• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

MAYIS 2022

MAYIS 2022


MAYIS 2022

30 MAYIS – 5 HAZİRAN HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, haftaya İkizler enerjisi ile başlıyoruz, dedikodusu, sohbeti bol bir hafta olacağa benziyor. İletişim halinde olacağımız, bilgi alışverişlerinin önemli olacağı bir süreç yaşayacağız. Bu haftanın en iyi haberi 3 Haziran günü Merkür geri hareketinin bitiyor olacağı sonunda herkes rahat bir nefes alacak, canlar. 5 Haziran’da ise bu kez Satürn geri gitmeye başlayacak , İkizler Yeniay’ı da bu haftanın diğer önemli olayı tabi ki. Haftanın günlerine bakacak olursak;
30 Mayıs Pazartesi sabah erken saatlerde Ay’ın Jüpiter ve Mars’a yaptığı  güzel enerjilerle haftaya başlıyoruz. Bilgi edinmek ,iletişim halinde olmak için harekete geçeceğimiz , yakınlarımızla iletişim halinde olacağımız zamanlar. Öğleden sonra 14:30’da İkizler burcunun 9 derecesinde Yeniay yaşayacağız. Mars Jüpiter kavuşumundan hemen sonraki gün gerçekleşen Yeniay bu kavuşuma tutku ve genişleme enerjisini getiriyor. Mars bize ruhumuzun yolculuğunu hissetmemizi , Jüpiter ise kendimizi sınırlamamamızı hatırlatıyor. Yeniay zamanı Merkür geri harekette bu yüzden, başkalarıyla yanlış iletişime ve yanlış anlaşılmaya yol açabilir, farkında olalım.
31 Mayıs Salı günü Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabah erken saatlerde Ay ve Kiron uyumlu enerjisi ile başkalarını çeşitli konularda bilgilendirerek şifa olabiliriz. Gece saatlerinde yanılgılara ve aldanmalara açık olacağız farkında olalım. Ayrıca Ay’ın Satürn’e yaptığı uyumlu enerjiler de bizden yaşça büyüklerden destek alabileceğimizi anlatıyor. Ay daha sonra boşluğa giriyor,23:10-08:48 arası boşlukta olacak.
1 Haziran Çarşamba günü,08:48’de Yengeç burcuna giriyor, ev ve yuvaya ait konular, ailevi konular gündemimizde daha fazla yer tutacak. Öğleden sonra abartılara açık bir enerji söz konusu harcamalar, yeme içme konuları ve duygusal abartılara açık bir süreçte olacağız. Akşam saatlerinde ilişkiler açısından güzel bir akış var, aynı zamanda kişisel bakım ve güzelleşmek için kendimize vakit ayırma zamanı canlar. Akşam 20:30’da sert enerjiler var, kazalara, sakarlıklara karşı dikkatli olalım.
2 Haziran Perşembe Ay Yengeç burcunda ilerlemeye devam ediyor, öğleden sonra ailevi konularda bize acı veren, yaralarımızı kaynatan durumlar ortaya çıkabilir. Akşam saatlerinde sürpriz gelişen olaylar karşısında kendimiz daha iyi hissedebiliriz.
3 Haziran Cuma günü Merkür Boğa burcunda ileri hareketine başlıyor, finansal konularda iletişimin daha rahat akacağı, daha istikrarlı olacağımız bir süreç başlıyor. Bu süreçte aldığımız kararlar uzun vadeli ve kalıcı olabilir gerçi doğru karar vermemiz uzun  sürebilir fakat pratik ve sağduyulu kararlar alacağımızdan daha sağlıklı sonuçlar ele ederiz. Öğle saatlerinde manevi ve yaratıcı çalışmalar yapmak için ilham alıyor olacağız. Öğleden sonra, ticari  ve finansal konulara ilgili anlaşmalar ve sözleşmeler, görüşmeler yapmak için uygun zamanlar olsa da Merkür geri hareketinin gölge zamanları bir iki gün daha devam edeceği için dikkatli olalım. Akşam saatlerinde zorlu enerjiler söz konusu güç ve manipülasyonlar olabilir. Ay 18:14-21:37 arası boşlukta olacak bu süreçte yeni başlangıçlar yapmak ve girişimlerde bulunmak sonuç getirmeyebilir en iyisi yarım kalan işleri tamamlamaktır. 21:37 Ay Aslan burcuna geçiş yapacak; kendimizi göstermek, organize davranmak ve etkinliğimizi kullanmak zamanı.
4 Haziran Cumartesi  günü Ay Aslan burcunda ilerliyor, sabah erken saatlerde Ay  Jüpiter ve Mars arasındaki güzel enerji ile yurt dışı seyahatleri, yabancılarla yapılan işler ,akademik gelişmelerle ilgili harekete geçme , tutku ,fırsatlar, şanslar ve genişlemeler söz konusu olabilir. Öğleden sonra ilişkilerde sıkıntılı durumlar , anlaşmalar söz konusu olabilir.
5 Haziran Pazar günü, Satürn geri hareketine başlıyor, 23 Ekim’e kadar sürecek  Satürn   gerilemesi sırasında; sınırlamalar, kısıtlamalar ve yaşamlarımız üzerindeki kontrol ile ilgili konulara geri dönme eğiliminde olacağız. Ekstra sorumluluk almaya hazır olduğumuzdan emin olmak için hayat bizi teste tabi tutulabilir, Satürn kişisel haritalarımızda hangi alanda ise   o konularla ilgili  korkularımızdan ve sınırlamalarımızdan arıtırken  doğru büyümemize yardımcı olacaktır. Sabah erken saatlerde beklenmedik, hoş olmayan durumlar, yön değişimlerine, fikirlerde değişikliklere sebep olabilir. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.