• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

6 Nisan 2020 Pazartesi Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, güne Ay Başak enerjisi ile başlıyoruz; seçici, eleştirel ve kolaylıkla her şeyi beğenmeyen bir yapıda olacağımız bir gün. Son derece organize ve planlı olacağımız bir süreç evde de oturanlarımız çoğunlukta bu yüzden evde uzun süredir düzenlemeler yapmak istiyorsanız doğru zamanlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:02-09:12 Ay Merkür ve Neptün kavuşumuna karşıt açıda olacak gerçekleri duygusal bakış açısı ile anlamlandırmaya çalışacağınız, aynı zamanda yaratıcılık ve becerilerinizin ortaya çıkacağı zamanlar. Kafamız biraz karışık olabilir, günümüzü planlamakta sıkıntı yaşayabiliriz. Kendimizi stresli ve duygusal bir modda hissedebiliriz çünkü hem Ay hem de Merkür ve Neptün  değişken burçlarda olduğu için şartlar çabuk değişebilir. Aldanmalar, yanlış anlaşılmalar olabilir.
14:40- 16:28 Ay Jüpiter ve Plüton kavuşumuna uyumlu bir kontakta olacak. Bu süreçte daha iyimser olacağız sinirlilik halimizin yerini pozitif duygularımız alacak. Duygularımız çok güçlü ve kontrolcü bir yapı sergileyebiliriz.
 Ay 16:28’de  boşluğa giriyor gece yarısına kadar boşlukta olacak bu saatler arası yeni girişimlerde bulunmamakta fayda vardır sonuçsuz kalabilir.
Gün boyunca Venüs ve Satürn arasındaki uyumlu enerji ile hayatınızda önem taşıyan otorite figürlerinden destek alabilir,  sorumluluklarınızın üstesinden kolaylıkla  gelebilirsiniz. İlişkilerde devamlılığı ve güveni sağlamak, ilişkiye gerçekçi yönünden bakabilmek, gerekli sorumluluğu alabilmek daha kolay olur. İlişkileriniz sayesinde  olgunlaşabilirsiniz, sizden yaşça büyük birisi ile bir ilişki de başlayabilir.  Ortaklaşa projelerden de olumlu sonuçlar alma olasılığınız vardır.
.