• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

10-16 MAYIS HAFTASI
Haftaya Ay Koç’ta boşlukta  enerjisi ile giriyoruz,   hemen ardından saat 02:6 Ay Boğa burcuna geçiyor  maddi açıdan güvende olmak isteyeceğimiz, huzur ve dinginlik arayışında olacağımız ve güzel yemekler yapmak isteyeceğimiz bir bayram haftasına giriyoruz. Bu arada hepinizin Ramazan bayramı kutlu olsun . Farklı sıra dışı konularla ilgili harekete geçme enerjisi ve beklenmedik kararların alınacağı  bu hafta sürpriz gelişmelere sebep olabilir. Bizden deyimi fazla kişilerle fikir alışverişinde bulunabilir, onların tavsiyeleri bize  destek verebilir. Ayrıca haftanın ilk yarısında sözlerimiz ile başkalarının dertlerine derman olabilir , onlara şifa olacak konuşmalar yapabilir, karşımızdakiler iyi gelecek tavsiyelerde bulunabiliriz. 11 Mayıs’ta  Boğa burcunda yeniay gerçekleşecek .Sanatsal faaliyetler açısından  harekete geçeceğimiz , emin, istikrarlı, kalıcı  adımlar atmak anlamında bu Boğa Yeniay’ını kullanabiliriz. 13 Mayıs Ramazan Bayramının 1.  günü ise Güneş Neptün uyumlu enerjisi ile bayram zamanı   etrafımızdaki kişilere yardım etme , birbirimize şefkat ve sevgi besleme  temaları daha fazla ortaya çıkabilir. 14 Mayıs- 23 Temmuz arası  ise Jüpiter Balık burcunda seyahat ediyor olacak , haritalarımızda Jüpiter hangi alanda ise o konularla ilgili bolluk ve bereket yaşayacağımız bir süreç bizleri bekliyor.
Peki bu hafta yükselen burçları neler bekliyor ;
KOÇ
Haftaya maddi konularda istikrar sağlamak ve kendinizi bu konularda rahat hissetmek isteyen bir arzu ile başlıyorsunuz. Bu haftanın hemen 2. gününde 11 Mayıs’ta Boğa burcunda  Yeniay  oluşacak gerçekçi finansal hedeflerin belirlenmesi, bütçeniz ve  gelirinizi artırmanın yollarını keşfetmekle ilgili işiniz ve kariyerinizle ilgili sağlam adımlar  atmak için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendinizi maddi güvence altına almak için yeni tohumlar ekebilirsiniz. Çarşamba günü Ay İkizler burcuna geçiyor , yakın çevreniz ve kardeşlerinizle olan iletişiminizde artış olabilir ,Mars ve Kiron arasındaki  gergin enerji ile  yakın çevreniz veya kardeşlerinizle ilgili  iletişim kazaları olabilir, bu arada sakarlıklara da dikkat edelim.  Mars’ın aynı zamanda Uranüs ile uyumlu enerjisi var  ailenize sürpriz para girişleri olabilir.  Perşembe günü ise aile büyüklerinden destek  alabilirsiniz ve ailenizle çözemediğiniz bazı konularda uzlaşmalar söz konusu olabilir  ve Jüpiter şans fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni 14 Mayıs Cuma günü  Balık burcunda seyahatine başlıyor. Bu süre zarfında dileklerinizi yerine getirme şansınız yüksektir. Hayatınızda gerçekten istediğiniz her neyse, on ikinci evdeki Jüpiter size vermek istiyor, Bazen Jüpiter on ikinci ev transitinde, yeni bir yol alırsınız veya yeni bir şeyle ilgilenirsiniz. Genellikle bu, başkalarına yardım etmek veya maneviyatla ilgilidir ayrıca spritüel konularla ilgilenip ruhani olarak da  büyüyebilirsiniz. Hafta sonu ise Ay Yengeç burcunda olacak ailevi konular gündeminizde  spritüel çalışmalar yapmak , maneviyatınızı geliştirmek söz konusu olabilir aile arasında tartışmalar söz konusu olabilir.
BOĞA
Haftaya daha duygusal  ama huzurlu ve keyifli başlıyorsunuz , kişisel bakım yapmak ve güzelleşmek isteyebilirsiniz.  11 Mayıs Salı günü  yükseleninizde gerçekleşecek  Boğa Yeniay’ı , hedeflerinize bir adım daha yaklaşmak, kendi farkınızı ortaya koymak, kazançlarınızı doğru yönlendirmek için yeni adımlar atabileceğiniz, yeni projelere başlayabileceğiniz bir zaman olacaktır. Sosyal çevrenizden destek alarak hayallerinizi gerçekleştirmenin ve kendinizi, işinizi tanıtmanın tam zamanı. Çarşamba günü öğleden sonra Ay İkizler burcunda olacak maddi konular bir iki gün gündeminizi daha fazla meşgul edebilir. Aynı zamanda Mars ve Kiron arasındaki  gergin enerji ile ailenizle gerginlikler olabilir eski konular hiç beklenmedik şekilde gündeme gelebilir  yüzleşmeniz gerekebilir.  Perşembe günü ise Bayramın 1.günü arkadaşlarınız için fedakarlık yapmak,  ruhsal ve sanatsal çalışmalar için iyi bir gündür. 14 Mayıs Cuma günü şans ve bolluk bereket gezegeni Jüpiter’in Balık burcuna geçişi ile arkadaşlarınız, sosyal gruplarınız, umutlarınız, hedefleriniz, kariyer getirileriniz konularında son derece güzel gelişmeler, şans ve fırsatların sizinle olacağı bir döneme girmiş olacaksınız. Hafta sonu ise Ay Yengeç burcuna geçiyor yakın çevre, kardeşler, akrabalar ,eğitim ve kısa seyahatler gündeminizde olacak yalnız  tartışmalar olabilir dikkat etmeniz gerekebilir.
İKİZLER
Haftaya bir takım kuruntu ve endişelerden kurtulmak için ruhsal konularla ilgilenerek  başlıyor olabilirsiniz , yalnız kalmak isteyebilirsiniz .Salı günü  Boğa Yeniay’ı ile  gözden geçirme, bırakma ve ruhsal anlamda  fiziksel “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Bazılarınız inzivaya çekilmek isteyebilir, zihinsel huzuru bulma dürtüsü ortaya çıkabilir , bazılarınız ruhsal konularla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra Ay İkizler burcuna geçiyor duygularınızda bir kararsızlık söz konusu olabilir onun için bu 1-2 gün önemli kararlar vermemekte fayda vardır ayrıca  beklenmedik  harcamalar söz konusu olabilir. 14 Mayıs  Cuma günü Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni   Balık burcunda seyahatine başlıyor. Bu transit kariyeriniz için iyidir. İşinizde terfi, artan üretkenlik, daha iyi nitelikler ve başarı getirebilir. Bazen, statünüzün genel olarak iyileştirilmesiyle ilişkilendirildiği için evlilik anlamına da gelebilir. Ayrıca işinizi yaparken daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız. Başarınızı en üst düzeye çıkarmak için, olaylara ve insanlara samimiyet ve dürüstlükle yaklaşmalısınız. Bu, üst düzey pozisyonlardaki ve yetkili kişilerin isteklerinize olumlu yanıt verme eğiliminde olmalarını sağlayacaktır. Hafta sonu ise Ay Yengeç burcunda olacak maddi konularla ilgili konuları gündeminize taşıyacak, bu konularla ilgili endişelenebilir, huzursuzluk hissedebilirsiniz.
YENGEÇ
Haftaya sosyalleşmek ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyen bir arzu ile giriyorsunuz sevgili Yengeçler .11 Mayıs Salı günü  Boğa burcundaki Yeniay ile kariyerinizle, işinizle ilgili, hayat hedefleriniz ve umutlarınızla ilgili konularda yeni adımlar atmak, yeni başlangıçlar yapmak ve bu konularda sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan destek almak için iyi bir dönem olacaktır. İşiniz, işinizi tanıtmak ve hayata bakış açınızla ilgili hayallerinizin destekleneceği bu yeniayda yeni sosyal ortamlarda destek görebilirsiniz. Çarşamba günü Ay İkizler burcunda olacak  bir iki gün ruhsal konular ve meditasyon, dua etmek  gündeminizde olabilir, ayrıca sakarlıklara ve kazlara dikkat etmekte fayda vardır. Perşembe günü  Güneş ve Neptün sekstil açısı ile de ruhsal çalışmalara devam etmek isteyebilirsiniz. 14 Mayıs Cuma  günü Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni  Balık burcunda seyahatine başlıyor, uzak seyahatler ve yabancılar, eğitim, yayıncılık, dini ve ilahi konular, felsefi konular, uzak akrabalarla ilgili konularda sizlere şans ve kısmet getirecektir. Bu transit ile birlikte gereke iş gerekse gezi amaçlı olsun seyahatler sizlere şans ve fırsatlar sunacaktır. Bu seyahatler ufkunuzu geliştirmenize de destek sağlayacaktır. Uluslar arası platformlarda yer almak, işinizi yurtdışı ile irtibatlandırmak ve sosyal medya aracılığı ile işinizi tanıtmak için iyi bir transittir. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda olacak kendinizle çatışabilir, kendinizi huzursuz ve endişeli hissedebilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslanlar haftaya kariyer konuları ve işinizle ilgili bir takım somut adımlar atmak arzusu ile başlıyorsunuz. 11 Mayıs  Salı günü ise Boğa burcu  Yeniayı oluşacak, toplumdaki duruşunuza ve yapıcı gelişme konusundaki hedeflerinize olan hassasiyetiniz  vurgulanıyor olacak. Yeniay zamanı  yeni iş planları ve hedefleri geliştirmek için iyidir ve kariyer hedeflerinizle ilgili olarak yenilenme ve canlanma olabilir, aileden gelen veya ortak gelirlerden gelen konularda yeni başlangıçlar olabilir . Çarşamba günü   Ay İkizler burcuna geçiyor  sosyal çevre arkadaşlar, işten gelen kazançlar  gündeminizde olacak.   İşinizle ve kariyerinizle ilgili beklenmedik sürpriz bir gelişme olabilir., yeni bir proje ortaya çıkabilir. Perşembe günü  sizden yaşça büyük kişilerden destek alabilirsiniz. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter şans fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni  Balık burcunda seyahatine başlıyor. Kaynakları paylaşmanın ve ruhsal olarak gelişmenin zamanı geldi. Herhangi bir güç mücadelesine girmek istemeyeceksiniz; diğer insanlarla işbirliği yapmak ve onlara yardım etmek isteyeceksiniz. Ortak finansman alanında, özellikle de partnerinizle olanlarda başarılı olacaksınız. Şu anda elinizde olan parayı iyi yönetirseniz gelirinizi artırabilirsiniz. Vergi, sigorta veya miras alanında olumlu olaylar bekleyebilirsiniz. Hafta sonu Ay Yengeçte olacak inzivaya çekilmek ve zihninizi dinlendirmek isteyebilirsiniz, kendi kendinizle çatışabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar haftaya hayata  bakış açınızı ufkunuzu genişletecek şeyler yapmayı arzulayarak veya eğitimler almayı planlayarak başlayabilirsiniz. 11 Mayıs Salı günü Boğa Yeniayı ile  birlikte; seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel ve ruhsal konular, yabancılar, uluslararası işler, yayımcılıkla ilgili işler konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni bir kitap yayımlayabilir, yeni işinizi tanıtabilir, yeni bir eğitime başlayabilir veya seyahate çıkabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra Ay İkizler burcuna geçiyor  kariyer ve işle ilgili konular gündeminizde olabilir. Perşembe günü  çalışma hayatınızla ilgili aile büyüklerinden destek alabileceğiniz bir gün olabilir. 14 Mayıs  Cuma günü Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni 14 Mayıs’ta Balık burcunda seyahatine başlıyor. Şans ve bolluk, bereket gezegeni Jüpiter’in  bu transiti ile birlikte, ortaklık teklifleri alabilir, ortaklık kurabilir ya da ortaklaşa projelere imza atabilirsiniz. Bu transit ile birlikte bazılarınız evlenebilir, bazılarınız ise yeni bir partner ile yolunuza devam edebilirsiniz. Önemli, saygın ve güçlü kişiler hayatınıza girebilir ve size yardımcı olabilirler. Hafta sonu Ay Yengeç burcuna geçiyor  arkadaşlarınızla olmak ve sosyalleşmek isteyeceğiniz bir ruh halinde olacaksınız tabi yasaklar olduğu için sosyal medya üzerinden görüşmeler yapabilirsiniz ayrıca tartışmalar söz konusu olabilir.
TERAZİ
 Sevgili Teraziler haftaya gelir-gider bütçenizi ayarlamak ortaklaşa gelirlerinizi düzenlemek konuları ile başlıyorsunuz .11 Mayıs Salı günü  Boğa Yeniay’ ile ortak finans,  vergi, krediler ve ipoteklerle başa çıkma şekliniz değişiyor. Bu, siz ve sevdikleriniz için daha fazla güvenlik sağlayan planları uygulamaya koymak için iyi bir zaman olabilir. Bu konularla ilgili yeni girişimlerde bulunabilir, başlangıçlar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Ay İkizler burcuna geçiyor yabancılarla yapılan işler , eğitim ve hukuksal konular gündeminizde olabilir. Perşembe günü çevrenizdeki sizden büyük kişilerden destek alacağınız bir günde olacaksınız. 14 Mayıs Cuma  günü Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni 14 Mayıs ‘ta Balık burcunda seyahatine başlıyor. Bu transit sırasında kariyer, sağlık ve günlük rutinler ön plana çıkacaktır. İş yerinde iyi fırsatlara sahip olabilirsiniz, yeni bir işe girebilirsiniz veya mevcut iş pozisyonunuzun koşulları iyileşir. İş yeteneklerinizi geliştirmek, iş koşullarını iyileştirmek için ideal bir transittir. 6. ev hastalıklar ve zayıflıklar evidir. Jüpiter, transit geçmekte olduğu ev konularıyla ilgili koruyucu ve iyileştirici özellikler getirir bir tedavi sürecinde olanlarınız varsa , Jüpiter’in burada hareket ediyor olması, tedavi sürecinin iyiye gideceğini gösterecektir. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda olacak  kariyerinizle işinizle  ilgili konular gündeminizde olacak . Bu konularla ilgili acele karar verme ve agresyon olabilir.
 
AKREP
Sevgili Akrepler bu hafta  sizin için  her türlü ilişkiler gündeminizde olacak. .11 Mayıs Salı günü  Boğa burcundaki  Yeniay ile  ortaklaşa işlere girmek, birebir ilişkilerinizi pekiştirmek için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bir ortaklık düşünceniz varsa planlarını yapabilirsiniz. Bazılarınız bu yeniayın ışığı ile yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da evlilik teklifi için planlamalar yapabilirsiniz. Birebir danışmanlıkla ilgili bir işiniz varsa ya da böyle bir iş yapmak istiyorsanız, bu yeniayın ışığını bu konularda adım atmak için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü Ay İkizler burcuna geçiyor ortaklaşa  maddi konular, vergi, nafaka, sigorta konuları ile uğraşabilir, bu konularla ilgili beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe gününe baktığımızda aile büyüklerinden destek alacağınız bir süreçte olabilirsiniz. 14 Mayıs Cuma günü  Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni Balık burcunda seyahatine başlıyor. Çocuklar, aşk hayatınız, yaratıcı fikirler ve sanatsal yaratıcılıklar, eğlenceli aktiviteler, riskli yatırımlar konularında pozitif gelişmeler yaşanabilir. Jüpiter’in bu transiti çocuk sahibi olmayı denemek için çok şanslı bir transittir. Çocukları olan yükselen Akrepler ise çocukları ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirler ve onların hayatında geliştirici rol oynayabilirler. Sanatsal konularda yeteneğiniz varsa bu yeteneğinizi daha aktif ve iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Diğer taraftan aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşanırken aşk hayatınızla ilgili deneyimleriniz artabilir. Bu dönem sizin için daha renkli, daha eğlenceli ve daha hareketli bir dönem olacaktır. Bu transitle birlikte daha sosyal olacağınız ve arkadaş çevrenizin de genişleyeceği bir döneme girmiş olacaksınız. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda olacak ve  eğitim, akademik konular, yurt dışı seyahat planları, hukuksal konular gündeminizde olabilir bunlarla ilgili tartışmalar, çatışmalar yaşayabilirsiniz.
YAY
Çalışma hayatının ve günlük rutinlerin önemli olacağı bir haftaya giriyorsunuz sevgili Yaylar, Çarşamba gününe kadar kendinizi uzun uzun çalışırken bulabilirsiniz. Salı  11 Mayıs  Boğa  Yeniay’ı ile , yeni diyet rejimlerinin, sağlıklı rutinlerin ve tatmin edici çalışma programlarını başarılı bir şekilde başlatabilirsiniz. İşinizi halletmenin, ayrıntılarla başa çıkmanın ,işinize yetişmenize yardımcı olacak görevlerde hevesle çalışarak verimliliğinizi artırmanın zamanı gelmiş demektir. Çarşamba günü Ay İkizler burcuna giriyor ilişkilerle ilgili agresyon ve tartışmalar yaşayabilir beklenmedik sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Perşembe günü aile büyüklerinden ya da hayatınızda önemli  deneyimli birisinden destek alabilirsiniz.  14 Mayıs  Cuma günü Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni  Balık burcunda seyahatine başlıyor. Ailevi ve evle ilgili konularda mutluluk ve uyum  zamanı; özellikle evinizde ve ailenizle kendinizi iyi hissedeceksiniz. Akrabalarınızla ve  ebeveynlerinizle ilişkiler çok olumlu olacaktır. Ayrıca, bir borç veya miras daha fazla finansal güvenlik elde etmenize yardımcı olabilir. Kimileriniz  gayrimenkul satarak veya satın alarak mali durumunuzu iyileştirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Yenilemeye, dekore etmeye veya doğrudan yeni bir eve  taşınmaya karar verebilirsiniz. Sorun yaşıyorsanız, ailenizden tavsiye ve destek isteyebilirsiniz.  Ayrıca yeni bir aile üyesi de olabilir, birkaç aile toplantısına gidebilir ve aile geleneklerine ilginiz artabilir. Hafta sonu Ay Yengeç burcuna geçiyor ortaklıklardan gelen maddi kazanımlarla, vergi, sigorta, miras vb. konularla   ilgili tartışmalar söz konusu olabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, haftaya  hayattan keyif almak isteği ile başlıyorsunuz. 11 Mayıs Salı günü  Boğa burcundaki  Yeniay ile  birlikte çocuklar, aşk hayatınız, hayatın keyifli yönleri, hobileriniz, sportif faaliyetleriniz ve riskli yatırımlar konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için girişimlere başlayabilir ya da çocuklarınızın hayatları ile ilgili yeni atılımlarda bulunabilirsiniz. Bir hobinizle ilgili bir eğitime başlayabilir ya da sportif bir aktivite de yer alabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da evlilik için ilk adımları atabilirsiniz. Çarşamba günü Ay İkizler burcunda olacak, günlük rutin işlerinizle ilgili koşuşturmalar , çalışma düzeninizle ilgili sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Perşembe günü hayatınızdaki otorite figürlerinden destek alacağınız bir süreçte olabilirsiniz. 14 Mayıs Cuma günü Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni Balık burcunda seyahatine başlıyor. Kardeşleriniz, yakın çevreniz, zihinsel aktiviteler, kısa seyahatler, eğitim, yayıncılık gibi konularda önemli gelişmeler, şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Önyargılarınızın azalacağı, hayat görüşünüzün genişleyeceği, geleceğe yönelik planlarınızın artacağı bir dönem olacaktır. Bu dönem de seminerler verebilir, eğitim alabilir, kitap yazarak yayınlaya bilir, ve sosyal medyada çok daha fazla yer alabilirsiniz. Fikirlerinizin ve düşüncelerinizi diğer insanlara aktarabilirsiniz ve bu düşünceleriniz dikkat çekebilir. Bazılarınız için de kardeşlerinin ve yakınlarının hayatlarında olumlu gelişmeler yaşanırken hayatlarında şans ve fırsatlar elde edebilirler. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda olacak, her türlü ilişkilerle ilgili tartışmalar ve sıkıntılar olabilir, acele karar vermemeli, fevri davranmamalısınız.
KOVA
Sevgili Kovalar, haftaya ailevi  ve ev konularının önem taşıyacağı  bir süreçle başlıyorsunuz. 11 Mayıs Salı günü  Boğa burcunda  Yeniay oluşacak,  bu  süreçte  ev ve ailevi konularda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir, yeni bir ev almak veya yeni bir eve taşınmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.  Bu, gelecek için uzun vadeli planlar yapmak ve hatta ev veya ev ortamını yeniden modellemek ve aile ile ilgili faaliyetler için iyi bir zamandır. Maddi kazanımlarınız bu konularda sizi desteklerken içsel olarak da çok güçleneceğiniz bir dönemdir. Çarşamba günü Ay İkizler burcuna geçiyor çocuklar, aşk hayatınız ve yaratıcı çalışmalarınızla ilgili beklenmedik  hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü aile büyüklerinden destek alabileceğiniz bir süreçte olabilirsiniz. 14 Mayıs Cuma günü  Jüpiter şans ,fırsat büyüme, bolluk-bereket gezegeni Balık burcunda seyahatine başlıyor. Bu geçiş, değerleriniz, finansınız ve varlıklarınız hakkında soruları gündeme getirecek. Ayrıca daha fazla para da getirebilir - maaş artışı elde edebilir veya fazladan para kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. İyi para kazanma yeteneğiniz sizi daha güvende hissettirecek ve hayata daha hevesli olacaksınız. Bu transit aynı zamanda gelecekteki planlarınızı ve değerlerinizi de etkileyecektir. Planlarınızı akıllıca ve pratik bir şekilde formüle edin. Onları dürüstçe değerlendirin ve bunları başarmak için ne yapmanız gerektiğini belirleyin. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda olacak günlük rutin işler , sağlık konularına dikkat evde sakarlık ve kazalara  da dikkat etmekte fayda vardır.
BALIK
Sevgili Balıklar, haftaya  yakın çevre, kardeşler konularıyla ilgili  gündemleriniz damga vuracak. 11 Mayıs Salı günü  Boğa burcunda  Yeniay oluşacak. Fikirlerinizi yazmak ve yayımlamak, kendinizi yakın çevrenizde tanıtmak için aldığınız kararları uygulamaya koymak için adımlar atabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da yakınlarınızla ilgili konularda , eğitim, iletişim ya da kısa seyahatlerle ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çarşamba günü öğleden sonra Ay İkizler burcuna geçiyor yakın çevreniz, kardeşler, çocuklar, yaratıcılık konularıyla ilgili sürpriz hoş gelişmeler olabilir. Perşembe günü akın çevrenizde sizden tecrübeli bir büyükten destek alabilirsiniz. 14 Mayıs Cuma günü  Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni  Balık burcunda seyahatine başlıyor. Şans ve bereket gezegeni Jüpiter’in yükseleninize gelmesiyle şanslı bir döneme geçmiş olacaksınız. İstekleriniz, dilekleriniz yerine gelmeye başlayacaktır, başarmak istediklerinizi başarmak, sizin için daha kolay olacaktır. Son derece iyimser olacağınız bu dönemde iyimserliğin abartılması sizleri sıkıntıya sokabilir. Karşınıza gelecek fırsatların fazlalığı kafa karışıklığına sebebiyet verebilir ve fırsatları kaçırmanıza neden olabilir.  Bu transit sırasında yeni bir iş kurabilirsiniz ya da yeni bir işe başlayabilirsiniz. Hafta sonu Ay Yengeç burcunda olacak  çocuklarla veya sevgilinizle tartışmalar yaşayabilirsiniz, fevri davranabilirsiniz, farkında olmakta kendinizi kontrol etmekte fayda vardır. Hepimize iyi bir hafta olsun sevgiler.