• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

12 MAYIS  2021 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Boğa Burcunda ilerlemeye devam ediyor , günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:53 Mars ve Kiron arasındaki gergin etki  ile kazalara, sakarlıklara sebep olabilecek  enerjiler söz konusu olabilir. Bu etki hayal kırıklığına ve öfkenin beklenmedik bir şekilde yüzeye çıkmasına neden olabilecek rahatsız edici bir durum  oluşturur. Ayrıca, bu özellik nasıl ilerleyeceğimizi ve daha cesur olmamızı sağlar.
05:47 Mars ve Uranüs arasındaki uyumlu  enerji yenilikleri hayatımıza geçirmek gereken konularda cesur ve girişimci davranmamıza  ve güçlü gelişmeler kaydetmemize sebep olabilir, Mars’ın enerjisini  sportif aktiviteler yaparak  dengeleyebiliriz. Ayrıca hakkımızı  aramak, kendimizi  savunmak veya rekabet etmek gereken durumlarda iyi sonuçlar alabiliriz.
09:06 Ay Ve Plüton uyumlu açısı ile ailevi konularda daha yoğun ve güçlü duygular içinde olabilir, kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı, insancıl değerlere açık, güçlü bir aidiyet hissi, hazır bayram da geliyor  ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir zamandan geçileceğini  anlatıyor.
15:23 Ay ve Jüpiter karesi duygularımızda fazla abartılar söz konusu olabilir, yeme içme konularında abartılar söz konusu olabilir. Ay bundan sonra boşluğa giriyor.
15:42 Ay İkizler burcu seyahatine başlıyor bol sohbet etmek isteyeceğimiz, iletişim halinde olacağımız 2,5 günlük süreçte olacağız. Öğrenmeye çok meraklı olacağımız , yeni bilgiler edinmekten keyif alacağımız zamanlar. Fakat değişken bir ruh halinde olabilir, kararsızlıklar yaşayabiliriz. Bugünlerde el, kol ve omuz ağrıları ,solunum sistemi rahatsızlıkları  olabilir, sinirlerimiz de hassastır bu günlerde her şeye fazla kafanızı takmamakta fayda vardır, canlar sevgiler.