• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

AKILLI BIDIK MERKÜR KENDİ BURCU İKİZLERDE
Herkese merhaba ben astrolojinin akıl ve zeka küpü gezegeni Merkür’üm namı değer Hermes  sürülerin , gezginlerin ve misafirperverliğin, yolların ve ticaretin, hırsızlık ve kurnazlığın, müjdelerin ve diplomasinin, dil ve yazının, atletik yarışmalar ve spor salonlarının, astronomi ve astrolojinin Olimpiya tanrısıyım . Tanrıların Kralı Zeus'un  kişisel habercisiyim ve aynı zamanda ruhları yeraltı dünyasına götüren ölülerin de rehberiyim.
4 Mayıs 05:49’da kendi burcum olan İkizler’deki kozmik  seyahatim başlıyor kendimi çok güvende hissediyorum ve iletişim konularında yeryüzüne güzel enerjiler göndereceğim. İkizler burcundaki seyahatim bu kez biraz uzun sürecek çünkü 29 Mayıs’ta geri harekete geçmek için kendi burcumda önce duraklayacağım ve 30 Mayıs’ta  geri hareketime başlayacağım ve 23 Haziran’da ise bu kez ileri harekete geçmek için duraklayacağım ve 25 Haziran’da düz hareketim başlıyor ve yine İkizler burcundayım 12 Temmuz’a kadar bir hayli uzun bir süre benim için normalde  bir burçta yaklaşık bir ay kalırım ama geri hareket zamanlarımda böyle uzun süreli kalışlarım oluyor .
Ben İkizler burcundayken biraz dikkat dağıtırım çünkü zihnim çok meşguldür, her şeyi öğrenmek ve bilgi sahibi olmak isterim. Bir tek konuya odaklanamam. Kavanozun içinde vızıldayan bir arı hayal edin İkizler burcundayken durumum budur. Her konudan  biraz bilgi edindikten sonra sıkılabilirim bu yüzden ilgilendiğim her ne ise yarım kalabilir.
Fakat çok iyi derecede iletişim gücüm vardır inanın bana, her konuya çözüm getirebilir, insanları etkileyici konuşmalarımla ikna edebilirim, çok karmaşık durumların içinden alnımın akıyla çıkabilirim. benim İkizler seyahatim boyunca eğitim , plan proje yapmak, yazmak, sosyal medya iletişimi, reklam, tanıtım, yabancı dil öğrenme , bilimsel çalışmalar konularında başarılı olmanız için size güzel kozmik etkiler sağlıyor olacağım. Yakın çevre ilişkileriniz, akrabalarınız ve komşularla olan iletişiminizde artış olacak ama lütfen bu iletişim telefon ve internet aracılığı ile olsun çok fazla birlikte toplanmayın toplanırsanız da hem az kişi olun hem de maske ve mesafeyi unutmayın.
Ben İkizler burcunda iken sinir sistemim ve solunum çok hassas olur sizler de bu enerjiyi hissedersiniz, solunum yolu hastalıkları artabilir kendimizi bu süreçte daha dikkatli koruyalım. Sevgiler..
Benim yükselen burçlara etkilerimi www.astrodanismanlik.com Mayıs ayı Burç yorumları sayfamızdan okuyabilirsiniz. Ayrıca sevgili Yasemin Özbek bu konu ile ilgili video çekti hem youtube kanalımızdan hem instagramdan izleyebilirsiniz.