• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

20 MAYIS 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günümüz Ay Başak enerjisi ile başlıyor, titiz, detaycı, kılı kırk yaran bir moddayız , günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:58’de kesinleşecek  Venüs Satürn uyumlu enerjisi  1,2 gün devam edecek,  ilişki kurmak ve uzun vadeli yatırımlar yapmak için çok iyi bir etki yaratır. İlişkiler mantıklı  ve istikrarlı ,güven vericidir. Bu süreçte bir ilişkiye başlarsanız muhtemelen daha kalıcı, uzun vadeli olacaktır, Satürn Karma ’nın da lordu olduğu için kim bilir belki de ruh eşinizi bulabilirsiniz.  Eğer stresli bir birlikteliğiniz varsa aranızdaki sorunları çözmek  için iyi bir fırsattır. Eğer evlenmeyi düşünüyorsanız da doğru zamanlardır. Mülk edinmek, yatırım yapmak için de uygun bir süreçtir.  Ayrıca moda, mücevher, kozmetik, kişisel bakım, estetik yaptırmak, sanatsal aktivitelerle uğraşmak için de iyi bir süreçte olacağız.
19:20 Ay ve Uranüs arasındaki uyumlu enerji ile beklenmedik sürpriz gelişmelere açık olacağımız, durumların değişebileceğini, duygularımızda da değişkenlikler olabileceğinin habercisi .
22:37 Güneş İkizler burcuna giriyor ve 1 ay boyunca  bu seyahati devam edecek ,sevgili İkizler Zodyak’ın  zeki insanları hepinizin doğum günü kutlu olsun, iyi bir ay olacak  Güneş gibi parlayacağınız bir dönemde olacaksınız, sevgiler.