• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2022

MAYIS 2022


MAYIS 2022

23 -29 MAYIS HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya Ay Balık enerjisi ile başlıyoruz; derin ve yoğun bir hassasiyet içinde olacağımız, başkaları ile duygudaşlık kurabileceğimiz, sezgiselliğimizin de artacağı  bir haftada olacağız. Duygusal olarak istikrarı yakalamak biraz zor olabilir bu yüzden amaçsızca sürüklenme , karmaşık duygular içinde olma da söz konusu olabilir. Başkalarına karşı daha şefkatli ve empatik davranabiliriz. Bu hafta astrolojnin haşarı çocuğu Mars yönettiği burç olan Koç’a giriyor. Venüs kendi yönettiği Boğa burcuna giriyor, Merkür Boğa burcuna geçerek geri hareketine devam ediyor yani  önemli gelişmeler söz konusu. Haftanın günlerine göre değerlendirme yaparsak;
23 Mayıs Pazartesi; Mars ve Plüton arasında destekleyici enerjiler söz konusu ; dayanıklılık ve dinçlik, güç kullanma kapasitemiz ve yaptırım gücümüz artacağından büyük çaba gerektiren işlerin üstesinden kolaylıkla gelebiliriz, canlar.  İlerlemek adına önemli şanslar yakalanabilir, yaptığımız işlerle ilgili girişim cesaretimiz  ve enerjimiz  bizi başarıya götürebilir. Çalışma gücümüz de artacağından,  her zamankinden fazla iş üretebiliriz. Sabah erken saatlerde Merkür Boğa burcuna geçiyor ve geri hareketi devam ediyor. Merkür Boğa burcunda iken , zihinsel süreçlerde yavaşlama,  parasal konularda  gecikmeler, aksilikler söz konusu olabilir bu süreçte mali konuları gözden geçirmek ve dikkatli harcama yapmak gerekebilir. Öğleden sonra Güneş ve Jüpiter arasında uyumlu bir kontak söz konusu etkisi 2-3 gün devam edecek bu etki ile  kendimizi  ifade etmemiz daha kolay olur ve yaptığımız işlerde  ilerlememiz kolaylaşır.  Hayatımızdaki otorite  figürlerden; (eş, baba ,patron gibi) destek alabiliriz. Kariyerimizde çok iyi bir noktaya gelebiliriz tabi eğer kişisel haritalarımız da bunu vaad ediyorsa.  Sağlık açısından da olumlu, iyileştirici etkiler mevcuttur. Haftanın bugününü iyi değerlendirin, arkadaşlar.
24 Mayıs Salı; Ay Balık burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün güzel enerjiler mevcut sabah saatlerinde Merkür ve Mars arasındaki uyumlu enerji  çok keskin bir zihin ve dil verir, beyin gücünü ve konsantrasyonunu da arttırdığı için  her türlü zihinsel çalışma ve yeni  şeyler öğrenme konusunda iyi ilerleme verebilir. Hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaret ve mücadele ruhu ile kısa sürede çok iş başarabiliriz. Venüs ve Satürn arasındaki ahenk ilişkilerimize yansıyacak, birbirimizi daha iyi anlayacak ve destek vereceğiz özellikle bizden yaşça büyük kişilerden de destek görebiliriz,  işimizi veya mali durumumuzu geliştirmeye odaklanmak için iyi bir gün. Öğleden sonra yaratıcı çalışmalar , manevi ve spritüel konularla ilgilenmek , meditasyon yapmak için de güzel bir gündeyiz. Akşam saatleri aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyi bir zamandır çünkü her zamankinden daha duyarlı ve şefkatli hissedebiliriz. Gece saatlerinde  duygusal duyarlılığımız ve psişik algımız artacağından  olayları daha güçlü hissedebiliriz.
25 Mayıs Çarşamba; 00:39’da Ay Koç burcuna giriyor, daha girişken ve inisiyatif alacağımız, cesaretle hareket edeceğimiz 2,5  günlük bir süreç başlıyor. 02:17’de astrolojinin haşarı çocuğu Mars Koç burcuna kendi yönettiği alana geliyor ve 4 Temmuz’a kadar Koç burcunda seyahat edecek, bu yüzden göstereceği etkiler güçlü bizi  en mutlu eden şeyin peşinden koşmak için hareket zamanı, hazırlanın! Bu dönemde tavırlarımız ,sözlerimiz son derece açık ve net olur , kendimizi ortaya koymaktan çekinmeyen davranışlar sergileyebiliriz. Davranışlarımızda ve sözlerimizde pek bir gözü peklik, bağımsız olma dürtüsü, asilik, ani tepkiler, sinirli davranışlar söz konusu olabilir.  Pek çok konuda cesur kararlar alma , gözü karalık vardır.  Bu dönemde Mars gezegeninin kişisel haritalarınızda hangi alanda yerleşimi varsa o konularla ilgili tuttuğunu koparmak, hakkını başkalarına yedirmemek en belirgin özellik olarak ortaya çıkabilir. İkili ilişkilerimizde de girişken , lider, ama sinirli ve ani tepki verme riskimiz olabilir bu süreçte karşımızdakileri üzmemeye , kırmamaya özen göstermeli enerjimizi bizi rahatlatacak hobilere veya  sportif aktivitelere yönlendirmeliyiz.
26 Mayıs Perşembe; Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor, sabah saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başlayacak Merkür Plüton uyumlu enerjisi  zihnimizi  çok güçlü kılacağından satış –pazarlama, ticaret, anlaşmalar, görüşmeler ,  iş ya da ev ve araba gibi büyük satın alımlarda uygun anlaşmaların müzakere edilmesinde, planlamasında kolaylık verir. Başkaları üzerinde derin bir etkiye sahip olabileceğimiz gibi, bir fikir veya plan aracılığıyla bizi derinden etkileyen biriyle tanışabiliriz veya bu, karmik bir dostluğun veya başarılı bir ortaklığın başlangıcı olabilir.
27 Mayıs Cuma; Ay bugün 06:20-09:22 arasında boşlukta olacak, sabah erken saatlerde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. 09:22 ‘de Ay Boğa burcu seyahati başlayacak. Huzurlu ve dingin bir ruh hali  ve keyif yapmak  arzusunda olacağız fakat  Venüs ve Plüton arasında gergin bir enerji var arkadaşlar  her türlü ilişkilerimizde baskıcı ve zorlayıcı davranabiliriz, ilişkilerde güç kullanma, yönlendirme, dayatma, zorlama, manipülasyon olabilir. İlişki içerisinde kıskançlık ve aşırı sahiplenicilik yıkıcı olabilir. Mevcut ilişkilerde güç ve kontrol sorunları ortaya çıkabilir.
28 Mayıs Cumartesi; Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor bugün Venüs Boğa burcuna kendi yönettiği alanda yaklaşık 1 aylık sürecek seyahatine başlıyor ,Venüs Boğa’da yönettiği alanda gücünü etkili bir şekilde göstereceği yerde  bu geçiş süresince doğanın tüm güzelliklerini doya doya hissetme zamanı;  kuşların cıvıltısı, çiçeklerin ve ağaçların muhteşem görünümleri ve bu güzellikler içinde  yürüyüşler yapmak kendimizi iyi hissettirecektir. Venüs Boğa bir gösteriye katılmak,  şarkı çalmak, dans etmek, bir galeriye gitmek veya kişisel bakım yapmak, güzelleşmektir. Yediğimiz yemeğin her lokmasını afiyetle yemek, lezzetini takdir etmek ve rızkına şükretmektir. Vücudumuza, nefesimize ve genel olarak hayatın güzelliğine değer vermektir, keyfini çıkarın canlar.
29 Mayıs Pazar Ay Boğa burcu seyahati devam ediyor sabah saatleri kendimizi biraz kasvetli ve depresif hissedebiliriz, aldığımız sorumluluklar bize fazla gelebilir, öğle saatlerinde Koç burcunda Mars ve Jüpiter kavuşacaklar etkisini bir hafta boyunca hissedeceğimiz bu etki ile Mars kavuşumu Jüpiter geçişi, olumlu ve olumsuz olarak çalışır; olumsuz tarafı enerji, aşırı güven ve  aşırı coşku gereksiz yere risk almanıza sebep olabilir. Olumlu tarafı ise;  inisiyatif ve cesaret gerektiren her şeye başlamak için ideal bir zaman olmasıdır. Dürüst ve cesaretli tavırlarımızla hem aşk hayatımızda hem  iş hayatımızda , iyi sonuçlar almamıza  sebep olabilir. Hedeflerimiz ve amaçlarımız için, hayat vizyonumuz, yabancılarla yapılan işler, akademik konular için mücadele etme ve şans ,fırsatlar yakalama zamanı. Hepinizin gönlünüzdeki isteklerinizin olması dileği ile iyi haftalar,sevgiler.