• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

 Yeniay,  egomuzu, kimliğimizi ve benlik duygumuzu temsil  eden Güneş ile duygularımızı ve alışkanlıklarımızı  temsil eden Ay’ın gökyüzünde  birleştiği zaman gerçekleşir  ve yeni fikirlerin, girişimlerin ve başlangıçların doğuşunu ifade eder . Boğa burcundaki bu Yeniay  bize yaşamlarımızda nasıl daha fazla istikrar ve güvenlik yaratabileceğimizi değerlendirme şansı verecek. Kendimizi  güvenli rahat  hissetmemiz , parayla , keyif ve aşk ile olan ilişkimiz etrafında niyetler belirlememiz için  fırsatlar veriyor olacak. Somut hedeflerimize odaklanmamızı ve onlara ulaşma  konusunda eyleme geçmemizi de sağlayacak.  Boğa burcunun  temaları bağ bahçe işleri, toprak, arsa ,ev alım-satımları, estetik, güzellik, moda olan her şey, dekorasyon, takılar, giysiler, kozmetik ,maddi konular, aşk, keyif almak, yeme-içme, güzel sanatlar, müzik, resim ,el sanatlarıdır bu süreçte tüm bu konular gündemimizde olacak.
An haritasında Yeniay’ın yöneticisi Venüs İkizler burcunda  ilişkilerimizde sözcükler ve özgürlük çok önemli olacak. Yeniay’ın yükselen burcu ise  Yay bu süreçte daha pozitif olacağımızı, gezmek dolaşmak isteyeceğimizi, yurt dışı konularının , yabancılarla yapılan işlerin , turizm , eğitim ve akademik gelişmelerin , hukuksal konuların önemli olacağını anlatıyor.
Yeniay’ın  Neptün ile uyumlu ilişkisi duyarlılığımızı, sezgimizi, hayal gücümüzü ve yaratıcılığımızı artırır, başkalarına hizmet ederek daha şefkatli, yardımsever ve idealist yönümüzü ifade etmek için ideal bir zamandır. Yeniay zamanı İkizler burcundaki Merkür  Satürn ile uyumlu bir enerji verecek  ,  bu da konsantrasyon gücümüzün  daha iyi olacağını  ve detaylara  daha bir dikkat edeceğimizi,  işlerimizi  düzgün, hatasız ve zamanında halletme şansına sahip olacağımızın habercisi.  Yani bu 15 günlük süreç , çalışmak, önemli kararlar almak  müzakereler ve iş anlaşmaları için iyi bir dönem olabilir. Uzun vadeli planlar yapmak ve sözleşme imzalamak için de iyidir. Başkalarına taahhütte bulunma konusunda da kendinize güvenebilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar ve ortaklıklar kalıcı ve güvenilir olabilir. Ayrıca sağlık açısından baktığımızda bu 15 günlük süreçte vücudumuzda Boğa burcunun temsil ettiği bölgeler daha hassas olabilir, boyun ve boğazla ilgili rahatsızlıklar, ses kısıklığı, ses telleri rahatsızlıkları , bademcik, larenjit, faranjit , tiroid hastalıkları, kulak ve burun ağrıları olabilir. Bu dönemde fazla yemek  kilo almaya sebep olabilir.
Yengeç burcundaki Mars ile Boğa burcundaki Uranüs arasında da destek verici bir enerji var  , bu enerji hayatımızda değişiklikler yapmak için mükemmel  çünkü yapmak istediğimiz  değişiklikler hızlı ve oldukça sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilir. Ayrıca harekete geçirici  ilham ve motivasyonumuz ile  zor görevlere veya ertelediğimiz şeylere başlamak için de  idealdir.  İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın. Talih biliyorsunuz cesurdan yanadır.
 
 Boğa Yeniay'ının yükselen burçlara etkisi için Mayıs ayı burç yorumlarına bakabilirsiniz.