• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

23  MAYIS 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Terazi enerjisi ile güne başlıyoruz, uyumlu denge ve huzur arayışında olacağız, yaşadığımız ortamda güzellikler, ahenk ve düzen önemli olacak, canlar. Etrafımızdaki kişilerle iyi ilişkide olmamız bizi memnun edecektir. Sağlık açısından yumurtalıklar ve böbreklerde hassasiyet olabilir. Kozmetik ürünlerinden de cildiniz bu dönemde hassas olduğu için zarar görebilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:10 Ay ve Satürn uyumlu enerjisi ile ne istediğimizi bilen bir modda olacağız ayrıca duygularımızı kolaylıkla kontrol edebileceğimiz  bir ruh halinde olacağız.
05:43 Merkür ve Neptün arasındaki gergin enerji ile yanlış kararlar alabilir, yanılgılara aldanmalara açık olabiliriz bu yüzden etkisi birkaç devam edecek bu enerjide önemli kararlar vermemek  en doğrusu olabilir.
09:36  her türlü ilişkilerde kendimizi güvende ve huzurlu hissedebiliriz, insanlar arasında uzlaşma sağlamak için de iyi bir zamandır. Bu süreçte sanatsal becerileriniz de daha rahat kullanma şansına sahip olabilirsiniz.
10:51 Ay ve Mars arasındaki gergin enerji bize sakarlıklar ve kazalar konusunda daha dikkatli olmamızı ifade ediyor, duygularda karmaşa yaratan bir etki olduğu için ilişkilerde zorlanma söz konusu olabilir.
12:18 Satürn bugün geri hareketine başlıyor, Satürn gerilemeye başladığında kişisel haritalarımızda hangi alanda ise o konularla ilgili yeniden sorumluluklar almamız gerekebilir. Hepimiz için iyi bir gün olsun sevgiler.