• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

13 MAYIS 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Pandemi günlerinde Şeker Bayramını her ne kadar evlerimizde geçirsek de gönüllerimiz sevdiklerimizle olacak  bayram ziyaretleri  dijital platformlarda gerçekleşecek aile büyüklerimizle, sevdiklerimizle   bayramlaşacağız, birbirimize en iyi dileklerimizi sevgilerimizi iletmenin farklı şeklini bir kez daha yaşayacağız. Hepimizin bayramı kutlu olsun, umarız bundan sonraki bayramlarımız  sanal ortamlarda değil birbirimizi kucaklayarak gerçekleşir. Günün mesajlarına bakacak olursak;
08:45 Bayram sabahı Güneş ve Neptün’ün uyumlu enerjisi ile başlıyor, tam da Ramazan bayramının önemine uygun etrafımızdakilere duygusal ve şefkatli yaklaşım, fedakarlık ve  yardımlaşma temaları ön planda olacak. Dini ve ruhsal konularla ilgilenme, hayal gücü ve yaratıcılık  artistik ve sanatsal konular birkaç gün boyunca gündemimizde olabilir.
13.30 Ay Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda aile olmak, hep birlikte hareket etmek ,duygusallık ve hassasiyet önemli olacaktır.
14:45 Ay Kiron uyumlu enerjisi ise ailevi konularda birbirimize şifa olmayı , merhametli davranmayı anlatır.
19:02 Ay Satürn uyumlu enerjisi aile büyüklerimizden ya da deneyimine güvendiğimiz kişilerden destek görebileceğimiz zamanlara işaret eder.
21:32 Ay Merkür kavuşumu ile duygularımızı ifade etmede kolaylık, aile ilişkilerinde kolay anlaşılma söz konusudur. Öğrenmek ve zihin çalıştırıcı aktiviteler yapmak için uygun bir süreçtir. Bugünün mesajları çok güzel hepimizi için iyi bir bayram günü olsun, şeker tadında ,sevgiler.