• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021

29 MAYIS 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Ay Oğlak burcundaki seyrine devam ediyor,  hedeflerimize odaklıyız ve özellikle sorumluluklarımızın ve performansımızın farkındayız. Bugünün en güzel gökyüzü mesajı ise İkizler burcunda Venüs ve Merkür’ün kavuşum yapması , bakalım Merkür’ün geri hareketinden bir gün önce durağanlaşma hallerinde bu enerji ne anlama geliyor ?
08:12 ‘de Venüs ve Merkür kavuşumu ile  her türlü ilişkilerimizde ve parasal  konularda duygularımızı analiz etme ,duygularımız hakkında konuşmak veya  anlaşmalara varmak  için hoş bir süreç sunuyor. Bununla birlikte, Merkür durup geri gitmek üzere olduğundan, şimdi yaptığımız bazı planlar veya kararlar daha sonra değişebilir. Bu süreç neşeli sohbetleri, sosyalliği, mizahı ve işbirliğini anlattığından sosyalleşmek ve iletişim kurmak için  sabah saatlerinin iyi bir zaman olduğunu müjdeliyor.
17:35 Ay Mars karşıtlığı gerginlik, dikkat dağınıklığı ve  sabırsızlık veren bir enerjidir. Sakarlıklara, kazalara açık bir süreç olacağından farkında olalım . Sert ve sürtüşmeye de açık olacağımızdan bu enerjiyi sevdiğimiz şeylerle ilgilenerek geçirirsek daha iyi olur.
19:03 Ay Neptün uyumu ile gergin enerjiler dağılıyor daha rahat bir akış söz konusu olacak, empati kurabilmek,  sanatsal konularda  yaratıcılık, manevi anlamda  çalışmalar yapmak için uyumlu bir süreçtir.