• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

22 MAYIS İKİZLER YENİ AYI
22 Mayıs Cuma akşamı 20:38’de İkizler burcunun 2 derecesinde  bir Yeniay oluşacak. Hava elementinden  değişken nitelikteki İkizler zihinsel süreci, bilgi edinmeyi, öğrenmeye meraklı olmayı, her türlü iletişimi anlatır. Aynı zamanda İkizler astroloji haritasının 3.evininin burcu olduğu için kısa seyahatleri, yolculukları, eğitim ile ilgili konuları, yakın çevremizi , ticaret hayatını  anlatır.  İkizler döngüsündeki Yeni Ay ile tüm bu temaları hayatımızda daha fazla deneyimleyeceğiz.
Yeniay yöneticisi Merkür an haritasında7.evde, kendi yönettiği burçta bu yüzden de güçlü durumda ve  şu an hayatımızda etkin olan her türlü iletişimin ne kadar güçlü olduğunu anlatıyor. Facebook, instagram , house party uygulamaları , canlı yayınlar , eğitimin online yapılması, yolculuklarla ile ilgili konular, şehirlerarası seyahatlerin ne zaman açılacağı, eğitim ile ilgili konuların sonuçlarının ne olacağı okulların durumu gibi  Merküryen konular hayatımızda çok fazla. Geri harekette olan Venüs ile sıkı bir kavuşumda olan Venüs ise  eski dostlar ve arkadaşlarla daha fazla görüşeceğimizi ,  birbirimizle olan iletişimimizde mutlu olmak için ilişkilerimizde sevgiyi ve nezaketi hatırlamamızı, nasıl konuşacağımızı ve neler yapmamız gerekliliği üzerine düşüneceğimizi anlatıyor ve Venüs  maddi konuları da anlattığı için  geçmişten gelen ödemelerin gündemimizde olacağını  ve İkizler burcunda olduğu için de bu ödemelerin  eğitim ve ticaret konularında  olabileceğini anlatıyor. Yeniay an haritasında 7.evde ilişkiler alanında kavuşumda olan Merkür ve Venüs ikilisi Neptün ile gergin bir açı yapıyor ve  biraz önce saydığımız Merkür temaları ile ilgili hayal kırıklıkları, yanılgılar içinde olabileceğimizi, ilişkilerimizde belirsizliklerin çok fazla olabileceğini , düşündüğümüz şeylerin çok da fazla gerçekleşemeyeceğini  vurguluyor. Fakat Yeni Ay, Kova burcundaki Satürn ile uyum içinde, her ne kadar belirsizlikler, yanılgılar olsa da gelecek ile ilgili  gerçekçi ve pratik yeni bir başlangıç, planlama ve inşa  ​​için kişisel çabalarımızın destekliyor, yeni ve daha önce hiç düşünmediğimiz bir yapılandırma söz konusu olabilir.  Mars gezegeni ise Yeniay’a kare açı yapıyor, ilişkilerle ilgili, anlaşma ve sözleşmelerde agresyon  veriyor, zorlu bir açı dikkatli olmamız gerektiğini anlatıyor.
Bu güçlü İkizler enerjisi ile hayatımızda önemli değişikliklerin olacağını bu değişken durumların bizi zorlayacağını da vurguluyor. Yeniay, 2 derece ve 4 dakika  İkizler 'de ,bu derecelere yakın  kişisel gezegenleri olanları  ve değişken burçlar olan İkizler , Başak, Yay ve Balık burçlarını daha fazla etkileyebilir.