• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

Sevgili Yay ve Yükselen Yaylar,

3 NİSANDAN İTİBAREN AYIN TAMAMINDA VENÜS İKİZLER BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 7.EVİNİZDE
İlişkiler gezegeni Venüs ilişkiler evinde ve iletişimin gezegeni İkizlerde, ilişkilerinize uyum ve estetik getirecektir. Eşinizle, partnerinizle, ailenizle veya ortağınızla ilişkilerinizde iletişiminizin güçlü, uyumlu ve barışçıl olacağı, sorunların kolaylıkla çözülebileceği bir ay olacaktır. Bazılarınız yeni bir ilişkiye başlarken bazılarınız ise evlenebilir.

11 NİSANA KADAR MERKÜR BALIK BURCUNDA SİZLERİN 4. EVİNİZDE OLACAK 4 NİSAN CİVARI İSE NEPTÜN İLE KAVUŞUM YAPACAK.
11 Nisana kadar aklınız fikriniz ailenizde, ebeveynlerinizde, ailevi konularda, gayrimenkullerinizde, evinizle ilgili konularda olabilir. Gayrimenkul alım satımı, ev veya şehir değiştirmek gibi gündemleriniz olabilir ancak Neptün Merkür kavuşumu size yanlış ve asparagas bilgiler, haberler verir ve bu haberlere göre hareket ettiğiniz takdirde hayal kırıklığı veya kandırılma yaşayabilirsiniz.

5 NİSAN CİVARI OĞLAK BURCUNDA YÖNETİCİ GEZEGENİNİZ JÜPİTER PLUTON KAVUŞUMU YAŞANACAK VE BU KAVUŞUM 2. EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
Bu önemli kavuşum para ve maddi varlıklarınızı anlatan alanda köklü değişimler ve fırsatlar getirecektir. Bazılarınız kariyer değişikliği yaşarken, bazılarınız terfi gibi fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bazılarınız bekledikleri maddi getirilere kavuşurken bazılarınız için boyunuzdan büyük harcamalar söz konusu olabilir.

11 NİSANDA MERKÜR KOÇ BURCUNA GEÇECEK, GÜNEŞ DE 19 UNA KADAR KOÇ BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 5.EVİNİZDE OLACAK.
Ayın 19’una kadar odağınız ve aklınız fikriniz aşkta, keyifli işlerde, hobilerinizde olacaktır. Ebeveyn olan yükselen yayların ise odak noktaları çocukları olacaktır.Bazılarınız yeni bir aşka yelken açabilir, bazılarınız aşk hayatınızda süregelen problemlere çözümler bulabilirsiniz. Bu transitin enerjisi ile evlilik teklifi alabilir ya da evlilik teklif edebilirsiniz. İlişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Bazılarınız ise yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaracak, sergileyecek bir takım girişimlerde bulunabilirsiniz. Bazılarınız ise hobilerinize zaman ayırıp hobilerinizle ilgili eğitimlere başlayabilirsiniz. Ebeveyn olan yükselen yaylar ise çocuklarının gündemlerinde hoş ve güzel gelişmeler yaşayabilirler. Çocuklarınızla ilgili sorunlarda çözümler geliştirebileceğiniz, onlarla iyi iletişim kurabileceğiniz, hoşça vakit geçirebileceğiniz bir zaman dilimidir.

8 NİSAN DA TERAZİ BURCUNDA SAAT 05.34 DE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK, SİZLERİN 11. EVİNİZDE
Sosyal çevrenizi anlatan bu evi aydınlatacak dolunayın ışığı ile arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili farkındalık yaşayacağınız, bazı arkadaşlarınızın hayatınızdan çıkabileceği bazı yeni sosyal ortamlara girebileceğiniz bit zaman dilimi olacaktır.
Diğer taraftan  da kariyerinizin getirileri ile ilgili konularda farkındalık ve netleşmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız gelirlerinizi nasıl bir dengeye oturtabileceğiniz konusunda netleşirken Bazılarınızın gelirleri artış ya da azalış gösterebilir.

19 NİSANDAN İTİBAREN GÜNEŞ BOĞA BURCUNA SİZLERİN 6. EVİNİZE GEÇECEK, URANÜS DE UZUN ZAMANDIR BOĞA BURCUNDA VE GÜNEŞ URANÜS İLE TEMASA GEÇECEK.
Ayın 19 undan itibaren odak noktanız sağlığınıza, işinize, iş alanınıza, çalışma arkadaşlarınıza ve astlarınıza kayacaktır. Ekip çalışmaları yapmak, çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde çalışmak, İş aramak, iş değiştirmek, iş nevinizi değiştirmek ya da iş alanınızda değişikliğe gitmek için uygun bir zaman dilimi. Uranüs’ ün varlığı ve güneşle teması iş alanınızda köklü değişiklikler olacağını, işinizle ilgili değişim ve dönüşüm zamanı olacağını gösterir. Bazılarınız içinse odak noktanız sağlığınız olacaktır.

23 NİSANDA BOĞA BURCUNUN DERECESİNDE BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK 6.EVİNİZDE
Yeni bir iş aramak, yeni bir işe başlamak, yeni ekip arkadaşlarını ekibinize katmak için iyi bir enerjiniz olacaktır. Sağlığınızla ilgili yeni adımlar atmak için de bu yeni ayı kullanabilirsiniz. Yeni bir doktor, yeni bir hastane ya da yeni bir tedavi söz konusu olabilir