• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

Sevgili Terazi ve Yükselen Teraziler,
3 NİSANDAN İTİBAREN AYIN TAMAMINDA VENÜS İKİZLER BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 9.EVİNİZDE
Ay boyunca 9.ev konularında şans ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerinizle ilgili ilişkileriniz, uzakta yaşayan akrabalarınızla ilişkileriniz, ticari ilişkileriniz uyum ve denge içinde olacaktır. Ticari işlerinizde fırsatlar yakalayabilirsiniz, yurtdışına açılmak için uygun bir zaman dilimi olacaktır. Hukuki bir süreciniz varsa bu süreçte şans ve fırsat yanınızda olacaktır. Lehinize bir gidişat olacaktır. Bazılarınız için ise eğitimler söz konusu olacaktır.

11 NİSANA KADAR MERKÜR BALIK BURCUNDA SİZLERİN 6. EVİNİZDE OLACAK 4 NİSAN CİVARI İSE NEPTÜN İLE KAVUŞUM YAPACAK.
 11 Nisana kadar aklınız fikriniz işinizde gücünüzde olacaktır. Merkür’ün buradaki desteği ile iş alanınızdaki sorunlara çözümler bulabilirsiniz. Ekip çalışmaları için uygun bir zaman dilimi olacaktır. İş arkadaşlarınızla, astlarınızla iletişiminizin iyi olacağı, ortak projelere imza atabileceğiniz bir zaman dilimi olacaktır. İş başvuruları yapabilir, iş anlaşmalarına imza atabilirsiniz. Diğer taraftan ayın 4 ü civarı işle ilgili konularda hayal kırıklıklarına dikkat etmelisiniz. Duyduğunuz asparagas haberlere teyit etmeden inanmayın ve bu haberler doğrultusunda işinize yön vermeyin. Bazılarınız içinse sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir ve Merkür sağlığınızla ilgili çözümler getirecektir.

5 NİSAN CİVARI OĞLAK BURCUNDA JÜPİTER PLUTON KAVUŞUMU YAŞANACAK VE BU KAVUŞUM 4. EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK
Bu önemli kavuşum ailenizle ilgili konularda, ailevi meselelerde, topraklarınızla ilgili konularda, evinizle ilgili konularda köklü değişimler ve fırsatlar getirecektir. Bazılarınız gayrimenkul alabilir, bazılarınız ise taşınabilir.

11 NİSANDA MERKÜR KOÇ BURCUNA GEÇECEK, GÜNEŞ DE 19 UNA KADAR KOÇ BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 7.EVİNİZDE OLACAK.
Nisanın ilk 20 günü odak noktanız ilişkilerinizde olacaktır, uyumlu ve çözüm odaklı ilişki kurma şekliniz olacaktır. Yeni bir ortaklık kurmak, ortaklığınızın nevini veya şeklini değiştirmek için iyi bir zaman dilimi olacaktır.  Özellikle ayın 11inden sonrası için ortaklıkla ilgili imzalar atmak, sözleşmeler imzalamak için kullanabilirsiniz. Bazılarınız için ise yeni bir ilişki başlayabilir. Bazılarınız sözlenebilir, nişan ya da evlilik söz konusu olabilir. Eğer ilişkilerinizle ilgili sorunlarınız varsa Merkür sorunlarınıza çözüm bulmanızda sizi destekleyecektir.

8 NİSANDA TERAZİ BURCUNDA SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE SAAT 05.34 DE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK,
Bu dolunay ışığını 1.evinize yansıtacak ve bu ışıkla özellikle kendinizle ilgili verdiğiniz kararlar, hayatınızla ilgili netleşen durumlar olacaktır. Bazılarınız dış görünüşü ile ilgili bir takım kararlar verebilir, saç kestirmek, saçın rengini değiştirmek botoks yaptırmak gibi işlemler yaptırabilirsiniz.
Diğer taraftan bazılarınız da ilişkileri ile ilgili bir takım kararlar verebilirler. Evlilik ya da boşanma gibi kararlar söz konusu olabilir.

19 NİSANDAN İTİBAREN GÜNEŞ BOĞA BURCUNA SİZLERİN 8. EVİNİZE GEÇECEK, URANÜS DE UZUN ZAMANDIR BOĞA BURCUNDA VE GÜNEŞ URANÜS İLE TEMASA GEÇECEK.
19 Nisandan itibaren odak noktanız mali tablonuzda olacaktır. Gelirlerinizi giderlerinizi dengelemeye çalışacağınız, maddi sorunlarınızın çözümlerini bulmaya çalışacağınız bir ay olacaktır. Eşinizden,  ortaklığınızdan, ailenizden ya da başkalarından gelen gelirleriniz ile nafaka ya da miras gibi gelirleriniz de söz konusu olabilir. Diğer taraftan kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, nafaka, sigorta ya da vergi ödemeleri gibi ödemeler de gündeminizde olacaktır. Eğer bir kredi ihtiyacınız varsa bu kediyi alabilirsiniz. Ya da sürüncemede olan ve almanız gereken nafaka, tazminat ya da miras gibi alacaklarınızı da alabilirsiniz. Bazılarınız için ise okült konulara ilgi  söz konusu olacaktır.

23 NİSANDA BOĞA BURCUNUN DERECESİNDE BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK 8.EVİNİZDE
8.evinizdeki yeniayla maddi konularda yeni adımlar atabilir, yeni kararlar alabilir yeni girişimler yapabilirsiniz. Bazılarınız için nafaka ya da miras gibi bir alacak söz konusu olabilir. Ya da bir kredi ihtiyacınız varsa kredi çekebilirsiniz. Bazılarınız için ise beklemediğiniz bir ödeme gündem olabilir.

MARS AYIN TAMAMINDA KOVA BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN 5. EVİNİZDE
Nisan ayı boyunca çabanız, eforunuz aşk ve çocuklar konularında olacaktır. Bazılarınız hayli çapkın olabilir, bazılarınızın hayatına yeni bir ilişki girebilir. Ebeveyn olan yükselen teraziler için ise eforları çocukları ile ilgili olacaktır. Diğer taraftan hobileriniz, yaratıcı yönlerinizle ilgili girişimleriniz ve riskli yatırımlarınızla ilgili eforlarınızda söz konusu olacaktır.