• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020


3 NİSANDAN İTİBAREN AYIN TAMAMINDA VENÜS İKİZLER BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 5.EVİNİZDE

Sevgili Kovalar 3 Nisan’a kadar aşk, sevgi ve ilişkiler gezegeni aşk evinizde seyahat ediyor olacak. Aşk hayatınızda, İkizler burcunun değişken hali olsa da, ilişkinizle ilgili duygu ve düşünceleriniz değişkenlik gösterse de iletişiminizin güçlü olacağı aşk hayatınızın iyi ve şanslı olacağı, kendinizi güzel hissedeceğiniz bir ay olacaktır.  Bazılarınız yeni bir aşka yelken açarken bazılarınız ilişkisini bir üst seviyeye taşıyabilir. Söz, nişan ve evlilik söz konusu olabilir.Ebeveyn olan yükselen Kovalar ise çocukları ile ilgili konularda şans ve kısmetler yakalayabilirler. Çocukları ile iyi bir ilişki içinde olup iyi zamanlar geçirebilirler. Bazılarınız ise hobileriniz, yaratıcı yönlerinizle ilgili konularda şans ve güzellikler yakalayabilirsiniz. Kadınlarla ilgili ya da dış güzelliğiniz ile ilgili konularda eğlenceli size keyif veren hobiler edinebilirsiniz ya da yaratıcı yönlerinizi sergileyebilirsiniz.

11 NİSANA KADAR MERKÜR BALIK BURCUNDA SİZLERİN 12. EVİNİZDE OLACAK 4 NİSAN CİVARI İSE NEPTÜN İLE KAVUŞUM YAPACAK.
Merkür 12. evdeyken ve Neptün ile yaptığı kavuşumla aklınızın biraz karışık olduğu, zihninizin düşüncelerle dolu olduğu, hayal kırıklıklarınızı sorgulayacağınız bir sürece işaret eder.Yalnız kalmak isteyeceğiniz, içinize çekileceğiniz, izole olmak isteyeceğiniz, iç hesaplaşmalar yaşayacağınız bir süreç olacaktır. Diğer taraftan arkanızdan çevrilen işler, dedikodular, gizli düşmanlar söz konusu olacaktır. Duyacağınız dedikodular sizi üzebilir ve hayal kırıklığına uğratabilir. Sağlıkla ilgili gündemleri olanlar için ise Merkür’ün 12. evdeki varlığı iyi bir transittir. Çözümler geliştirmenizde sizi destekleyecektir.

 5 NİSAN CİVARI OĞLAK BURCUNDA JÜPİTER PLUTON KAVUŞUMU YAŞANACAK VE BU KAVUŞUM 2. EVİNİZDE GERÇEKLEŞECEK.
Bu önemli kavuşum para ve maddi getirilerinizi anlatan alanınızda köklü değişimler ve fırsatlar getirecektir. Bazılarınız için maddi kazançlar söz konusu olurken, bazılarınız ise öz değerlerinizi kazanmak ve geliştirmek için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

11 NİSANDA MERKÜR KOÇ BURCUNA GEÇECEK, GÜNEŞ DE 19 UNA KADAR KOÇ BURCUNDA OLACAK SİZLERİN 3.EVİNİZDE OLACAK.
Güneş’in 3. evdeki transiti ve iletişim gezegeni Merkür’ün de 3. evinizde olması ile iletişiminizin çok güçlü olacağı, iletişim kurmakta sön derece dinamik, atak ve istekli olacağınız bir dönem olacaktır. Bazılarınız için eğitimler söz konusu olacaktır. İşinizle ya da bir hobinizle ilgili bir eğitime başlayabilir ve bu eğitimden en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Bazılarınız için ise kardeşleri, yakın akrabaları, komşuları ya da çocukluk arkadaşları ile ilgili gündemler söz konusu olacaktır. Onların gündemlerinde yer alıp sorunlarını çözmeye odaklanabilirsiniz ya da birlikte gündemleriniz olabilir. Birlikte imza gerektiren işlemler söz konusu olabilir. Eğer bir ticari işiniz varsa bu transitler ticari işiniz için de iyi enerji verecektir. İşinize odaklanabilir, sorunlarınıza çözümler geliştirebilir ve işinizi tanıtmak için şans yakalayabilirsiniz.

8 NİSAN’DA TERAZİ BURCUNDA SAAT 05.34 DE BİR DOLUNAY GERÇEKLEŞECEK, SİZLERİN 9. EVİNİZDE
Bu dolunayın ışığı 9. evinizi aydınlatacağından 9. Ev konuları ile tamamlanan, netleşen durumlar söz konusu olacaktır.9.ev yurtdışı bağlantılı işlerinizi, uzakta yaşayan akrabalarınızı, yurtdışı seyahatlerini, hukuki süreçleri, akademik süreçleri ama her şeyden önce hayata bakış açınızı anlatır. Bu dolunayla tüm bu konularda netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabileceğiniz gibi hayatınızla ilgili kararlarınızın da netleşeceği ve bu kararlarınızı diğerlerine göstermek isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Bazılarınız için bir davanın tamamlanması ya da gidişatın netleşmesi, bazılarınız için akademik süreçler de beklediğiniz konuların sonuçlanması, bazılarınız için yurtdışı bağlantılı ticari işlerin sonuçlanması gibi konular söz konusu olabilir.

19 NİSANDAN İTİBAREN GÜNEŞ BOĞA BURCUNA SİZLERİN 4. EVİNİZE GEÇECEK, URANÜS DE UZUN ZAMANDIR BOĞA BURCUNDA VE GÜNEŞ URANÜS İLE TEMASA GEÇECEK.

Güneşin 4.evinize geçmesiyle aile, ailevi konular, ebeveynleriniz, yaşadığınız yer, eviniz, topraklarınız, gayrimenkulleriniz odak noktanız olacaktır. Güneş’in Uranüs ile teması ile bazılarınız için ailevi konularda değişime sebep olacaktır. Bazılarınız yaşadığınız şehri değiştirirken, bazılarınız yaşadığı evini değiştirebilir. Bazılarınız ise Bu transitlerin etkisiyle  gayrimenkul alabilir ya da satabilirsiniz.

23 NİSANDA BOĞA BURCUNUN DERECESİNDE BİR YENİAY GERÇEKLEŞECEK 4.EVİNİZDE
4.evinizdeki bu yeniay özellikle gayrimenkul alıp satmak için kullanabileceğiniz iyi enerjiler taşıyacaktır. Ailevi sorunlarınız çözmek için ya da ebeveynlerinizin sağlık sorunlarını çözmek için yeni adımlar atabilirsiniz.Ev değiştirmek ya da şehir değiştirmek de söz konusu olabilir.

MARS AYIN TAMAMINDA KOVA BURCUNDA OLACAK. SİZLERİN YÜKSELENİNİZDE
Marsın yükseleninize transit etmesi her şeyden önce sizi son derece zinde hissettirecektir. Hareket enerjinizin yerinde olacağı, ilişkileriniz için efor gösterebileceğiniz, çaba sarf edebileceğiniz bir süreç olacaktır. Diğer taraftan dış görünüşünüzle ilgili küçük operasyonlar söz konusu olabilir. Ancak kendinizi biraz daha sinirli ve öfkeli hissedebilirsiniz. Agresyon göstermemeye dikkat etmelisiniz.