• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

2020 NİSAN OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

3 Nisan tarihinde aşk, ilişkiler ve finans gezegeni Venüs İkizler burcuna sizlerin 6.evinize girecek ve yaklaşık 1 ay boyunca burada kalacak bu süreçte   astlarınızla veya genel anlamda size hizmet eden kişilerden yana fayda sağlayabilirsiniz. İş ilişkileri iyi olacağı için başarı daha kolay olacaktır. Ortamda huzuru sağlamak, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak söz konusu olabilir. Bazılarınız iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilir. Venüs’ün bu alanda olması sizleri hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde koruyabilir. Fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir, kilo alabilirsiniz. Tembelleşmeye yatkın olacağınız bir süreçtir.

5 Nisan Jüpiter ve Plüton kavuşumu 1.evinizde yaşayacaksınız kendinizle ilgili kararlarınızda değişim dönüşüm ve gelişme veren güçlü bir enerjidir. Hayatınızda yeni değişim, dönüşümler yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bir finansal girişim olabilir, bir yatırım yapabilirsiniz.

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda 10.evinizde bir Dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunay ışığı kariyer ve aile aksında olacak bu konularda denge kurmanız gerekebilir. Bu konularla ilgili daha önce farkına varmadığınız şeyler ortaya çıkabilir. Kariyerinizle ilgili kararlar aldığınız ve netlik kazanılan bir dönem olabilir. işteki insanların sizinle vakit geçirmek istediklerini, patronların ve otoritelerin sizi daha fazla fark ettiğini görebilirsiniz. Bu Dolunay sizi hayatınızla yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir, belki bazılarınız bu dönemde evlenebilir, çocuk sahibi olabilir böylelikle statünüz değişebilir. Ani bir iş fırsatı ya da kariyer, ev ya da mülkle ilgili konularda tamamlanmalar, net durumlar ortaya çıkabilir. Taşınma, ev değiştirme kararınızı netleştirebilirsiniz. Hayatınızda gelişmeler olabilir.

11 Nisan Merkür Koç burcuna sizlerin 4. Evine geçerek 1 ay boyunca burada kalacak. Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar olabilir. Bu aynı zamanda geleceğe yönelik planları gözden geçirip, bundan sonrası için dikkatli ve akıllıca adımlar atmak gereken günlerdir. Bu dönemde bazılarınız özel hayatını yeniden organize edebilir, kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararları alabilirsiniz. Bazılarınız uzak yerlere seyahat edebilir, hatta uzaklarda bir müddet kalabilir. Yurt dışında yaşayabilir. Ya da yurt dışından misafirlerini ülkesinde, evinde ağırlayabilir. Bazılarınızın evi eğitimin, bilgi ve fikir alışverişlerinin merkezi konumuna gelebilir. Evden çalışmak ya da aile işiyle uğraşmak söz konusu olabilir. Bazılarınızın aileye hizmet öncelikli amaçlarından birisi olabilir belki ebeveynlerinizin sağlık  sorunları ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

19 Nisan Güneş Boğa burcuna 5.evinize geçiyor, Çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlar hareketlenmeye başlayabilir. Bu dönemde hayatınızın  zevkli alanlarına ,eğlenceli aktivitelere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Ailenizden ya da başkalarından miras kalan ya da kazanım yoluyla gelen maddi imkanlarınızı çocuklarınız  için kullanabilir ya da bu imkanları sevdiğiniz şeyler, eğlence hayatı, hobileriniz gibi  kendinize  keyif veren şeyler için de harcayabilirsiniz. Brokerlik ya da yatırım danışmanlığı gibi işler yapabilir, spekülatif konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Güneş bu alanda Uranüs ile kavuşumda olacak, maddi konularda yeni kararlar , beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Belki bazılarınız sıra dışı aşklar yaşayabilirsiniz. Bazılarınız hiç ummadığı bir hobiye başlayabilir.
Ay boyunca Mars Kova burcunda sizlerin 2.evinizde olacak ve bu alanda Satürn ile kavuşacak. Para konuları ile ilgili mücadele edebilirsiniz. Finans konularının sizi gerginleştireceği , bununla ilgili efor sarf edeceğiniz bir süreç olabilir. Bu alandaki Mars size para harcamayı da anlatabilir, belki bazılarınız bir yatırım için borçlanabilir , bu bir mal alımı olabilir.

23 Nisan Boğa burcunda yeniay oluşacak, sanatsal yaratıcılık, kendini ifade etme, her tür kutlama, eğlenceli ve eğlence amaçlı aktiviteler ve aşk ,çocuklar konuları  vurgulanmaktadır. Özellikle kendi yaratıcılığınızın etrafınızdaki dünyayı etkileme şeklinden zevk alarak, başkalarından onay ve geri bildirim gerekliliğinin farkında olacaksınız. Bu sizin için tutkulu bir zaman olabilir ve normalden daha cesur hissedebileceğiniz bir zaman olabilir. Bazılarınız yeni bir aşk bazılarınız çocuk sahibi olabilir.