• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2022

MAYIS 2022


MAYIS 2022

10 - 23 MAYIS  MERKÜR İKİZLER BURCUNDA  RETRO
23 MAYIS - 4 HAZİRAN BOĞA BURCUNDA RETRO
“EVREN BİZE YAVAŞLA VE DÜŞÜN DİYOR”

Aklın ve iletişimin ele avuca sığmaz kozmik çocuğu Merkür 10 Mayıs 2022’de saat 14: 47’de geri hareketine başlıyor. Bu, astrolojinin bize hayatımızda  İkizler burcu ile tanımlanan temaları ( yakın çevre , kardeşlerle olan ilişkilerimiz, eğitim , iletişim vb.) gözden geçirmeye, yeniden kontrol etmeye ve tekrar  ayarlama yapmaya  verdiği süredir. Merkür geri hareketinin yeni bir şeye başlama zamanı olmadığı göz önüne alındığında, hayatımızı yavaşlatıp tüm bu konularla ilgili  ayarlamalar yapmamız sizce de mantıklı değil mi? . İlişkilerimizdeki  eski yaralar, konuşulmamış kırgınlıklar   Merkür geri hareketi ile  tetiklenebilir  fakat bu güzel haber çünkü  bu süreçte onları çözme fırsatımız olur. Tuttuğunuz eski kinleri bırakmaya çalışmak için bu dönemleri kullanmak en iyisidir. Kendinizi çok daha hafif hissedebilirsiniz.  Merkür gerileme dönemleri yavaşlama, hatırlama ve yeniden bağlantı kurma fırsatını verir ve Merkür gerilemesi sırasında  her şeyi iki kez kontrol etmek, yavaş hareket etmek ve "yapılması gerekenler" ve "yapılmaması gerekenler" e uymak bizi bu kozmik olayın olası şanssızlıklardan uzak tutabilir.
YAPILACAKLAR
Karşılaşabileceğiniz her türlü  sorun için çözüm odaklı planlarınız olsun , doğru çözümü bulmak için konfor alanınızın dışına çıkmanız gerekebilir.
Seyahat ederken gecikmeler ve iptaller için önlemlerinizi alın
Arabanızla ilgili her türlü bakımı yaptırdığınızdan emin olun,
Bilgisayarınızı ve telefonunuzu yedekleyin böylece önemli verilerinizi kaybetmemiş olursunuz,
Geçmişten gelen  sorunları tekrar gözden geçirin, bunları ele almak ve  çözmeye çalışmak için mükemmel bir zaman,
Yarım kalmış eğitimlerinizi tamamlamak için harekete geçebilirsiniz.
Meditasyon , yoga yapmak ve zihnimizi sakinleştirmenin ve düşüncelerimizde netlik kazanmanın yollarını bulmaya çalışmak için zaman ayırabiliriz.
YAPILMAYACAKLAR
Bilgisayar, araba , telefon  ya da elektronik ev aletleri satın almamalısınız  muhtemelen bir sorun çıkar.
Herhangi bir sözleşme imzalamamalısınız, çünkü bazı maddeleri gözden kaçırıp  daha sonra yeniden müzakere etmek zorunda kalabilirsiniz. Fakat çok önemli ise en küçük harflerle yazılan maddeleri bile iki kez okumalısınız.
Yeni bir projeye başlamak veya başka yeni planlar yapmak için iyi bir zaman değil. Bunun yerine, yazdığınız bir kitap, veya , önceden belirlediğiniz bir projeyi yapabilirsiniz.
İş başvurusu yapmak tavsiye edilmez.
Merkür geri hareketinin burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com Mayıs ayı burç yorumlarımızdan okuyabilirsiniz, sevgiler.