• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

27 MAYIS 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay  Yay burcu günündeyiz, iyimser ve neşeli bir ruh halinde olacağımız zamanlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:10 Ay ve Satürn uyumlu açısı ile sorumluluklarımızın bilincinde olacağımız etrafımızdaki olgun kişilerden destek alacağımız bir süreçte olacağız.
17:43’ Ay ve Venüs karşıtlığı yaşayacağımız bu süreçte ilişkilere dikkat , anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Bu transitin iyi sayılabilecek bir yönü, sevdiğiniz kimseyle aranızda uyumsuzluk varsa bunu ortaya açıkça çıkartmanıza fırsat vermesidir. Bu olumsuz gibi görünse de, daha sonra üzerinizden yük kalmış gibi hafiflersiniz. İsraf ve aşırılık da veren bu karşıtlık, satın almadan, yemeğe veya konuşmaya kadar abartılara yol açar.
18:15 Ay ve Neptün arasındaki gergin enerji kafa karışıklığına, yanılgılara sebebiyet verebilir bu süreçte önemli kararlar vermemekte fayda vardır.
20:35 Ay Merkür karşıtlığı ile iletişimde sıkıntılar söz konusudur duygularla mantık arasında mücadele olacağından mantığımız  dağılarak sudan sebepler bahane edilerek, ilişkilerde sorunlar oluşabilir.
22:24 Venüs ve Neptün karesi kesinleşiyor etkisi birkaç gün sürecek olan bu enerji; özel ilişkilerde  karşı tarafı düşünmeye yönelik fedakârlık söz konusudur. Karşımızdaki kişileri  olduğundan fazla görme, idealize etme riski olabilir. İlişkilerde kapılma, kullanılma, karşı tarafı gözünde gereksiz  büyütme söz konusu , yanılgılar ve aldanmalar olabilir.  Platonik aşklar, aşkta kendini ifade edememe ve  bu yüzden acı çekme bu süreçte bizi zorlayabilir.  Aşk ve ilişkilerde beklentiyi yükselten, gözü kapalı davranmaya yönelten, yalanlara , iftira ve skandallara açık bir enerjidir. Bugün zorlu enerjiler var arkadaşlar hepimize kolay gelsin,sevgiler.