• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

NİSAN 2020 AKREP VE YÜKSELEN AKREP

Sevgili Akrepler, 3 Nisan’da aşk, ilişkiler ve finans gezegeni Venüs İkizler burcuna sizlerin 8. evinize geçiş yapıyor ve yaklaşık 1 ay burada kalacak  , bu dönemde maddi güvence için birliktelikler oluşturabilir, kurduğunuz ilişkiler bazılarınıza yeni finansal kaynaklar yaratabilir. Bazılarınızın eşi  ticaret, finans, vb  bir iş yapabilir. Bazılarınızın bu dönemde para ve kaybı en büyük endişeleri arasında yer alabilir, diğer yandan, perde arkası veya gizli işlerden  kayıp  olasılığı olabilir. Yine bu süreçte büyük sağlık sorunları olanlarınız varsa, bunların üzerine gitmeniz, tedavi olmanız gerekebilir.

Venüs’ün bu alanda olması  ortak değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir döneme işaret eder. Bazılarınız alacaklarınızı  tahsil etme şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın  ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerler artış gösterebilir. Bazılarınızın miras  konularında olumlu gelişmeler olabilir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygundur. Bazılarınız genital bölgeler, yumurtalıklar veya böbreklerle ilgili operasyon geçirebilir. Bazılarınız okült konularla ilgilenebilir.

5 Nisan Jüpiter ve Plüton kavuşumu  3.evinizde gerçekleşecek bu güçlü kavuşum yakın çevre, akrabalar ,eğitim , ticari konularda gelişim, fırsatlar , değişim ve dönüşüm yaşamanıza sebep olabilir. Ailevi konularla ilgili mal,mülk, miras konuları olabilir. Kardeşlerinizin hayatında değişim dönüşüm olabilir. Eğitim alabilir veya eğitim verebilirsiniz. Bazılarınızın araba alım veya satım konuları olabilir.

8 Nisan’da Terazi burcunda 12.evinizde bir Dolunay yaşayacaksınız  bilinçaltı zihninizin alanında. Geçmişiniz, hatıralarımız, kalıplarınız, inançlarınız sizin Dolunay'ı terapi yapmak için iyi kullanabileceğinizi anlatır. Ayrıca  bu zamanda rüyalarınız çok canlı olabilir, gördükleriniz çıkabilir bir rüya defteri tutmanızda fayda vardır.  Bu dönemde  yalnız kalmak isteyebilirsiniz, bu zamana kadar işiniz ve rutinleriniz sizi yormuş olabilir, duygusal pillerinizi şarj etmek isteyebilirsiniz. Bazılarınızın bu dönemde içindeki derinliklerden kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir en güzeli bu dolunayda korku ve endişelerinizle  yüzleşebilirsiniz ve rahatlamak için meditatif çalışmalar yapabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmek gereken bir zamandır. Bu sizi ruhsal  ve zihinsel olarak zorlayabilir biraz kendinize zaman ayırıp rahatlamaya çalışın.Kontrol dışı olaylara gebe bir zamandır.

11 Nisan’da Merkür Koç burcuna sizlerin 6.evinize geçecek  Güneş zaten bu alnınızda bilgi paylaşımları, anlaşmalar artabilir, bazılarınız  iş başvuruları yapabilir. Bazılarınız yeni  işe alışlar, sözleşmeler yapabilirsiniz. Aynı iş ortamını paylaştığınız kişilerle iyi kontaklar sayesinde başarılı olabilirsiniz.  Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksiklerinizi  ve hatalarınızı, çalışma koşullarınızı düzenlemek bu süreçte daha kolay yapılabilir. İş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapılabilir. Aynı zamanda sağlığınızı  gözden geçirmek gerekebilir çünkü  yoğun tempo  sinirlerinizi  gerebilir. Spora veya diyete başlayabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizde de düzenlemeler yapabilirsiniz.

19 Nisan’da Güneş Boğa burcuna sizlerin 7.evinize geçiş yapacak ve 1 ay bu alanda kalacak. ikili ilişkiler odak noktanız olacak. Güneş burada Uranüs ile kavuşumda olacak Bazılarınızın hayatına tanınmış ya da  önemli, kişiler girebilir. Haritalarınızda Güneş olumlu ise önemli iş bağlantılarınız olabilir. Aynı zamanda hayatınızı bire bir paylaştığınız ve sizin için önemli  kişilere destek vermek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde taşınabilir. Bazılarınız eşiniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler olabilir belki süregelen davalarınızda ani gelişmeler olabilir. Kariyer ve ailevi konularda ani gelişmeler olabilir.
Bu ayın tamamında Mars 4.evinizde olacak ve burada Satürn ile kavuşumda olacak. Ailevi gündemlerinizde gerginlikler olabilir, ailevi sağlık konuları dikkat çekebilir. Taşınma, kariyer konuları ile ilgili gelişmeler veya sıkıntılar olabilir.

23 Nisan Boğa burcunda bir yeniay oluşacak bazılarınız bu dönemde ilişkilerle ilgili girişim ve başlangıçlar yapabilir, bazılarınız evlenebilir, bazılarınız yeni ortaklıklar yapabilir. Uranüsyen bir yeniay olacağı için her türlü ikili ilişkilerde beklenmedik sürpriz durumlar söz konusu olabilir.