• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021


23 Mayıs 2021 ‘de 13 derece Kova burcundaki Satürn gerilemesi öngörülemez  olabilir  ve Satürn istikrarın , sağlamlığın ve dayanıklılığın sembolü olduğu için dünyalarımız biraz altüst olabilir. Kova enerjisi, geleneğin büyüleyici bir bileşimini ve aynı zamanda hem kolektif hem de kişisel düzeyde gelişme ihtiyacımızı taşır. Kova burcundaki Satürn gerilemesi sırasında, değişim hayatın kaçınılmaz bir parçası olsa da , geriye dönük Satürn, ileriye gitme yeteneğimizde kısıtlı hissetmemize neden olabilir. İlerlememizin dirençle karşılaştığını hissedebiliriz, bu da çok fazla stres ve hayal kırıklığı yaratabilir. Bu arada, temellerimiz her an değişebilir ve potansiyel olarak bizi istikrarsızlık duyguları ile karşı karşıya bırakabilir. Satürn geri hareket halindeyken, Göksel Görev Sorumlusu bizi yaşamlarımıza derinlemesine bakmaya ve zayıf noktalarımızı belirlemeye yönlendirir, böylece onları yeniden tanımlayabiliriz. Geriye dönük hareketinde  edindiğimiz iç görüleri ve deneyimlerimizi kullanırsak, başarıya giden yolda olabiliriz. Kişisel düzeyde, doğum haritamızdaki Satürn'ün  evi, dikkatimizi çeken yaşam alanlarını ortaya koyuyor. Satürn'ün direktifine kulak verirsek ve kurallarına göre oynarsak, Göksel Görev Ustası onay damgasını verecektir ve başarının kaderinde olacaktır.
Yükselen burçlara göre Satürn geri hareketinin etkisi ;
YÜKSELEN KOÇ :  Kişisel hedeflerinizi, kariyerden gelen kazançlarınızı, sosyal çevre ve arkadaşlıklarınızı   hayallerinizi ve umutlarınızı yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. En içten dilekleriniz neler? Neler yapmak istiyorsunuz?
YÜKSELEN BOĞA : Profesyonel hedeflerinizi yeniden tanımlamanız ve statünüzü genel olarak yeniden değerlendirmeniz gerektiğini gösterir.
YÜKSELEN İKİZLER : Dini, felsefi ve politik inançlarınızı yeniden gözden geçirerek gerçeğinizi yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Neye inanıyorsun? Gerçekten neyi temsil ediyorsunuz?
YÜKSELEN YENGEÇLER : Gücü nasıl idare ettiğinizi ve arzularınızı nasıl yerine getireceğinizi yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Hakim misiniz yoksa teslim mi oluyorsunuz? Dürüst müsün yoksa akıl oyunları mı oynuyorsun?
YÜKSELEN ASLANLAR : Önemli bire bir ilişkilerinizi evlilik, iş, en iyi arkadaşlar, ortaklıklar yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Bu ilişkilerin amacı nedir? Birlikte aynı yönde mi hareket ediyorsunuz yoksa birbirinizden uzaklaşıyor musunuz?
YÜKSELEN BAŞAKLAR : Sağlığınızı, işinizi ve günlük rutininizi yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Hangi alışkanlıklar veya aktiviteler sizi rahatsız ediyor? Enerjinizi ne tüketiyor?
YÜKSELEN TERAZİLER : Egonuzun kendinizi nasıl yaratıcı bir şekilde ifade ettiğinizi ve diğer insanlarla (örneğin çocuklar, sevgililer) nasıl ifade edildiğini yeniden tanımlama ihtiyacına işaret eder. Yeteneklerinizi görmezden mi geldiniz? Dikkat çekmek için sevgiyi kullandınız mı?
YÜKSELEN AKREPLER En içteki benliğinizi yeniden yapılandırmanız ve ev içi yükümlülüklerinizi yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Hayatınız  dengesiz mi? Ailenize çok fazla ilgi gösteriyor ve kendi ihtiyaçlarınızı ihmal mi ediyor musunuz?
YÜKSELEN YAYLAR : Günlük olarak yakın çevre, kardeşler, akrabalar  nasıl iletişim kurduğunuz da dahil olmak üzere düşünce süreçlerinizi (günlük düşünme) yeniden düzenleme ihtiyacını gösterir.
YÜKSELEN OĞLAKLAR : Maddi kazanım yollarınızı  yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. İçe dönerek, yalnızca en değer verdiğinizi belirlemek zorunda kalmazsınız, aynı zamanda öncelikler de belirlemelisiniz.
 YÜKSELEN KOVALAR: Bir şekilde kendinizi yeniden tanımlamanız gerektiğini gösterir. Fiziksel (örneğin kilo vermek), duygusal (gerçekten neyi arzuluyorsunuz?) Veya belki de sınırlar koyma ihtiyacı olabilir. Her iki durumda da, içe bakma, neler olup bittiğini inceleme ve sizi harekete geçiren şeyi keşfetme zamanı!
YÜKSELEN BALIKLAR: Bilinçaltı inançlarınızı yeniden değerlendirme ve yeniden tanımlama ihtiyacını gösterir. Ruhunuza neler iyi geliyor? Hangi sınırlayıcı inançlar sizi engelliyor?