• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

2020 NİSAN BALIK VE YÜKSELEN BALIK

Sevgili Balıklar , 3 Nisan tarihinde aşk ,ilişkiler ve finans gezegeni  Venüs İkizler burcuna 4.evinize giriş yapacak ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak, ailevi ilişkiler, yuva, yerleşim, kariyer ve statü konuları  gündemde olacak. Venüs’ün yaklaşık bir ay boyunca bu evde hareket edecek olması ev hayatınızda ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler yaratacaktır. Venüs estetik ve güzellikle ilişkilidir, belki bu dönemde evinizi güzelleştirmek isteyebilir, tadilat yapabilirsiniz. Kimileriniz evinizde sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz.

5 Nisan Jüpiter ve Plüton Oğlak burcunda kavuşuyorlar 11.evinizde bu güçlü enerjiyi sosyal çevre ve arkadaşlar alanınızda yaşayacaksınız bu konularda değişim dönüşüm enerjisi ve genişleme etkileri var. Kariyerden gelen kazanımlarda da fırsatlar olabilir, değişimler, dönüşümler olabilir. Bazılarınız bu dönemde kariyerinizden gelen getirilerde artış yaşayabilir.

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda 8.evinizde bir dolunay yaşayacaksınız.  Bu alanda Dolunay gerçekleştiğinde, genellikle ortaklıklardan elde edilen gelirlerde netleşmeler olabilir. Dolunay hayatımızın bu alanını aydınlatıyor  bu yüzden ortak kazanımlarla ilgili maddi trafiğiniz netleşebilir. Finansal konularınızın aydınlandığı bir dönem olacaktır. Miras, kredi borçlar ,ortaklıktan gelen kazanımlarla ilgili net durumlar ortaya çıkabilir. Borçlarınızın bir kısmını finansal veya başka bir şekilde tahsil etmek için uygun bir zamandır. Mali bir uzlaşma veya büyük miktarda para ödemesi yapmak zorunda olduğunuz bir  durum söz konusu olabilir.

11 Nisan’da Merkür Koç burcuna sizlerin 2.evinize geçiş yapacak ve Güneş de bu alanda yaklaşık 1 ay burada kalacak, sahip olduğunuz  kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansınız artacaktır.  Gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Tabii parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmak gerekir.. Maddi konular ve yatırımla ilgili konularda deneyimli kişilere danışmanın faydası olabilir.  İş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir. Bu dönemde  ticari becerileriniz, iletişim becerileriniz sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçecek sizlerin 3.evinize geçecek merak ettiğiniz her türlü konuyu öğrenmek için uygun günlerde olduğunu gösterir. Fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önem kazanır.  Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzınız olabilir. Başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerine öncelik vermek gibi hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz. Bazılarınız ticari  girişimleri olabilir, bazılarınız yeni bir eğitime başlayabilir. Bu alanda Güneş Uranüs ile kavuşumda olacağı için bazılarınızın iş ticari konularında beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Sağlıkla ilgili konular tetiklenebilir dikkatli olmanız gerekebilir. Yakın çevreniz, kardeşler ve akrabalarınızla ilgili sürpriz beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir.

Ay boyunca Mars 12.evinizde olacak ve bu alanda Satürn ile kavuşumda olacak. Kontrol dışı bir alanda  bilinçaltı, korkular, endişeler alanında. Bir takım takıntılarınız, yersiz endişeleriniz olabilir, kendinizi yıpratabilirsiniz, içe dönük bir durumda olabilirsiniz. Sağlığınız hem ruhsal hem fiziksel anlamda sizi zorlayabilir. Kendinizi rahatlatıcı meditatif  aktivitelerde  bulunabilirsiniz. Yoga, meditasyon, nefes terapileri yapabilirsiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda 3.evinizde bir yeniay gerçekleşecek , yakın çevre ,kardeşler, akrabalar, eğitim, ticaret konularında yeni adımlar atabilir  bu konularla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Bazılarınız yeni bir eğitime başlayabilir. Bazılarınız yeni bir çalışma hayatına başlayabilir. Kimilerinizin çocuklarla ilgili bir gündemi olabilir, belki hamile olduğunuzu öğrenirsiniz. Bazılarınızın aşk hayatı ile ilgili yeni gelişmeleri olabilir.