• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

2020 NİSAN BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR

Sevgili Başaklar, 3 Nisan’da ilişkiler, aşk ve finans gezegeni Venüs İkizler burcuna 10. evinize kariyer alanınıza geçiyor. Venüs’ün iyicil etkileri  iş ve kariyeri, prestiji ve saygınlığı, geleceğe yönelik planları, hayatında etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkileri  gösterir. İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından üstlerinizle  iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Eğer işiniz sanatsal konularla ilgiliyse, artistik yaratıcılığınız, yetenekleriniz toplum önünde görünür hale gelebilir. İşiyle bağlantılı olarak seyahat yapabilir. Önemli bir pozisyona yükselebilir ya da kendi işinizi idare etmekten para kazanabilir. Eşinizin ailesinden gelen imkanlarla da kazanç sağlayabilirsiniz.

5 Nisan tarihinde Jüpiter ve Plüton genişleten, değişip dönüştüren güçlü enerjilerini 5.ev alanınızda yaşatacak. Kimileriniz bu dönemde  çocuk sahibi olabilir, aileniz genişleyebilir, bazılarınızın çocuklarıyla ilgili konularında güzel fırsatlar, duygusal değişim ve dönüşüm yaşayabilir. Bazılarınız etkin ve güçlü bir kişiye aşık olabilir , ya da aşk ile büyük bir dönüşüm yaşayabilir, bazılarınız hobilerini geliştirebilir, sanatsal yaratıcılıklarını güçlü bir şekilde ortaya koyabilir. Kimileriniz bir hobiye başlayabilir sanatsal yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz.

8 Nisanda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay 2.evinize ışık tutuyor olacak. Finansal konularla ilgili bir takım netleşmeler ve tamamlanmalar olabilir.  Maddi konularla ilgili karar vermeniz gereken konular olabilir, evinizi, arabanızı satışa çıkarabilirsiniz, bazılarınız kredi almak isteyebilirsiniz.

11 Nisan’da Merkür Koç burcuna sizlerin 8.evinize geçiyor, Güneş gezegeni de bu alanda parasal konuları konuşmak, planlamak  başka kişilerle iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Bazılarınız  genel anlamda projelerine destek alabilir. Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili , başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, banka  kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular söz konusudur. Borçlarınız varsa bunlarla ilgili konular, aile ile ortak mal mülk ve para konuları da gündeminizde olabilir.  Bazılarınız okült, metafizik konularla ilgilenebilir, bu konularla ilgili konuşmak, yazmak açısından iyi zamanlardır. Ölüm ve miras , sağlık konuları da gündeminizi meşgul edebilir.

19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna sizlerin 9.evinize geçiş yapacak, bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular  gündeminizde olabilir, öğrenme amaçlı seyahatler söz konusu olabilir. Bazılarınız uluslararası piyasalara açılabilirsiniz. Yurt dışından, yabancı kültürlerden karizmatik ve güçlü kişiler  hayatınızda önemli rol oynayabilirler.. Öte yandan, seyahat etmek, biraz günlük rutinin dışına çıkmak, değişik konularla ilgilenmek açısından da verimli zamanlardır. Metafizik ve okült konulara ilgisi olanlar  bu alanda akademik bir eğitim almaya yönelebilir çünkü Güneş burada Uranüs ile kavuşacak  hiç ummadığınız bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Bu kavuşum biraz önce saydığımız konularda beklenmedik sürpriz durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Mars Nisan ayı boyunca Oğlak burcunda 6.evinizde olacak ve ayın başında Satürn ile kavuşumda olacak. Çalışma hayatınız, sağlığınız, günlük rutin işlerle ilgili konularda mücadele vardır gergin enerjiler söz konusu olabilir. Bazılarınız çalışma hayatında çok yorulabilir, bazılarınız günlük rutinlerinizle ilgili yorulabilirsiniz. Sağlık ile ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir, belki beslenme düzeninizi değiştirebilirsiniz. Bazılarınız işini değiştirebilir , kimileriniz çalışma hayatını bir düzene sokmak isteyebilir.

23 Nisan Yeniay’ı 9. Evinizde Boğa burcunda olacak ve bu Yeniay’a Uranüs eşlik edecek. Fikrinizi genişleten, macera için ruhunuzu besleyen ve hayal gücünüzü uzatan yeni projeler veya aktiviteler başlatmak için çaba gösterebilir, yaşamınızda, hayat anlayışınızda  yeni farklı  bir bakış açısı, edinebilirsiniz. Yeni düşüncelere açık , seyahatlerden, yabancı kültürlerdeki kişilerden, internet üzerinden yapılan ve geniş alana yayılan işlerden, bilimsel konulardan ve teknolojiden istifade edilebileceğiniz bir dönem olabilir.  Astroloji veya benzeri alternatif  alanlarda eğitim almak ya da eğitimler vermek ve geniş çevrelere ulaşmak, seyahatler, yabancılarla yapılan işler adına güzel bir dönemdir.. Seyahatlerde veya yurt dışına yönelik işlerde beklenmedik sürpriz durumlar söz konusu olabilir.