• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

18 MAYIS 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Aslan burcunda güne başlıyoruz, dikkat çekmek ve ön planda olmak isteyeceğimiz bir gündeyiz. İyi giyinmek iyi görünmek isteyebiliriz. Bugün saçlarınızı bakım yapmayı ihmal etmeyin hanımlar. Sağlık açısından sırt ağrıları olabilir. Günün mesajlarına bakacak olursak;
12:21 Ay’ın Ay düğümleri ile güzel enerjileri var, yaşamımızla ilgili konularda belirlediğimiz hedeflere gitme yönünde kadersel olumlu etkilerle karşılaşabiliriz.
13:47 Ay Venüs uyumlu enerjisi ile ilişkilerde  duygusal paylaşım çok önem kazanacak. Ortaklıklarda paylaşma ve iletişim rahat akar, ilişkilerinizde kendinizi güvende hissedersiniz. Sanatsal konularda yeteneklerinizin artışı söz konusu olabilir, özellikle müzik, resim ve edebi konularda başarılı olabilirsiniz.
14:05 Ay ve Uranüs arasındaki gergin enerji ile beklenmedik olumsuz durumlar ortaya çıkabilir, değişikliklere açık bir süreçte olacağız.
14:43 Venüs Kiron uyumlu enerjisi  sevgi ve aşk ile ilgili  eski yaraları iyileştirme gücüne sahiptir,her türlü ilişkilerde birbirimizi sevgiyle iyileştireceğimiz bir süreçte olacağız. Yakınlığa ve paylaşmaya daha meyilliyiz ve gerçekten neye değer verdiğimizi anladıkça , ilişkiler ve finans ile ilgili seçimlerimiz ve kararlarımızda  da iyileşme olabilir.
17:28 Ay ve Satürn karşıtlığı ile duygusal anlamda zorlanmalar söz konusu olabilir. Duygularınızı paylaşmada zorluk, ilişkilerimizde mesafeye yol açabilir. Kendimizi mutsuz, üzgün hissedebilir engellenmiş duygusuna kapılabiliriz.İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.