• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

21 MAYIS 2021 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Başak burcunda seyir eden bir günde olacağız, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:57 Ay Mars ile uyumlu bir akışta olacak, spor, egzersiz ve yürüyüş yaparak bu enerjik akışı kullanabiliriz. Ailevi konularda inisiyatif almak , harekete geçmek içinde rahat bir süreçte olacağız.
14:47 Ay ve Merkür karesi ile duygular ve mantık arasında çatışmalar olacağı için özellikle aile ilişkilerinde sorunlar, anlaşmazlıklar olabilir. Ticari konular, emlakçılar ve avukatlarla görüşmeleriniz varsa  ya da  herhangi bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa daha dikkatli olmanızı öneririz.
16:03 Güneş ve Jüpiter karesinin etkisi birkaç gün sürecek ,  gücümüzü, kimliğimizi kabul ettirmekte zorlanabilir  ve abartılı davranışlar sergileyebiliriz. Baba veya baba yerine konan kişilerle, erkek otorite figürleriyle ilişkilerde  güç çekişmeleri ortaya çıkabilir. Bu süreçte önemli olan , egomuzu abartmaktan  kibirden uzak kalmak , finansal açıdan da abartılı harcamalar yapmamaktır.
16:24 Ay ve Neptün arasındaki karşıtlık ise ,yanılgılara ,aldanmalara, ailevi temalarda ve kadınlarla  ilişkilerde duygusal huzursuzluklar söz konusu olabilir. Hayal kırıklıkları, çözülmeler, sağlık sorunları mide ve göğüsler ile ilgili hassasiyetler oluşabilir. Ruhsal dengesizlik, karamsarlık, stres sonucu ortaya çıkan rahatsızlıklar, alerjik durumlar, aşırı hassasiyetler olabilir.
22:55 Ay ve Plüton uyumlu enerjisi derin bir duygusallık verir bu süreçte  kadın figürleriyle ve aileyle ilişkiler adına yapıcı,  güçlü bir aidiyet hissi, ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir etkidir. Gününüzün iyi geçmesi dileği ile sevgiler.