• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

2 MAYIS 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Oğlak burcu seyahati devam ediyor, günün mesajlarına bakacak olursak;
07:42 Ay Venüs üçgeni ilişkilerde sorumluluk almak isteyeceğimiz , olumlu ve iyimser olacağımız bir sabaha uyanıyoruz.
09:15 Ay Neptün uyumlu enerjisi ile  birbirimize her zamankinden daha nazik ve duyarlı yaklaşabiliriz. İlişkilerimizin manevi boyutlarını görmeye ve başkalarına artan şefkatle davranmaya meyilli olacağımız zamandır. Bu etki bizi sevgi dolu duyguları açmaya ve kucaklamaya teşvik eder.
12:18 Merkür Plüton  üçgen açısı gerçekleşiyor birkaç gün devam edecek arkadaşlar ve  derin iç görü, psikolojik anlayış, farkındalık ve   odaklandığımız konularda konsantrasyonumuz fazla olabilir.  Yazma ve ifade becerilerimiz  güçlenebilir. Reformist ve yenilikçi düşünebilir; zihinsel kalıpları kırabilir, bu etki ile derin araştırmalar yapabiliriz. Bilgi ile kendimizi dönüştürebiliriz.
17:37 Ay Merkür üçgeni duygularla mantık arasındaki dengeye işaret eden bu etki, gerek kendinizin gerekse başkalarının duygularına karşı daha açık olmada kolaylık verir.  Aile ve geçmişle ile ilgili konular kolaylıkla gündeme gelir.
17:37-22: 30 Ay boşlukta Ay Merkür ile açısından sonra kısa süreliğine boşluğa giriyor, yarım kalan işleri tamamlamak için bize fırsat veriyor. Ayrıca keyif aldığınız şeyleri yapmak için de kendinize bir mola verebilirsiniz.
22:30 Ay Kova burcu seyahati başlıyor özgür olmak isteyeceğimiz 2,5 günlük bir süreçte olacağız. Kova Ayının enerjisi girişken, iyi kalpli ve arkadaş canlısıdır. Kova, oldukça idealist bir hava burcudur ve insanlığın sorunlarına  idealist çözümler arayan vizyoner  gibidir. Bu sürede internette bilgi edinmek çok vakit harcayabilir, sosyalleşmek için sosyal medyayı  daha fazla kullanabiliriz. Herkese iyi pazarlar, sevgiler.