir durumda çok sayıda olasılığın var olmasına sebep olabilir..