• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

Sevgili İkizler ve Yükselen İkizler,
3 NİSANDAN İTİBAREN AYIN TAMAMINDA VENÜS İKİZLER BURCUNDA OLACAK SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE
Ayın tamamında yükseleninizde olan Venüs, kendinizi çok daha güzel hissettirecek size. Bazılarınız dış güzelliğinizle ilgili bir takım işlemler, uygulamalar, tedaviler yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu tip girişimler için iyi bir ay olacaktır. Ancak Venüs’ün 1. ev transiti kilo aldırabilir, dikkatli olmakta fayda var. Venüs’ün bu transiti sizi daha uyumlu yapacaktır. İlişkilerinizde uyumu yakalayacağınız, güzel ilişkiler yakalayacağınız bir ay olacaktır. Yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Bazılarınız biraz çapkın olabilirler.
11 Nisana kadar Yönetici Gezegeniniz Merkür Balık burcunda sizlerin 10. Evinizde olacak 4 Nisan civarı ise Neptün ile kavuşum yapacak. Merkür zararda olduğu Balık burcunda 10.evinizdeyken, aklınızın fikrinizin kariyerinizde olduğunu, patronlarınızla amirlerinizle, otorite figürleri ile iletişiminizin iyi olacağını ancak kariyerinizle ilgili konularda yanılmalara, hayal kırıklıklarına yol açabileceğini söyleyebilirim. Kariyerinizle ilgili konularda aldığınız, duyduğunuz haberler asparagas olabilir, gerçekliğinden emin olmadan inanmamakta fayda var. Öte yandan Merkür 10.evinizdeyken yeni kariyer anlaşmaları yapmak  için iyi bir zaman dilimidir.
5 Nisan civarı Oğlak Burcunda Jüpiter Plüton kavuşumu yaşanacak ve bu kavuşum 8. Evinizde gerçekleşecek. Bu kavuşumun etkisiyle mali tablonuzla ilgili köklü değişimler olacaktır ve yeni fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Miraslar, eşinizden, ailenizden ya da ortaklığınızdan gelen gelirlerinizle ilgili köklü değişimler söz konusu olacaktır.
11 Nisanda Merkür Koç burcuna geçecek, Güneş de 19 una kadar Koç burcunda olacak sizlerin 11.evinizde olacak.
Nisan ayında 19 una kadar odak noktanız kariyeriniz ve kariyer getirileriniz olacaktır. Kariyerinizle ilgili konularda çözümler geliştirebilirsiniz. İletişiminizin güçlü olduğu bu ay, özellikle kariyer anlaşmaları için de uygun bir zaman dilimi olacaktır. Diğer taraftan ayın 19 una kadar çok fazla sosyalleşeceğiniz, arkadaşlarınızla, sosyal ortamlarda ya da sosyal platformlarda bolca vakit geçireceğiniz, sosyalleşeceğiniz bir zaman dilimi olacaktır. Arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunlara çözümler geliştirebilirsiniz. Bazılarınız ise arkadaşlarınızın gündemlerine dahil olabilirsiniz, onların sorunlarına çözüm bulmak üzere odaklanabilirsiniz.
8 Nisan da Terazi Burcunda saat 05.34 de bir dolunay gerçekleşecek, sizlerin 5. Evinizde; aşk evinizde gerçekleşecek bu dolunayla yeni bir aşka yelken açabilir, evlilik teklifi alarak ilişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Dolunaylar tamamlanma ve netleşme enerjisi taşırlar. Aşk hayatınızla ilgili netleşme yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız ne durumda, nasıl hissediyorsunuz, bu ilişki size ne kazandırıyor ya da ne kaybettiriyor ve devam mı etmesi gerekiyor yoksa sonlanması mı gerekiyor? Bütün bunların farkındalığına varıyor olacaksınız. Bitmesi gereken ilişkilerinizin sonlandığı bir sürece de işaret edebilir. Diğer taraftan ebeveyn olan yükselen ikizler çocukları ile ilgili netleşmeler yaşayabilirler. Çocuklarının gündemleri ile ilgili konuların sonuçlandığını, tamamlandığını görebilirler.
19 NİSANDAN İTİBAREN GÜNEŞ BOĞA BURCUNA SİZLERİN 12. EVİNİZE GEÇECEK, URANÜS DE UZUN ZAMANDIR BOĞA BURCUNDA VE GÜNEŞ URANÜS İLE TEMASA GEÇECEK.
12.ev bizim görmediğimiz bir alandır, sırtımızı dayadığımız bir alan. Güneşin 12. Ev transitinde yapılabilecek en iyi şey biraz inzivaya çekilerek gelecek günlere hazırlık yapmaktır. Siz gayet sosyal insanlarsınız sevgili yükselen ikizler ancak bu dönemde kendi içinize çekilmek, iç hesaplaşmalarınızı yapmak, aslında ne hissediyorsunuz bunu keşfetmek için kullanabileceğiniz iyi bir zaman dilimi olacağından pek de sosyalleşmek istemeyeceksiniz. Meditasyon yapmak, enerji ya da nefes çalışmaları ya da bir astroloğa gitmek size tavsiye edebileceğimiz çalışmalardır. Uranüs’ün de etkisiyle özellikle mental olarak değişim ve dönüşüm zamanı olduğunu söyleyebiliriz. Diğer taraftan 12. ev; gizli işleri, gizli düşmanlıkları, arkanızdan çevrilen işleri ve dedikoduları anlatır, Uranüs’ün de burada olduğunu dikkate aldığımızda, tüm bu iradeniz dışında gerçekleşecek durumlar gelecek günlere bakış açınızda dönüşüm yaratacaktır. Bazılarınız için bu döngü sağlığınızla ilgili olacaktır.
23 NİSANDA BOĞA BURCUNUN DERECESİNDE BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK 12.EVİNİZDE
Boğa burcunda 12. Evinizde gerçekleşen bu yeniayda içsel dünyanızı yenileyecek, mentalitenizi ve enerjinizi yükseltecek yeni bir çalışmaya başlayabilirsiniz. Meditasyon, enerji ya da nefes çalışmalarına başlamak için harika bir zaman dilimi olacaktır. Eğer ihtiyaç istiyorsanız bu yeni ayı destek almak için psikoloğa ya da bir yaşam koçuna ya da bir astroloğa gitmek için kullanabilirsiniz.
MARS AYININ TAMAMINDA KOVA BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 9. EVİNİZDE
Bu ay boyunca eforunuz, çabanız yurtdışı bağlantılı işlerde, yurtdışı seyahatlerinde, uzak yerlerdeki akrabalarınızda, hukuki süreçlerde, akademik süreçlerde, eğitimlerde olacaktır.