• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

1 Nisan 2020 Çarşamba Gökyüzünden Mesajınız Var,

Günaydınlar, baharın müjdecisi 1  Nisan gününden merhabalar. Nisan Ayı Latince “Aperio” kelimesinden gelir “tomurcuk açmak” anlamındadır. Doğa canlanmaya ve bütün süslerini takınmaya başlar, yemyeşil çimenler, rengarenk açan çiçekler ruhumuzu yeniden canlanmaya çağırıyor gibidir. Aynı zamanda 1 Nisan dünyanın bir çok yerinde yüzyıllardır kutlanan “April’s Fool Day” yani şaka günüdür.  Bugün evinizde birbirinize şakalar hazırlayarak gününüzü renklendirebilirsiniz, arkadaşlar. Ay Yengeç günündeyiz , duygusal güvenliğimiz önemli , koruma güdümüz fazla günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
11:21-15:20 Ay ve Güneş arasında gergin bir enerji söz konusu içsel olarak gergin ,düşünceler ve duygular arasında  çelişkili olduğumuz zamanlar, eşimizle veya anne-babalarımızla olan ilişkilerimizde gerginlikler olabilir ,otorite figürleri ile sürtüşmeler, anlaşmazlıklar olabilir, çalışan arkadaşlar dikkatli olun lütfen.
18:49-22:52 saatleri arasında Ay ve Merkür uyumlu enerjileri ile düşünce ve duygularımızı daha iyi ifade edebileceğimiz bir süreçte olacağız. Kadın figürleri ile olan iletişimimiz daha rahat bir akış içinde olacaktır. Bu süreçte hafızamız da daha güçlü olacağından araştırma yapanlar, roman veya hikaye yazanlar açısından da verimli olacak zamanlardır. Sevgiler..