• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

1 MAYIS 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , bugün emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs kutlu olsun. Gün Ay Oğlak temalı uzun vadeli  planlar yapmak ve organize ,disiplinli çalışmalar için uygun bir zaman dilimindeyiz. Bugünlerde kalsiyum desteği almakta fayda vardır, kemikler zayıf olabilir ayrıca cilt ve dişler, dizler hassas olabilir.
02:50 Ay ve Mars karşıtlığı duyguların kontrol edilmesi zordur eğer bu saatlerde ayaktaysanız duygularınıza hakim olun canlar, tartışmalardan uzak durun. Bazılarınız da uyumakta zorluk çekebilirsiniz.
13:12 Ay  Güneş ve  Uranüs kavuşumu ile   olumlu akışı içinde olacak üzülmeye ve kaosa neden olmadan hayatınıza değişim ve heyecan getiriyor. Yeni bir şeyler denemekten veya ev ortamınızı veya rutini değiştirmek söz konusu olabilir. Kötü alışkanlıkları kırmak ve sıkıcı veya sağlıksız ilişkileri bırakmak için iyi bir zaman. Size gelen yeni fırsatlar hakkında esnek ve açık fikirli olmakta fayda vardır. Yaratıcılığımızı ortaya koyma açısından da iyi bir zaman dilimidir.
14:11 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu akış duygusal ve zihinsel olarak kendimizi iyi hissedeceğimiz için karşı cinsle olan ilişkilerimizde de bir ahenk söz konusu olabilir.  İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.