• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

Sevgili Koç ve Yükselen Koçlar,
3 NİSANDAN İTİBAREN AYIN TAMAMINDA VENÜS İKİZLER BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 3.EVİNİZDE
İlişkiler gezegeni Venüs iletişim evindeyken, ilişkilerinizde iletişiminizin gayet uyumlu olacağı, ilişkilerinizdeki sorunları çözebileceğiniz özellikle de kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, komşularınız ya da çocukluk arkadaşlarınızla ilişkilerinizin daha uyumlu, ılımlı,  olacağı ve sevecen olacağınız bir ay olacaktır.Diğer taraftan ticari bir işiniz varsa iş anlaşmaları için, kontrat yapmak için iyi bir ay olacaktır. Bazılarınız içinse keyif alacağınız eğitimler söz konusu olacaktır.
11 NİSANA KADAR MERKÜR BALIK BURCUNDA SİZLERİN 12. EVİNİZDE OLACAK 4 NİSAN CİVARI İSE NEPTÜN İLE KAVUŞUM YAPACAK.
11 Nisana kadar biraz takıntılı bir ruh hali sergileyebilirsiniz. Merkürün 12. Ev geçişleri aklınızın biraz karışacağı, gereksiz konuların, müdahale edemediğiniz sizin dışınızda gelişen durumların, dedikoduların gündeme gelebileceği bir dönemi işaret ederken neptünle kavuşumu ise unutkanlıklara ve kandırılmalara sebebiyet verecektir. Bu yüzden ayın 11 ine kadar aldığınız haberlerin asparagas olmamasına dikkat etmelisiniz.
5 NİSAN CİVARI OĞLAK BURCUNDA JÜPİTER PLUTON KAVUŞUMU YAŞANACAK VE BU KAVUŞUM 10. EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
Bu önemli kavuşum kariyer alanınızda köklü değişimler ve fırsatlar getirecektir. Bazılarınız kariyer değişikliği yaşarken, bazılarınız terfi gibi fırsatlar yakalayabilirsiniz.
11 NİSANDA MERKÜR KOÇ BURCUNA GEÇECEK, GÜNEŞ DE 19 UNA KADAR KOÇ BURCUNDA OLACAK SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE OLACAK.
Ayın 19 una kadar dikkat çekeceğiniz, fikirlerinizle, duruşunuzla ilgi toplayacağınız, özgüveninizin yerinde olacağı bir süreç olacaktır. Özellikle de 11 Nisan da Merkür'ün de Koç burcuna geçişi ile söylediklerinizin dikkat çekici olacağı, fikirlerinizin takdir toplayacağı, iletişim gücünüzün yüksek olacağı bir dönem olacaktır.Güneş'in ve Merkür'ün 1. evden geçişi ilişkilerinizle ilgili odağınız olacağını gösterir. İlişkilerinizde iletişiminizin güçlü olacağı, Merkür'ün de ilişkilerinizdeki sorunlara çözümler üretebileceği bir süreç olacaktır.
8 NİSAN DA TERAZİ BURCUNDA SAAT 05.34 DE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK, SİZLERİN 7. EVİNİZDE
Bu dolunay ilişkiler evinizde olacak yani sizin için bir ilişki dolunayı, konuşulmayanların konuşulduğu, ilişkilerin ortaya serildiği, olumlu ya da olumsuz gerçekliklerin farkına varıldığı bir dolunay olacaktır. Demek ki ilişkilerinizle ilgili tamamlanması gereken, netleşmesi gereken bazı durumlar var. Bazılarınız ailenizle bazılarınız eşinizle ya da partnerinizle bazılarınız ise ortağınızla ilgili konularda netleşebilirsiniz, ilişkilerinizle ilgili kararlarınızı uygulamanın zamanı geldi demektir.Diğer taraftan eşinizin, partnerinizin ya da ortağınızın hayatında bazı tamamlanmalar,  netleşmeler söz konusu olabilir.
19 NİSANDAN İTİBAREN GÜNEŞ BOĞA BURCUNA SİZLERİN 2. EVİNİZE GEÇECEK, URANÜS DE UZUN ZAMANDIR BOĞA BURCUNDA VE GÜNEŞ URANÜS İLE TEMASA GEÇECEK.
Ayın 19 undan sonra odak noktanız para konularına kayacaktır. Uranüs'ün de etkisiyle uzun süredir beklediğiniz bir para gelebilir. Parasal konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Zaten parasal konularda bir değişim dönüşüm süreci içerisindesiniz, Güneş'in de 2.evinizdeki varlığı ile para ile ilgili beklentileriniz birden sonuç verebilir. Bir yatırım yapmak, bir gayrimenkul almak için gerekli şartları oluşturabilirsiniz.Aynı zamanda kendinizi daha farklı ve öz değerleriniz konusunda daha farkında ve özgüvenli hissedebilirsiniz.
23 NİSANDA BOĞA BURCUNUN DERECESİNDE BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK 2.EVİNİZDE
Parasal konularla ilgili yeni başlangıçlar, yeni girişimler söz konusu olacaktır.
YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ MARS AYIN TAMAMINDA KOVA BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 11. EVİNİZDE
Marsın 11. evinizdeki varlığı ile kariyerinizle ilgili yeterince motivasyonunuz olacaktır. Kariyerinizle, işinizle ilgili konularda yeterince çaba gösterirken kariyer getirileriniz de de artış söz konusu olacaktır.
Bazılarınız ise son derece sosyal olabilirsiniz, sosyal ortamlar, sosyal platformlarda ya da arkadaşlarınızla birlikte enerjinizi harcayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken konu ise marsın agresyon getiren enerjisidir. Gerek patronlarınız, gerek otorite figürleri gerekse arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmeli gerginliklerden uzak durmalısınız.
Özellikle de ayın başında Satürn ile yapacağı kavuşum sürecinde hırslı ve agresif davranışlardan kaçınmalısınız. Zira Satürn sizi kariyer getirileriniz, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz ve sosyal platformlardaki görevleriniz açılarında sınayacaktır ve Mars ile yapacakları kavuşumda agresyona, kavgalara, sorunlara sebebiyet verebilir. Dikkat etmeniz gereken bir süreç olabilir.