• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2021

MAYIS 2021


MAYIS 2021


Sevgili  İkizler , Güneş 21 Mayıs’a kadar Boğa burcunda ; geri çekilme ve arınma zamanı! Aynı zamanda zihinsel stresten kurtulmaya odaklanıyor olacaksınız. Geçmişten gelen sorunlarla yüzleşmeye ve fiziksel, zihinsel veya duygusal temizliğe maruz kalabilirsiniz.  Böylece, bu geçiş sırasında daha duyarlı ve duygusal olabilirsiniz. Bu süreç zorlu bir süreçtir, bu nedenle, özellikle diğer insanlarla temas halindeyken, enerjinizin düşük olduğu hissine kapılabilirsiniz ve  evde kalıp kendinize odaklanmak  isteyebilirsiniz. Bu süreç aslında  kitap okumak,  yürüyüşe çıkmak, yoga ve meditasyon yapmaya başlamak , spritüel çalışmalara başlamak için ideal bir zamandır.
Güneş 21 Mayıs ’da İkizler burcuna geçecek, odak noktanız kendiniz olacaksınız . Güneş özgüveninizi artırır ve yeni şeylere başlamak için iyi bir zamandır. Aynı zamanda görünüşünüzü değiştirmek için mükemmel bir zaman - kuaförünüzde kendinizi şımartın, yeni kıyafetler alın veya yeni bir spor yapmaya başlayın. Ayrıca sağlığınıza odaklanmalı ve beslenme açısından dengeli beslenmelisiniz. Harika hissedeceksin! Hedeflerinize ulaşmak için de iyi bir zamandır  çünkü kendinizi daha güvende hisseder ve çok fazla enerjiniz olacağı için  daha da fark edilir olacaksınız. Ayrıca daha dışa dönük olabilirsiniz. Bu transit, bir terfi istemeyi veya kendi projenizi başlatmayı planlıyorsanız başarılı olmanıza yardımcı olacaktır! İsteseniz de istemeseniz de ilgi odağı olabilirsiniz. Bununla birlikte, egoist ve kibirli olmadığınızdan ve yeteneklerinizi abartmadığınızdan emin olmalısınız.
Merkür İkizler burcuna 4 Mayıs’ta geçecek ve 29 Mayıs’ta geri hareketini başlatmak için durağanlaşacak 31 Mayıs’ta  Merkür  24° İkizler burcunda gerilemeye başlıyor ve   23 Haziran  16° İkizler ‘de düz hareketine geçecek ve bu burçta  12 Temmuz 2021’e kadar  neredeyse 2 ay kalacak.  Bu süreçte özellikle düşünme ve iletişim kurma şekliniz etkilenir ! Zihinsel yeteneklerinizden daha emin olacağınız bir süreçtir  ve fikirlerinizi iletme yeteneğiniz gelişebilir.  Her zamankinden daha sinirli olabilirsiniz. Önemli konuşmalar, yazılı anlaşmalar yapmak açısından Merkür’ün bu alandan geçiş yaptığı zamanlar uygun zamanlardır. Önemli konuşmalar, toplantılar da bu döneme denk getirilebilir.
Merkür  gerilemesi döneminde ise hayata nasıl yaklaştığınızı yeniden düşünmeniz gerekebilir. Görüntünüzde bir değişiklik düşünebilirsiniz  ama bu dönemi araştırma yaparak geçirirseniz daha iyi olur. Kendinizi kelimeler üzerinde tetiklenmiş olarak bulabilir veya kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilirsiniz.
Venüs 9 Mayıs’ta İkizler burcuna geçecek, kendinizi ve çevrenizdeki insanları memnun etmek isteyeceksiniz. Kendinizi fiziksel olarak şımartmak ve görünüşünüzü geliştirmek arzusuna sahip olacaksınız. Eşsiz çekiciliğiniz sayesinde, başkalarıyla iyi anlaşacaksınız. Başkalarına daha yumuşak, daha iyi halinizi göstermek isteyeceksiniz ve görevlerinizi yapmak ve tartışmak yerine eğlenceli ve hoş sohbetler etmeyi tercih edeceksiniz. Müzeleri, sergileri ve sosyal etkinlikleri ziyaret etmek için harika bir zaman. Partnerinizle de romantik anlar yaşayabilirsiniz. Bekarsanız, yeni bir partnerle tanışmanız mümkündür.
11 Mayıs saat 21:59’da Boğa burcunun 21.derecesinde Yeniay oluşacak, bu Yeniay Neptün ve Plüton ile uyumlu ilişkide kariyerinizle ilgili konularda iyi şeyler olmasını dileyebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ile ilgili yeni başlangıçlar yapmanız için de Plüton size fırsat veriyor olacak. Bu, gözden geçirme, bırakma ve ruhsal anlamda  fiziksel “pilleri” yeniden şarj etme dönemidir. Bazılarınız inzivaya çekilmek isteyebilir, zihinsel huzuru bulma dürtüsü ortaya çıkabilir , bazılarınız ruhsal konularla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz.
Jüpiter şans ,fırsat ,büyüme, bolluk-bereket gezegeni 14 Mayıs – 28 Temmuz 2021 tarihleri arasında Balık burcunda seyahatine başlıyor. Bu transit kariyeriniz için iyidir. İşinizde terfi, artan üretkenlik, daha iyi nitelikler ve başarı getirebilir. Bazen, statünüzün genel olarak iyileştirilmesiyle ilişkilendirildiği için evlilik anlamına da gelebilir. Ayrıca işinizi yaparken daha fazla özgürlüğe sahip olacaksınız. Başarınızı en üst düzeye çıkarmak için, olaylara ve insanlara samimiyet ve dürüstlükle yaklaşmalısınız. Bu, üst düzey pozisyonlardaki ve yetkili kişilerin isteklerinize olumlu yanıt verme eğiliminde olmalarını sağlayacaktır.
Satürn gezegeni 23 Mayıs - 11 Ekim  2021 arasında  Kova burcunda gerilemeye başlıyor, akademik çalışmalar, yüksek eğitim , yabancılarla yapılan işler , kariyer ile ilgili çalışmalar, hayat amacınızla ilgili tekrar sorumluluk alma zamanı sevgili İkizler.
Ay tutulması (Dolunay)  26 Mayıs 2021’de Yay burcunda 5° de saat 14:13’de oluşacak ve etkisi 6 ay boyunca  devam edecek. Dolunay zamanları gerçeklerin ortaya çıktığı ve olayların tamamlanmasını anlatan zamanlardır. Her türlü ilişkilerinizle ilgili herhangi bir şeye, imzalı ya da diğer yasal belgelere genellikle farkındalık getirebilir. 7. ev tamamen "öteki" hakkındadır, bu yüzden daha önce göremediğiniz her şeyi aydınlatabilir. Bekar veya randevu alıyorsanız, bir sonraki seviyeyle ilişki kurabileceğiniz veya bir bağlantı kurabileceğiniz, bir sözleşme imzalayabileceğiniz, taşınabileceğiniz, ortak bir sorumluluk üstlenebileceğiniz ve planlar yapmaya başladığınız bir zamandır. Bu Dolunay  gizliliği ışığa getiriyor ve insanların gerçek duygularını ve niyetlerini görebiliyorsunuz, karşınızdaki kişiler  ile denge kurma zamanı. Yedinci ev, önemli bir birebir ilişkiyi temsil eder; bir evlilik partneri, önemli bir diğeri, iş ortağı veya bir rakip. Kendi ihtiyaçlarınızla başkalarının ihtiyaçları arasında bir denge kurma zamanı. Uzlaşma ve müzakere zamanı.