• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

7 MAYIS 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Cuma gününe Ay Balık teması ile başlıyoruz, hassas ,duygusal ve empati duygularımızın yoğun olduğu bir sabahtayız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:34 Ay ve Plüton arasındaki olumlu akış duygusal anlamda yoğun duygularımızın olacağını hayatımızdaki güçlü kadın figürlerinden destekler alabileceğimizi anlatıyor.
10:36 Ay bu kez Venüs ile uyumlu açısında ilişkiler anlamında bize güzel bir akış sunuyor, her türlü ilişkilerimizde uyum ve destek görme var ayrıca Venüs’ün etkisi  ile kişisel bakım yapabilir kendimizi güzel hissettirecek şekilde giyinip kuşanabilir, estetik ve bakımla ilgili internet alışverişleri yapabiliriz. Evimizi de güzelleştirmek isteyebiliriz evimize güzel bir enerji akışı sağlamış olabiliriz böylece.
Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor canlar ve saat 14:52’ye kadar boşlukta olacak kendimize vakit ayırmak keyif yapmak yada eksik bıraktığımız her türlü işlerimizi tamamlamak için güzel bir fırsat sunuyor olacak.
14:52’de Ay Koç burcuna giriyor Balı burcunun duygusallığından Koç burcunun atılgan, cesur, yerinde durmak bilmeyen enerjisi ile günümüze devam ediyoruz. Herhangi bir konuda girişimde bulunmak açısından 2,5 gün boyunca daha cesur hissedebiliriz, bugünün güzel enerjileri ile iyi bir gün geçirip gökyüzünün bize sunduklarını iyi değerlendirmeniz dileği ile,sevgiler.