• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2020

MAYIS 2020


MAYIS 2020

27 MAYIS 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Merkür günü bugün ve saat 09:32 ‘de Ay 2,5 gün boyunca seyahatte olacağı Aslan burcunda. Ay Aslan burcundayken bize verdiği enerji ile kendimize daha fazla güvenir, yaratıcılığımızı daha çok ortaya koyar, etrafımızdan daha fazla  övgü bekler , şımartılmak isteyebiliriz. Her birimiz “Ormanların Kralı “edası ile dolaşabiliriz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:53-14:30 Ay karşıt Satürn  her ne kadar kısa süreli olsa da  kendinizi çok yalnız, mutsuz ve şanssız hissedip, sanki kimse sizi sevmiyor, istemiyor gibi düşünebilirsiniz. Duygusal anlamda kısıtlanmış gibi hissedersiniz  En iyisi bu zamanda bir şey yapmamaktır. Görüşünüz karamsar olsa bile, kısa süre sonra bu açılacaktır. Başkalarının size tutumlarını da dikkate almayın ve kendi kendinize iş bitirici kararlar almamakta fayda vardır.
20:06- 23:57 Ay Güneş uyumlu enerjileri  yoğun ilişkiler arasında rahat bir nefes alma molasıdır. En azından duygularınızı  kontrol ederek sizi boğmasına fırsat vermez böylece daha dingin bir halde olaylara konsantre olabilirsiniz. Arkadaş veya grup ilişkileri için de iyidir internet ortamında sohbet edebilirsiniz.  Gerçek duygu bağı üzerine kurulan arkadaşlıklar bu zamanda daha kolay olur. Kendi ihtiyaçlarınızı düşünürken başkalarını göz ardı etmezsiniz.  Arkadaşlık ve dostluğun , karşı cinsle ilişkilerin yararlarının görüldüğü bir zamandır diyebiliriz.
22:46 Ay Uranüs gergin açıları gece saatlerinde tansiyonumuz yükselebilir ve hoş olmayan beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz. Duygularımızda değişimler olabilir, ne yapacağımızı bilemeyebiliriz. İyi bir gün olsun sevgiler.