• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslanlar,
3 NİSANDAN İTİBAREN AYIN TAMAMINDA VENÜS İKİZLER BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 11.EVİNİZDE
Ayın tamamında 11. Evinizde bulunan Venüs sizlere arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde hoş vakitler geçirtecektir. Arkadaşlarınızla gayet iyi ilişkiler kurabildiğiniz, gayet hoş ve güzel göründüğünüz, beğeni toplayacağınız, arkadaşlarınız arasında popüler olacağınız bir ay olacaktır. Diğer taraftan sosyal çevrenizden birine aşık olabilirsiniz, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bazılarınız ise kariyer getirileriniz konusunda şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz.
11 NİSANA KADAR MERKÜR BALIK BURCUNDA SİZLERİN 8. EVİNİZDE OLACAK 4 NİSAN CİVARI İSE NEPTÜN İLE KAVUŞUM YAPACAK.
Merkür’ün 8.ev transiti sırasında aklınız fikriniz mali tablonuzda olabilir. Eşinizden, ailenizden, ortağınızdan olan veya nafaka gibi gelirlerinizle vergi, SGK, tazminat, kredi, kredi kartı gibi ödemelerinizi dengelemeye çalışacağınız bir süreç olacaktır. Merkür’ün buradaki varlığı mali tablonuzdaki sorunlarla ilgili çözüm üretmenizde size yardımcı olacaktır. Ancak öte yandan Neptün ile kavuşumu size pek de doğru olmayan haberler getirebilir. Asparagas haberlerden korunmak için aldığınız bilgileri teyit etmelisiniz. Duyduğunuz her habere ve bilgiye inanmak sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
Diğer taraftan bazılarınız için ise okült konular dikkat çekici olabilir. Sezgilerinizin arttığı, ölüm ve ölüm ötesi gibi konulara dikkatinizi verdiğiniz bir süreç olabilir.
5 NİSAN CİVARI OĞLAK BURCUNDA JÜPİTER PLUTON KAVUŞUMU YAŞANACAK VE BU KAVUŞUM 6. EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
Bu önemli kavuşum iş alanınızda köklü değişimler ve fırsatlar getirecektir. Bazılarınız iş değişikliği yaşarken, bazılarınız terfi gibi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Diğer taraftan yeni çalışma arkadaşlarınız olabilir ya da onlar hayatlarında fırsatlar yakalayabilirler. Bazılarınız ise sağlıkları ile ilgili konularda değişim ve fırsatlar yakalayabilirler ancak bazılarınız içinse Jüpiter sağlık sorunlarını da büyütebilir.
11 NİSANDA MERKÜR KOÇ BURCUNA GEÇECEK, GÜNEŞ DE 19 UNA KADAR KOÇ BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 9.EVİNİZE OLACAK.
Her şeyden önce bu ay yeni bir duruşunuz, göstermek istediğiniz kararlarınız, söylemek istediğiniz sözleriniz olacaktır. Yine bu ay odak noktanız yurtdışı bağlantılı işlere, uzak yerlere seyahatlere, uzaktaki akrabalarınıza, eğitimlerinize, hukuki süreçlere ya da akademik süreçlere kayacaktır. Yurtdışı bağlantılı bir iş ilgili sözleşme imzalamak, yeni iş girişimleri yapmak için iyi bir zaman dilimi olacaktır.
Bazılarınız içinse hukuki süreçler gündem olacaktır. Belki devam eden bir hukuki süreciniz var ve bu ay bu hukuki sürecinize odaklanmanız, evrak işlerini halletmeniz, yazmanız çizmeniz gerekebilir. Merkür’ün buradaki varlığı ile belki de karşı tarafla anlaşma imzalayabilirsiniz, uzlaşabilirsiniz. Bazılarınız uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz, onların gündemlerine ortak olabilirsiniz.
8 NİSAN DA TERAZİ BURCUNDA SAAT 05.34 DE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK, SİZLERİN 3. EVİNİZDE
Bu dolunay iletişim evinizde gerçekleşecek, iletişim kurma şekliniz, iletişim gücünüz ile ilgili netleşiyor, farkına varıyor olacaksınız. İnsanlarla özellikle de yakınlarınızla nasıl iletişim  kuruyorsunuz, neler doğru neleri yapıyorsunuz? Farkında olma zamanı. Diğer taraftan kardeşleriniz, çocukluk arkadaşlarınız, komşularınız, yakın akrabalarınız ile ilgili konularda tamamlanma enerjisinde olacaksınız. Belki de uzun zamandır çözmek istediğiniz sorunlarınız var bütün bu sorunların farkında olup çözüme odaklanabilirsiniz. Bu dolunay hayatınızdan çıkması gereken, sizinle enerjisini tamamlamış insanların, yakınlarınızın hayatınızdan çıkmasının zamanıdır. Bu dolunay yeni ticari iş fırsatları getirebileceği gibi yeni bir eğitime başlamanıza da destek verecektir.
19 NİSANDAN İTİBAREN GÜNEŞ BOĞA BURCUNA SİZLERİN 10. EVİNİZE GEÇECEK, URANÜS DE UZUN ZAMANDIR BOĞA BURCUNDA VE GÜNEŞ URANÜS İLE TEMASA GEÇECEK.
19 Nisan’dan itibaren odak noktanız kariyeriniz, işiniz, gücünüz olacaktır. 19 Nisandan sonra yeni bir iş aramak, kariyer değişikliği yapmak, kariyeriniz için imza atmak, terfi almak için iyi bir zaman dilimi olacaktır. Patronlarınızla, otorite figürler ile iletişiminizin güçlü olacağı, takdir göreceğiniz, fark edileceğiniz, fikirlerinizin önemseneceği, kariyer alanınızda parlayacağınız bir dönem olacaktır. Diğer taraftan bazılarınızın sosyal statüsü ile ilgili bir dönem olabilir. Güneşin ve Merkür’ ün 10. ev geçişi evlenmeyi, nişanlanmayı ya da boşanmayı anlatabilir.
23 NİSANDA BOĞA BURCUNUN DERECESİNDE BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK 10.EVİNİZDE
Kariyerini ve statünüz anlatan 10. Evdeki yeniay yeni bir iş başvurusunda bulunmak, kariyer değişikliğin gitmek, terfi istemek için kullanabileceğiniz iyi bir zaman dilimidir.
MARS AYIN TAMAMINDA KOVA BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 7. EVİNİZDE
Nisan ayı boyunca eforunuz, çabanız, gayretiniz ilişkileriniz konusunda olacaktır. Bazılarınız eşinizle bazılarınız ailenizle bazılarınız ortağınızla bazılarınız ise genel olarak ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde efor sarf edebilirsiniz. Bazılarınız oldukça çapkın olurken, bazılarınız yeni bir ilişkiye başlayabilir. Marsın 7. Evdeki varlığı boşanmalara da sebebiyet verebilir ya da ortağınızla yaşayacağınız gerginlik ortaklığınızın son bulması ile sonuçlanabilir.