• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

2021 YILININ EN GÜZEL TRANSİTİ “BÜYÜK ÖĞRETMEN JÜPİTER “ KENDİ YÖNETTİĞİ BALIK BURCUNDA
 
Jüpiter, Aralık 2020'den beri yeniliği ateşlemeye, yeni teknolojileri doğurmaya ve daha derin bir topluluk duygusu yaratmaya yardımcı olan Kova burcunda  seyahat ediyordu  14 Mayıs 01:32’de  Balık burcuna giriyor ve 28 Temmuz 2021'e kadar Balık burcunda kalacak,  daha sonra geri hareketinde bitmemiş işleri tamamlamak ve ödüllendirilmemiş hediyeleri teslim etmek için son bir kez Kova burcuna girecek  29 Aralık 2021'de Balık burcuna geri dönecek ve  2022'nin çoğu zamanını Balık burcunda geçirecek. Jüpiter'in Mayıs'tan Temmuz 2021'e kadar  kısa  Balık burcu yolculuğu, aslında bize  2022'deki Balık burcundaki  uzun seyahati öncesi  yapılacak şeylerin tadına bakmamızı sağlayacak.
Kozmosun  en büyük gezegeni Jüpiter, kendisi gibi zihnimizi, kalbimizi ve ruhumuzu genişletme kabiliyetine sahiptir. Bizlere sonsuz fırsatlar ve  olasılıkların kapısını açan, vizyonumuzu genişleten idealist  bir öğretmen gibidir. Bizlere sınırlarımızın ötesini görmeyi öğretir. Jüpiter'in yönettiği Balık burcundaki varlığı, daha önce ulaşmayı asla hayal edemeyeceğimiz duygulara, düşüncelere ve deneyimlere ulaşmamıza yardımcı olur ve bunu mükemmel şekilde yapar çünkü Jüpiter, Balık burcunun yöneticisi olduğu için Balığın geniş ve derin sularında yüzmekten keyif alır. Jüpiter, astrolojide aynı zamanda “Büyük Öğretmen” olarak bilinir, ancak Balık burcundan geçişi sırasında en önemli öğrenme ruhani konulardır, ister meditasyon yoluyla , ister inzivaya çekilme yoluyla bilgi edinme zamanıdır. Jüpiter Balık burcundayken gerçek ödüller kafamızda değil kalbimizde bulunur. Balık burcundaki Jüpiter aynı zamanda rüya gibi bir enerjidir , yaratıcılığımızı, sezgilerimizi  ve hayal gücümüzü artırabilir.
Jüpiter'in Balık burcundan geçişi sırasında ilahi olanla  bağlantımız büyüyor. Jüpiter Balık burcunda ilerlerken, egolarımız geri çekilir ve şefkat duygumuz muazzam bir şekilde genişler ve başkalarının endişelerini, korkularını ve acılarını daha fazla hissedebiliriz, etrafımızdakilerin iyileşmesine , şifalanmasına  ve daha fazla mutluluğa ulaşmasına yardım etmeye meyilli oluruz.. Genel olarak Balık burcundaki Jüpiter, başkalarıyla ilişkilerimizi güçlendirmemize yardımcı olan ve bize kendimiz hakkında çok şey öğreten güzel bir enerji ile bizi kutsar gibidir, sanki evren bizi koruma altına almış gibidir. Kişisel haritalarınızda Jüpiter hangi alanda ise o konularla ilgili genişleme, iyileşme , bolluk ve bereket var demektir. Yükselen burçlara göre Jüpiter’in etkilerini Mayıs ayı yorumlarımızdan www.astrodanismanlk.com’dan okuyabilirsiniz. Yükselen burcunuzu bilmiyorsanız doğum bilgilerinizi yoruma yazarsanız öğrenebilirsiniz, sevgiler.