• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020


Sevgili Yengeçler, Nisan ayının 3.günü ilişkileri, aşkı ve finansı  anlatan Venüs gezegeni  İkizler burcuna sizlerin 12.evinize geçiyor, kendinizi sosyal ortamdan izole edebilir, hem  ikili ilişkilerden, hem de  sosyal ilişkilerden geri çekilme arzusunda olabilirsiniz. Huzuru yalnız kalmakta bulabilir, bunu tercih edebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde, aile ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, finansla ilgili kayıplar, perde arkası olaylar olabilir belki bazılarınız platonik bir aşk yaşayabilirsiniz çünkü bu dönemde duygularınızı rahat ifade etmekte  zorlanabilirsiniz. Venüs bu alanda iken eğer sağlık sorunlarınız varsa bu konularda size yardımcı birisi gibidir kolaylık verir, takıntılarınız varsa azaltabilir. Öte yandan, bazılarınız  sevgiyi, güzelliği kendi içinizde hissedip bunu yaratıcı ve sanatsal bir şekilde kendi içinde çalışmalar yapabilir.  Meditasyon benzeri çalışmalar için ideal transitlerden biridir.
5 Nisan’da Jüpiter ve Plüton 7.evinizde ilişkiler ve ortaklıklar alanında kavuşuyorlar bu kavuşumun gücü genişleten, aşırılıklara götüren bir tarafı da vardır. Bu süreçte her türlü  ilişkilerinizde  çevreniz  genişleyebilir , eğitimli , saygın,  önemli ve etkin pozisyondaki kişilere ulaşmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Güçlü bir ortaklık kurabilirsiniz, bazılarınız  bu dönemde yabancı bir eş veya yabancılarla ortaklaşa işlere girilebilir, bazılarınız  ortaklı işlerde, danışmanlık türü işlerde başarılı olabilir. Bazılarınız  evlenmek isteyebilir, evlilikle ilgili bazılarınız boşanma kararı alabilirsiniz.  Bazılarınız kendisinden farklı kültürlere ve deneyimlere sahip kişiler sayesinde  ufkunu genişletebilir. İlişkiler sayesinde değişim dönüşüm yaşayabilirsiniz. Bazılarınızın  maddi konularda daha kazançlı olabileceğiniz bir süreç olabilir.
8 Nisan’da Terazi burcunda Bir Dolunay yaşayacaksınız. 4.evinizde gerçekleşecek bu etki ile ev aile, yuva konularında bir takım netlikler yaşayabilirsiniz, bazılarınız ev alma konularında somut gündemler yaşayabilir, bazılarınız taşınma kararını uygulayabilir. Bu dönemde ev ve meslek konularında denge kurmaya çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ev, aile ve kariyerinizle ilgili fark etmediğiniz konuları bu dönemde  fark edebilir bu konular aydınlığa kavuşabilir ve nihai kararlar alabileceğiniz bir dönem olabilir. Bazılarınız evlenebilir, bazılarınız boşanabilir, kimileriniz çocuk sahibi olabilir.
11 Nisan’da Merkür Koç burcuna 10.evinize geçiyor burada Güneş te var bu yüzden işle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir; eğitimler olabilir, işle ilgili seyahatler yapılabilir. Bazılarınız  kariyeriyle ilişkili konularda eğitim alabilir, yeni teknikler öğrenebilirsiniz, yeni girişimler, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.  Bazılarınız ise  otoriteyi temsil eden kişilerle konuşmak, kariyerle ilgili konularda tavsiyeler almak isteyebilir.  Bazılarınız ise önemli mercilerden kişilerle toplantılar , yazışmalar yapılabilir. İletişim becerileri veya eğitimi sayesinde tanınabilir veya bu becerileri işinde ve kariyerinde başarı elde etmesinde önemli bir yer tutabilir.
19 Nisan’da ise Güneş Boğa burcuna sizlerin 11.evinize geçecek, sosyal alanda hareketlilik olabilir, bazılarınızın etrafında etkin kimseler olabilir size  destek ve  güç verebilir. Bu dönemde kimileriniz  tanışacağınız  kişilerden yarar görebilir, gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler alabilirsiniz. Kimileriniz bu dönemde grup içerisinde liderlik yeteneklerini sergileyebilir, kendisini daha rahat kabul ettirebilir. Bu alanda Uranüs ve Güneş kavuşumu da olacağı için kariyerinizden beklenmedik  kazanç elde etme olasılığı olabilir. Arkadaşlarınızla birlikte çalışabilir, etkili kişilerle iletişime geçmenizi sağlayacak bir gruba, bir derneğe, bir partiye ya da kulübe katılabilirsiniz. İş ve meşguliyetleriniz sosyal çevrenizin  genişlemesine ve sosyal alanda kendinizi tanıtmanıza neden olabilir. Hayat hedeflerinizi gerçekleştirme şansınız olabilir. Kariyer ile ilgili fırsatlar olabilir.
 
Ayın tamamında Mars Kova burcunda sizlerin 8.evinizde borç, alacak-verecek maddi konular, aileyi ilgilendiren ortak kazançlar  veya iş ortağınızdan gelen maddi konularla ilgili mücadeleniz olabilir, zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık konuları gündeme gelebilir eğer süregelen kronik bir rahatsızlığınız varsa bu dönemde tekrar ortaya çıkabilir. Mars ve Satürn ayın başında bu alanınızda kavuşacaklar, bu da maddi konularda testlerden geçeceğinizi ve korkularınızla yüzleşebilirsiniz.
23 Nisan’da aynı alanda Boğa burcunda 11.evinizde bir yeniay olacak, arkadaş grupları, sosyal çevre  ve işten kazanılan gelirle ilişkili konularda yeni yapılanmalar, girişimler söz konusu olabilir. Yeni Ay'ın Uranüs ile olan kontağı ise sosyal çevrenizden, arkadaş gruplarınızdan, kariyerinizden elde edeceğiniz gelirlerle ilgili  ani beklenmedik durumlar yaşayabileceğinizi anlatıyor. Bu ev aynı zamanda umutlar ve hayaller evidir bunlarla ilgili de ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.