• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020

7 Nisan 2020 Salı Gökyüzünden Mesajınız Var
Günaydınlar, bugünün enerjileri  Ay Terazi eşitlik, hak , adalet ve ilişkiler ön planda olacak ,planlı ve programlı yürütülmesi gereken işler için de uygun zamanlardır. Ay Dolunay’a doğru ilerliyor bugün biraz içsel olarak kendimizi huzursuz ve gergin hissedebiliriz  kişisel haritalarımızda  Terazi burcu hangi alanı anlatıyorsa o konularla ilgili son kararlarımızı  vereceğiz; günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
06:41-09:58 Ay ve Mars arasında duyguları harekete geçirici güzel bir akış var, aktif, dinamik ve kendimize güvenen, hedefe odaklı olacağız. İş görüşmeleri ve çalışmalar için gayet iyi bir süreç olabilir.
21:50 de Mars ve Uranüs karesi kesinleşiyor  tartışmaya yol açıcı, sakarlıklara ve kazalara açık bir enerji hakim olacak , aniden ortaya çıkan beklenmedik ve sinirleri geren durumlar ortaya çıkabilir, dikkatli olmakta fayda var, elektrik ve elektronik aletlere de dikkat ani beklenmedik durumlar yaşamanıza sebep olabilir.
Terazi Ay’ında yapılabilecek aktiviteler; temizlik yapmak, cam silmek, toz almak işleri kolaylıkla olur ve temizlik uzun süre kalıcı olur. Terazi günleri zevkimize güvenebileceğimiz zamanlar olduğu için dikiş, nakış, takı ,örgü örmek konularında  sanatsal yaratıcılığımızı ortaya koyabiliriz. İnternetten tiyatro konser , opera izleyebiliriz. Sevgiler..