• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

3 - 9 MAYIS  2021 HAFTASI  GÖKYÜZÜNDEN  MESAJINIZ VAR
Ay Kova burcu ile başlayan bir haftaya giriyoruz. Bu hafta Kova burcu temaları daha fazla gündemimizde olacak bu yüzden bağımsızlık, sosyalleşme, eşitlik, demokrasi, bilgi alışverişi ,teknolojik ve bilimsel konularda gelişmeler, teknolojinin fazla kullanılması ön planda olabilir.
3 Mayıs Pazartesi gününe Güneş ve Satürn arasındaki kare açı damga vuruyor, otorite figürleri ile görüşmelerde , yapacağımız herhangi bir iş girişiminde kısıtlamalar, gecikmeler  ve engellerle  karşılaşabiliriz. Bugün Ay Satürn kavuşumu da kendimizi depresif hissetmemize sebep olabilir.
4 Mayıs Salı günü iletişim gezegeni  Merkür yönettiği  İkizler burcuna giriyor, iletişim konusunda daha becerikli ve güçlü olacağımız bir süreçte olacağız.
Çarşamba günü ilişkiler gezegeni Venüs Plüton ile iyi bir enerji gönderiyor olacak ilişkilerde tutku zamanı, sevdiklerinizle ilgili daha derin bağlar hissedebilirsiniz.
9 Mayıs Pazar sabahı ise Venüs İkizler burcuna giriyor, ilişkilerimizde zihinsel uyum ve iletişim arayacağımız bir süreç başlıyor.
KOÇ YÜKSELEN KOÇLAR
Haftaya Ay Kova burcu ile başladığımız için  sosyal olmak isteyeceğiniz bir modda olacaksınız sevgili Koçlar  tabi evde oturduğumuz için sosyalleşme internet üzerinden olacaktır. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor yakınlarınızla, kardeşler ve akrabalar ile  olan iletişimizde artışlar olabilir , internet ortamında toplantılara katılabilir ,eğitim alabilir, eğitim verebilirsiniz. Çalışma koşullarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz . Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak  günü ise kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz daha fazla medidatif çalışmalar yani ruhunuza iyi gelen şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Perşembe ilişkilerde daha derin duygusal bağlanmalar,  tutku ile değişim ve krizlerle dönüşümler  söz konusu olabilir. Evinizi veya ofisinizi dekore etmek için de iyi bir zamandır. Sanatsal faaliyetlerle uğraşanlarınız varsa bu sizin için yaratıcılığınızın artacağı bir süreç olabilir. Cuma günü öğleden sonra Ay Koç burcuna sizin yükseleninize geçtiğinde kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Cumartesi  günü , sosyalleşmek ve yeni bağlar oluşturmak için fırsatlar getirebilir. Yiyecek ve içecek konularında abartılar söz konusu olabilir, internet ortamında alışverişi de abartabilirsiniz. Pazar günü Venüs’ün de İkizler burcuna geçmesi ile fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek gereken işlerde başarılı olabilirsiniz, reklam, tanıtım, pazarlama, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmak sayesinde başarı elde edebilirsiniz birkaç hafta devam edecek bu enerji ile önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerinizi kullanmak için uygun bir dönemdir.
BOĞA  YÜKSELEN BOĞALAR
Haftaya kariyer konuları ile ilgili gündemlerle başlıyorsunuz otorite figürleri ile anlaşmazlıklar olabilir, dikkatli olun lütfen. Salı günü Merkür İkizler burcuna giriyor gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için yeni yollar bulabileceğiniz birkaç haftalık sürece giriyorsunuz. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak  sosyal çevrenizden arkadaşlarınızla  internet ortamında veya telefon ile vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Perşembe günü ilişkilerinizde tutkulu davranışlar ön plana çıkabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz geçmiş konular gündeminizde olabilir, manevi ve ruhsal konularla ilgilenmek için iyi bir süreçtir. Cumartesi  günü , kariyer konularında fırsatlar getirebilir. Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiyor birkaç hafta boyunca kazançlarınızda artış olabilir, artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir.
İKİZLER YÜKSELEN İKİZLER
Sevgili yükselen İkizler haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz, hayat görüşlerinizi yeniden gözden geçireceğiniz yabancılarla  ilgili ilişkilerinizin önem kazanacağı, seyahat etmek isteyeceğiniz ,eğitim konuları önem kazanabilir. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor bir ay boyunca kendinizi daha iyi ifade edebilecek, sözleriniz ve fikirlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir dönem olacak. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak  İş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konular önceliğiniz olabilir. Perşembe günü yabancı bir ülkeden ya da uzaklarda yaşayan birisi ile ilişkilerinizde derin bir bağ oluşabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor sosyalleşmek isteyebilir, arkadaşlarınızla sanal ortamlarda daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Cumartesi  günü , yabancılarla yapılan iş, eğitim ve akademik çalışmalarla ilgili  fırsatlar getirebilir. Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiyor birkaç hafta boyunca kendinize bakım yapmak, dış görünüşte, giyim kuşamda değişiklikler yapmak açısından uygun zamandır. Bu dönemde kendinizi başkalarına ifade etme, başkalarıyla sosyalleşme arzunuz da artabilir.
YENGEÇ YÜKSELEN YENGEÇLER
Sevgili yükselen Yengeçler  haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz, ortaklaşa gelirler, vergi ,sigorta, alacak-verecek konuları gündeminizde olabilir, kredi çekmek isteyebilirsiniz. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor bir ay boyunca kendinizi kendi düşünceleriyle baş başa kalmak isteyebilir. Yalnız çalışmak size daha avantajlı sonuçlar verebilir, zihinsel yeteneklerininiz de geliştirebilir, arkanızdan dedikodu yapanlar olabilir. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak  yabancılarla veya farklı kültürden insanlarla bir araya gelinebilir, günlük rutinden uzaklaşmak, seyahat etmek arzusunda olabilirsiniz. Perşembe günü sosyal çevreden arkadaşlarınızın ortak kazançlarınıza katkısı olabilir sizi bu konuda güçlendirebilirler.  Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor  kariyerinizle ilgili konularda daha cesur girişimlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi  günü , geçiş uzak akrabalarınız veya yabancılarla ilişkilerde fırsatlar söz konusu olabilir. Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiyor birkaç hafta boyunca gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi görülebilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Sevgili yükselen Aslanlar  haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz her türlü ikili ilişkileriniz bu hafta boyunca yoğun olacak. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor bir ay boyunca dostlar arasında iletişim sağlamak, aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Gelecek ile ilgili  plan yapmak için de uygundur. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak  ortaklaşa gelirler, vergi, sigorta, kredi konuları gündeminizde olabilir. Perşembe günü kariyer ve çalışma ortamınızdaki kişilerle ilişkiler daha yoğun olabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor eğitim, yabancılarla ilgili  konularda inisiyatif alabilirsiniz. Cumartesi  günü , ortaklaşa işlerde fırsatlar olabilir. Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiyor birkaç hafta boyunca sosyalleşmek ve arkadaşlarla birlikte olmak isteyeceksiniz, işten gelen gelirlerinizde artışlar olabilir.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Sevgili yükselen Başaklar  haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz günlük rutin işler ,çalışma hayatı ve sağlık konuları bu hafta gündeminizde yoğun bir yer tutacak. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor bir ay boyunca işle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler söz konusu olabilir. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak   bir iki gün her türlü  ilişkiler gündeminizde olacak ve daha hassas alıngan olacaksınız. Perşembe günü uzaklarda yaşayan veya yabancı birisi ile ya da üniversiteden birisi ile ilişkilerinizde güçlenme söz konusu olabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor ortaklaşa işlerde daha cesur olabilir, kredi çekmek isteyebilirsiniz ya da ortaklaşa işlere girişebilirsiniz. Cumartesi  günü , yabancılarla yapılan işlerde fırsatlar ortaya çıkabilir. Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiyor iş ve profesyonellikle ilgili konular açısından olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Sevgili yükselen Teraziler  haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz aşk ilişkileri,  çocuklarla ilişkiler , yaratıcı tarafınızı kullanabileceğiniz hobiler önem kazanacaktır, Pazartesi günü bu konularla ilgili biraz sıkılabilirsiniz. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor her birkaç hafta boyunca türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktiviteler ,yurtdışı ve yabancılarla veya eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar söz konusu olabilir. . Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak   bir iki gün çalışma koşulları, sağlık ve yanınızda çalışanlarla ilgili daha hassas olacağınız bir süreç olabilir. ailevi konular, ortaklaşa kazançlar konusunda daha güçlü bağlar söz konusu olabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor ortaklaşa işlere girmek, birebir ilişkileri pekiştirmek , önemli birebir toplantı yapmak duygularınızı kontrol altında tutarak anlaşmalar yapmak söz konusu olabilir . Cumartesi  günü , ortaklaşa konulardan gelen gelirlerde fırsatlar olabilir. Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiyor yaklaşık 1 aylık süreçte dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle ilgili konular açısından iyidir.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Sevgili yükselen Akrepler  haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz, ev ve ailevi konular, ev alımı-satımı yada ev tadilatı , baba ile ilgili konular gündeminizde daha fazla yer alabilir.  Bu konularda biraz içiniz daralabilir. Salı günü Merkür İkizler burcuna giriyor müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular söz konusu olabilir. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak aşk ilişkileri,  çocuklarla ilişkiler , yaratıcı tarafınızı kullanabileceğiniz hobiler önem kazanacaktır. . Perşembe günü yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkilerinizde yoğun bir tempo olabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor günlük rutin işlerde , sağlık konularında, çalışma hayatınızla ilgili konularda inisiyatif alma , harekete geçme enerjisi hakim olacak. Cumartesi  günü , aileden gelen ortaklaşa mallar ve ev konuları ile ilgili fırsatlar söz konusu olabilir. Pazar günü Venüs İkizler burcunda seyahate başlayacak yaklaşık bir ay boyunca ortaklaşa konular, vergi, sigorta ,miras konularında olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Sevgili yükselen Yaylar   haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz, yakın çevre, kardeşler,  akrabalar, kısa yolculuklar eğitim ve ticari konular bu hafta gündeminizde daha fazla yer alacak. Bu konularla ilgili biraz kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Salı günü Merkür İkizler burcuna giriyor, zihin ikili ilişkiler ve ortaklıklarda olacak. Aynı zamanda , önemli anlaşmalar veya sözleşmeler gündeme gelebilir ve bunlar  iş , evlilik veya ev alım-satım ile ilgili olabilir. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak 2,5 gün ev ,aile ebeveynler ile birlikte olmak ,evinizle ilgilenerek vakit geçirmek size iyi gelebilir.  Geçmiş ile ilgili konular gündeme gelebilir, taşınmak, yer değiştirmek, evde değişiklikler yapmak konuları da gündeme gelebilir. Perşembe günü Venüs ve Plüton üçgeni ile çalışma hayatınızla ilgili maddi anlamda güçlenme olabilir.  Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor, çocuklarla ilgili yaratıcı çalışmalar yapmak onlarla olan ilişkilerinizde hareketlilik  ya da sanatsal becerilerinizle ilgili girişimlerde bulunmak  adına olumlu bir süreçte olacaksınız. Cumartesi  günü ,Venüs ve Jüpiter arasındaki  kare yakın çevreniz ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde fırsatlar söz konusu. Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçiyor her türlü ilişkilerinizde olumlu bir süreç başlıyor.
 
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Sevgili yükselen Oğlaklar   haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz, finans, ortaklaşa harcamalar, parasal konular hafta boyunca gündeminizde olacak. Bu konularla ilgili biraz sıkıntılar, gecikmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor bir 1 aylık süreçte iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler , aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle iyi kontaklar söz konusu olabilir. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak 2,5 gün iletişim trafiği hızlı akar, yakın çevre ile duygusal bağlar öncelik kazanır. Bir şeyler öğrenmek, bilgi paylaşmak yazmak, konuşmak, kısa seyahatler  için iyi bir süreçtir. Perşembe günü Venüs ve Plüton üçgeni ile ailevi ilişkilerde  duygusal bağlar güçlenir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor, geçmiş ile ilgili konular gündeme gelebilir ,taşınmak, yer değiştirmek, evde değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi  günü ,Venüs ve Jüpiter arasındaki  kare hobilerinizden, sanatsal faaliyetler, çocuklarla ,aşk hayatınız ile ilgili fırsatlar olabilir. Pazar günü Venüs İkizler burcuna giriyor yaklaşık 1 aylık süreçte işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak mümkündür, iş değiştirmiş iseniz yeni iş yerine kolaylıkla adapte olursunuz. Hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz .Fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Sevgili yükselen Kovalar    haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz, kişisel konular, kişisel ihtiyaçlar, duyguların ifadesi, özgürlük  ihtiyacı  bu hafta yoğundur, kendinizi kısıtlanmış , depresif hissedebilirsiniz. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor bir 1 aylık süreçte çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir, zihinsel ve sanatsal konularda yaratıcı projeler ortaya koymak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak 2,5 gün parasal konular gündeminizde olabilir. Perşembe günü Venüs ve Plüton üçgeni ile ailevi ilişkilerinizde duygusallık daha yoğun olabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor, 2,5 gün iletişim trafiği hızlı akar, yakın çevre ile duygusal bağlar öncelik kazanır. Bir şeyler öğrenmek, bilgi paylaşmak yazmak, konuşmak, kısa seyahatler  için iyi bir süreçtir. Cumartesi  günü ,Venüs ve Jüpiter arasındaki  kare ile aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde fırsatlar söz konusu olabilir, evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü Venüs İkizler burcuna giriyor yaklaşık 1 aylık süreçte aşk, çocuklar, hobiler, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda olumlu gelişmeler söz konusu. Hayattan daha fazla keyif almaya başlayacaksınız.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Sevgili yükselen Balıklar haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz, içe çekilmeye ihtiyaç duyar, kendi iç dünyanızda daha rahat ve huzurlu olabilir, meditatif çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz iç sıkıntıları yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor bir 1 aylık süreçte ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Çarşamba günü Ay Balık burcunda olacak 2,5 gün kendinizi daha hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Perşembe günü ailenizle ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde duygularınız daha yoğun olabilir. Cuma  günü öğleden sonra Ay Koç burcuna giriyor, 2,5 gün parasal konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz, maddi konular gündeminizde olabilir. Cumartesi  günü ,Venüs ve Jüpiter arasındaki  kare ile yakın çevrenize karşı aşırı iyimser bir tavır sergileyebilirsiniz. Pazar günü Venüs İkizler burcuna giriyor yaklaşık 1 aylık süreçte ev hayatı ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler yaratacaktır.