• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2022

MAYIS 2022


MAYIS 2022

VENÜS BOĞA BURCUNDA 28 MAYIS -23 HAZİRAN “ GÜZELLİKLERİ FARK ETME ZAMANI”
Aşkın, sevginin, güzelliğin sembolü  Venüs Boğa’da yönettiği ve en sevdiği alanda . Boğa'daki Venüs aynı zamanda yavaşlama ve unuttuğumuz  en basit zevklere tekrar  bakmak, yürüyüşe çıkmak, kuşların cıvıltısını, çiçeklerin ve ağaçların güzelliğini , doğanın şifalandırıcı yanını fark etmektir. 5 duyumuza hitap eden güzellikleri fark etmek, şarkı söylemek, dans etmek, kişisel bakım yapmaktır. Yediğimiz yemeğin her lokmasını  afiyetle yemek, lezzetini takdir etmek ve rızkımıza  şükretmektir. Vücudumuza, nefesimize ve genel olarak hayatın güzelliğine değer vermektir. 
Venüs gezegeni sanat, yaratıcılık, aşk, güzellik, evlilik, ilişkiler, lüks, zevk, tutku vb. özellikleri de anlatır.  Boğa, sıkı çalışma  ve sağlıklı ilişkiler yoluyla zenginliği, pratik düşünceyi, değerli varlıkları ve güvenliği ifade eden dünyevi bir burçtur. Venüs aynı zamanda yaşamın yaratıcı yönüyle ve başkaları veya kendimiz için yaptığımız güzel şeylerle bağlantılıdır. Venüs'ün Boğa burcundan geçişi, hayatımızdaki en iyi şeylere sahip olmamız için bizi motive edecek. Bu süreçte, ailemizle  zaman geçirmek, alışveriş yapmak, giysi dolabımızı yenilemek isteyebiliriz, aynı zamanda  sözlenmek, nişanlanmak, evlenmek için güzel bir süreçte olacağız. Ayrıca, estetik yaptırmak, evimizi süslemek bütçemizi ayarlamak, lezzetli yemekler pişirmek, doğa yürüyüşleri yapmak, sanatsal çalışmalar yapmak da bu sürecin önemli ayrıcalıklarındandır. Sevgiyle ,güzellikle bu süreci geçirmeniz dileği ile sevgiler.
Venüs’ün Boğa burcundaki seyahatinin  yükselen burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com sitemizden Mayıs  ayı burç yorumlarından okuyabilirsiniz.