• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

GÜNEŞ İKİZLER BURCUNDA “SOSYAL KELEBEK” 20 MAYIS - 21 HAZİRAN 2021
 İkizler fikir, iletişim ve bilgiyi anlatan  hava burcu olduğundan , bu geçişte  çok sayıda rasyonel, mantıksal enerji vardır. Güneş  İkizler  burcundayken , iletişim ve başkalarına karşı dostane yaklaşımlara vurgu yapılır . Bol bol sohbet etme arzusu, eğitim alma, eğitim verme, bilgi edinme sosyallik çok önemli olacak İkizler enerjisi aynı zamanda değişken enerjidir, bu nedenle hayatımızdaki değişikliklere  adapte olmakta zorlanmayabiliriz.  
İkizler  bir konudan veya bir grup insandan diğerine kolaylıkla hareket eden gerçek bir sosyal kelebek gibi sürekli dolaşmak veya hareket etmek için esnekliğe ve  özgürlüğe ihtiyaç duyabiliriz, bu  süreçte evde izole yaşamak istemeyebilir daha çok açık havada olmak, yaşadığımızı özgürce hissetmek isteyebiliriz ama hala risk var görünüyor , maske ve mesafe kurallarına dikkat etmemiz gerekir.
İkizler’de bir  dualite  vardır ve bu nedenle  karşıt bakış açıları, farklı görüşler ve her durumda çeşitli seçenekler, sürekli olarak değişen ruh hallerimiz olabilir. Değişimin kaçınılmaz olduğunu başka fırsatlara da  yer olduğunu düşünmek yaşamlarımızdaki mevcut koşullara ve ilişkilere daha fazla odaklanmamızı sağlayabilir.  İkizler 'deki  Güneş  seçeneklere sahip olmayı  ve seçim yapabilme özgürlüğünü hissetmeyi sever  ve bu yüzden  çok sayıda seçenek oluşturma eğiliminde olabiliriz bu da zihnimizin dağınıklaşmasına, bunalmaya yol açabilir. Fikir değişiklikleri ya da  zıt görüşlere sahip olma eğiliminde olunacağı için de   kararsızlıklar bu dönemde daha fazla olabilir.  İkizler’ deki Güneş  seçenekleri fazla  tutmayı ve  herhangi bir durumda çok sayıda olasılığın var olmasına sebep olabilir. Bu enerjinin yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com sitemizden Aylık burç yorumlarından okuyabilirsiniz. Sevgiler.