• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

2 Nisan 2020 Perşembe Gökyüzünden Mesajınız Var,
Günaydınlar, güne Ay Yengeç enerjileri ile başlıyoruz, hassas ve duygusal bir atmosfere günaydın diyoruz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
10:00-13:36 Yengeç burcundaki Ay ve Oğlak burcundaki Jüpiter arasındaki  karşıtlık  ile duygusal gereksinimleriniz ve geleceğinizle ilgili endişelerinizi veya inanç sisteminizi sorgulamanız söz konusu olabilir. Aşırı yeme ve içme bağımlılığı gibi durumlar da söz konusu olabilir.
10:33-14:07 Ay ve Plüton karşıtlığı yaşayacağız düşünmeden hareket etme, güç kullanma yüzünden ilişkilerde zorluk olabilir.
17:55-19:48  Ay ve Venüs arasındaki uyumlu enerjiler  ailenizle ve kadınlarla olan ilişkilerinizde uyumlu ahenkli bir iletişimin habercisidir. Kişisel konforumuz bizim için önemli olabilir, nelerden hoşlanıyorsak onu yapmak keyif almak  isteyebiliriz.
19:48’de Venüs’le kontağı biten Ay boşluğa giriyor ve 21:26’ya kadar boşlukta olacak bu saatler arasında önemli girişimler ve başlangıçlar yapmak olumsuzlukla sonuçlanabilir, dikkatli olalım.
21:26  Ay Aslan burcundaki seyrine başlıyor, 2,5 günlük süreçte çocuklar gibi şen olmak isteyebilir, şımartılmaktan hoşlanabiliriz. Dikkatleri üzerimizde toplamak yaptığımız şeyler için pohpohlanmak isteyebiliriz. Çalışanlar ise başarılı olmak ister, yaratıcı çalışmalar için uygun zamanlardır, kendimizi en güzel şeklide ifade etmek isteriz. Ay Aslan günlerinde evden çıkamadığımız için hobilerimizle ilgilenmek çok iyi bir fikir olabilir çünkü yaratıcı enerjiler devrede olacak ayrıca sevdiğiniz bir şarkı ile ailece dans etmek de çok iyi gelebilir. Bugünlerde sırt ağrılarınız olabilir, kalp tansiyon problemlerine de dikkat etmekte fayda vardır.
22:48 Ay Ay ve Satürn arasındaki karşıtlık duygusal olarak zorluklar verebilir, kendinizi çok yalnız, mutsuz ve şanssız hissedip, sanki kimse sizi sevmiyor, istemiyor gibi düşünüp , farkında olmadan ailenizdekileri  sıkabilirsiniz. En iyisi bu süreçte sizi meşgul edecek uğraşlar bulmanızdır.
23:22 Ay ve Satürn karşıt açısının verdiği enerji ile kavga etmek için adeta bahaneler bulmak istersiniz, sinirsel  gerginlik söz konusu olabilir. Bu yüzden bu süreçte meditasyon, yoga gibi aktiviteler yaparak rahatlayabilirsiniz,sevgiler