• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

NİSAN 2020

NİSAN 2020


NİSAN 2020


8 Nisan 05:34 ‘te Terazi burcunun  18 ° de bir Süper Dolunay gerçekleşiyor. Ay’ın Dünya’ya en yakın olduğu zaman   bu yüzden Ay  yüzde 30 daha parlak ve büyük görünür çünkü Güneş ışınları Ay’ı daha fazla  aydınlatır ve çıplak gözle bile izlenebilecek muhteşem bir  gökyüzü görseli olur. Terazi burcu her türlü ilişkileri , adaleti , sosyalleşmeyi, özellikle zor günler yaşadığımız zamanlarda sosyal yardımlaşmayı , uzlaşma ve diplomasiyi estetik ve güzelliği ,barışı ve huzuru anlatır. Tüm bu konularda yeni kararlar alma , değerlendirme yapma ve daha önceden fark edilmeyen konuların ortaya çıkma zamanıdır aynı zamanda bir hasat zamanıdır, daha önceden başlanmış herhangi  bir konunun meyvesinin alındığı zamanlardır.  Hayatımızda her türlü ilişkilerle ilgili bazı tamamlanmalar yaşayabiliriz,  kimilerimiz evlenebilir, kimlerimiz ortaklaşa işlere girişebilir, kimilerimiz yolunda gitmeyen beraberliklerini sonlandırabilir.
Ayrıca sosyal yardımlaşmanın daha fazla önem kazanacağı bir süreç olabilir ,an haritasında da Balık burcu yükseliyor , hassas, duyarlı, empatik, vicdanlı, sanatsal, hayırsever, yardımsever, kolay etkilenen bir duygudaşlık içinde olacağız aynı zamanda da belirsiz durumların devam edeceğini de söyleyebiliriz çünkü an  haritasında yükselen  Balık  Neptün ile kavuşumda ; aldatıcı, yanıltıcı, kafa karıştırıcı  etkiler altında olacağımızı anlatıyor. Neptün aynı zamanda salgınları ve ilaçları da anlatıyor  Venüs’ ü ağırlayan İkizler ’in yöneticisi  Merkür de yükselene yakın derecede salgın hastalık konusuna bir çözüm bulunma çabasında olunduğunu, yeni ilaçlar , yeni yöntemler bulunabileceğini  ama bu konularda  kafa karıştırıcı ,yanılgılar da olabileceğini anlatıyor. 
Dolunay yöneticisi Venüs ise an haritasında  İkizler burcunda  her türlü ilişkilerde iletişimin çok önemli olacağını , tabi gündemde virüsten dolayı  çoğumuz evde olduğumuz için sosyalleşme ve ilişkiler telefon, internet , dijital ortamı kullanarak gerçekleşiyor alışkın olmadığımız bir illüzyonun içindeyiz sanki. Hayatımıza yeni bir format atılmış gibi, sosyalleşmemiz sanal ortamlarda giderek çoğalıyor önümüzü göremediğimiz bir belirsizlik içindeyiz ama biz Türk’üz güçlüğüyüz bu zorlukların da üzerinden gelmeyi biliriz ,sabır ve umutla umarız en kısa zamanda her şey yoluna girer tabi evlerimizde kalırsak, sevgiler.
TERAZİ DOLUNAYI VE BURÇLARA ETKİLERİ
KOÇ
Konuşulmayanların konuşulduğu, ilişkilerin ortaya serildiği, olumlu ya da olumsuz gerçekliklerin farkına varıldığı bir dolunay olacaktır. Demek ki ilişkilerinizle ilgili tamamlanması gereken, netleşmesi gereken bazı durumlar var. Bazılarınız ailenizle bazılarınız eşinizle ya da partnerinizle bazılarınız ise ortağınızla ilgili konularda netleşebilirsiniz, ilişkilerinizle ilgili kararlarınızı uygulamanın zamanı geldi demektir. Diğer taraftan eşinizin, partnerinizin ya da ortağınızın hayatında bazı tamamlanmalar,  netleşmeler söz konusu olabilir.
BOĞA
Günlük rutin işler, sağlık, çalışma hayatınız, iş temponuz  yanınızda çalışanlarla ilgili konularda netleşmeler olabilir . Bazılarınız sanatsal alanda çalışıyorsa ortaya yaratıcı çalışmalar  çıkarabilirler. Bu dönemde bazılarınız çalışanlarıyla ya da çalışma arkadaşlarından destek görebilir. Yalnız bu dönemde  düşünceleriniz ve fikirlerinize dikkat etmelisiniz  çalışma hayatınız ile ilgili geleceğinizi etkileyecek önemli kararlar almak açısından uygun bir zaman değildir çünkü aklınızın karışık olduğu bir süreç olabilir. Bazılarınız iş kaybı yaşayabilir, bazılarınız yeni bir iş düzeni kurabilir. Sağlık konusu ile ilgili bir konuda tamamlanma, netleşme olabilir.
 
İKİZLER
Aşk evinizde gerçekleşecek bu dolunayla yeni bir aşka yelken açabilir, evlilik teklifi alarak ilişkinizi başka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Dolunaylar tamamlanma ve netleşme enerjisi taşırlar. Aşk hayatınızla ilgili netleşme yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınız ne durumda, nasıl hissediyorsunuz, bu ilişki size ne kazandırıyor ya da ne kaybettiriyor ve devam mı etmesi gerekiyor yoksa sonlanması mı gerekiyor? Bütün bunların farkındalığına varıyor olacaksınız. Bitmesi gereken ilişkilerinizin sonlandığı bir sürece de işaret edebilir. Diğer taraftan ebeveyn olan yükselen ikizler çocukları ile ilgili netleşmeler yaşayabilirler. Çocuklarının gündemleri ile ilgili konuların sonuçlandığını, tamamlandığını görebilirler.
YENGEÇ
Ev aile, yuva ev ile ilgili durumlar, ebeveynler özellikle de baba ile ilgili konularda bir takım netlikler yaşayabilirsiniz, bazılarınız ev alma konularında somut gündemler yaşayabilir, bazılarınız taşınma kararını uygulayabilir. Bu dönemde ev ve meslek konularında denge kurmaya çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ev, aile ve kariyerinizle ilgili fark etmediğiniz konuları bu dönemde  fark edebilir bu konular aydınlığa kavuşabilir ve nihai kararlar alabileceğiniz bir dönem olabilir. Bazılarınız evlenebilir, bazılarınız boşanabilir, kimileriniz çocuk sahibi olabilir.
ASLAN
İletişim kurma şekliniz, iletişim gücünüz ile ilgili konular , netleşiyor, farkına varıyor olacaksınız. İnsanlarla özellikle de yakınlarınızla nasıl iletişim  kuruyorsunuz, neler doğru neleri yapıyorsunuz? Farkında olma zamanı. Diğer taraftan kardeşleriniz, çocukluk arkadaşlarınız, komşularınız, yakın akrabalarınız ile ilgili konularda tamamlanma enerjisinde olacaksınız. Belki de uzun zamandır çözmek istediğiniz sorunlarınız var bütün bu sorunların farkında olup çözüme odaklanabilirsiniz. Bu dolunay hayatınızdan çıkması gereken, sizinle enerjisini tamamlamış insanların, yakınlarınızın hayatınızdan çıkmasının zamanıdır. Bu dolunay yeni ticari iş fırsatları getirebileceği gibi yeni bir eğitime başlamanıza da destek verecektir.
BAŞAK
Dolunay 2.evinize ışık tutuyor olacak. Finansal konularla ilgili bir takım netleşmeler ve tamamlanmalar olabilir.  Maddi konularla ilgili karar vermeniz gereken konular olabilir, değerlendirme  yaptığınız bütçenizi düzenlemek için bir takım kararlar aldığınız bir süreç olabilir.   Evinizi, arabanızı satışa çıkarabilirsiniz, bazılarınız kredi almak isteyebilirsiniz, bazılarınızın sigorta, prim, başkalarından gelen kaynaklarla ilgili netleşmeler ,miras konuları gündeminizde olabilir.
TERAZİ
Bu dolunay ışığını 1.evinize yansıtacak ve bu ışıkla özellikle kendinizle ilgili verdiğiniz kararlar, hayatınızla ilgili netleşen durumlar olacaktır. Bazılarınız dış görünüşü ile ilgili bir takım kararlar verebilir, saç kestirmek, saçın rengini değiştirmek  gibi işlemler yaptırabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili net durumlar ortaya çıkabilir. Diğer taraftan bazılarınız da ilişkileri ile ilgili bir takım kararlar verebilirler. Evlilik ya da boşanma gibi kararlar söz konusu olabilir.
 
 
 
 
AKREP
Geçmişiniz, hatıralarımız, kalıplarınız, inançlarınız sizin Dolunay'ı terapi yapmak için iyi kullanabileceğinizi anlatır. Ayrıca  bu zamanda rüyalarınız çok canlı olabilir, gördükleriniz çıkabilir bir rüya defteri tutmanızda fayda vardır.  Bu dönemde  yalnız kalmak isteyebilirsiniz, bu zamana kadar işiniz ve rutinleriniz sizi yormuş olabilir, duygusal pillerinizi şarj etmek isteyebilirsiniz. Bazılarınızın bu dönemde içindeki derinliklerden kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir en güzeli bu dolunayda korku ve endişelerinizle  yüzleşebilirsiniz ve rahatlamak için meditatif çalışmalar yapabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmek gereken bir zamandır. Bu sizi ruhsal  ve zihinsel olarak zorlayabilir biraz kendinize zaman ayırıp rahatlamaya çalışın. Kontrol dışı olaylara gebe bir zamandır.
YAY
Sosyal çevrenizi anlatan bu evi aydınlatacak dolunayın ışığı ile arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili farkındalık yaşayacağınız, bazı arkadaşlarınızın hayatınızdan çıkabileceği bazı yeni sosyal ortamlara girebileceğiniz bit zaman dilimi olacaktır.Diğer taraftan  da kariyerinizin getirileri ile ilgili konularda farkındalık ve netleşmeler yaşayabilirsiniz. Bazılarınız gelirlerinizi nasıl bir dengeye oturtabileceğiniz konusunda netleşirken Bazılarınızın gelirleri artış ya da azalış gösterebilir.
OĞLAK
Bu dolunay ışığı kariyer ve aile aksında olacak bu konularda denge kurmanız gerekebilir. Bu konularla ilgili daha önce farkına varmadığınız şeyler ortaya çıkabilir. Kariyerinizle ilgili kararlar aldığınız ve netlik kazanılan bir dönem olabilir. işteki insanların sizinle vakit geçirmek istediklerini, patronların ve otoritelerin sizi daha fazla fark ettiğini görebilirsiniz. Bu Dolunay sizi hayatınızla yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir, belki bazılarınız bu dönemde evlenebilir, çocuk sahibi olabilir böylelikle statünüz değişebilir. Ani bir iş fırsatı ya da kariyer, ev ya da mülkle ilgili konularda tamamlanmalar, net durumlar ortaya çıkabilir. Taşınma, ev değiştirme kararınızı netleştirebilirsiniz. Hayatınızda gelişmeler olabilir.
KOVA
Yurtdışı bağlantılı işlerinizi, uzakta yaşayan akrabalarınızı, yurtdışı seyahatlerini, hukuki süreçleri, akademik süreçleri ama her şeyden önce hayata bakış açınızı anlatır. Bu dolunayla tüm bu konularda netleşmeler, tamamlanmalar yaşayabileceğiniz gibi hayatınızla ilgili kararlarınızın da netleşeceği ve bu kararlarınızı diğerlerine göstermek isteyeceğiniz bir süreç olacaktır. Bazılarınız için bir davanın tamamlanması ya da gidişatın netleşmesi, bazılarınız için akademik süreçler de beklediğiniz konuların sonuçlanması, bazılarınız için yurtdışı bağlantılı ticari işlerin sonuçlanması gibi konular söz konusu olabilir.
BALIK
8.evinizde bir dolunay yaşayacaksınız.  Bu alanda Dolunay gerçekleştiğinde, genellikle ortaklıklardan elde edilen gelirlerde netleşmeler olabilir. Dolunay hayatımızın bu alanını aydınlatıyor  bu yüzden ortak kazanımlarla ilgili maddi trafiğiniz netleşebilir. Finansal konularınızın aydınlandığı bir dönem olacaktır. Miras, kredi borçlar ,ortaklıktan gelen kazanımlarla ilgili net durumlar ortaya çıkabilir. Borçlarınızın bir kısmını finansal veya başka bir şekilde tahsil etmek için uygun bir zamandır. Mali bir uzlaşma veya büyük miktarda para ödemesi yapmak zorunda olduğunuz bir  durum söz konusu olabilir.